Everything posted by Night Prowler
-
Bloodbound
Evo malo informacija o novom albumu: http://www.metal-archives.com/release.php?id=228208
-
Bloodbound
Meni je do jaja nova pesma, nema bre tu nikakvog metalcore-a Osvezavajuce je cuti Urban Breeda opet
-
Tyr
Da, dobio sam 2 puta verziju sa voiceoverom... Nema veze, skinucu jednu po jednu pesmu preko soulseek-a... EDIT: Evo, za ovo pise da nema voiceover: http://rapidshare.com/files/119541697/tyrland.part1.rar http://rapidshare.com/files/119547878/tyrland.part2.rar Valjda ce da valja
-
Tyr
Moze li neko da mi da link za Land bez prokletog voiceovera, evo izlazi novi album: http://www.metal-archives.com/release.php?id=226405 a ja ni prethodni nisasm cuo
-
Judas Priest
Meni se vise svidja ova akusticna verzija pesme.
-
Kosa
Skratio krajeve, sad sam miran do jeseni
-
Humor (bez YUTUB linkova!)
- Judas Priest
Kako je Ripper pokidao Diamonds & Rust na '98 Meltdown Genijalno zaista- Alestorm
http://www.metal-archives.com/release.php?id=230469 a bonus DVD featuring the band's gig from the Wacken Open Air festival in 2008. EDIT: Ima ovde da se cuje jedna nova pesma - Keelhauled: http://www.myspace.com/blacksailsovereurope- Return To Castle Wolfenstein
Sa mojim netom, ne bih skinuo za 3-4 dana, vec za 3-4 nedelje.- Return To Castle Wolfenstein
Genijalna igra. Presao sam je barem jedno 15 puta... Steta sto sam izgubio CD- Metallica
Trujillo je OK, ali mi je Jason uvek bio najgotivniji clan benda. Mada, jbg, koliko su ga podjebavali u bendu, dobro je i onoliko izdrzao. Bilo bi cool da se vrati... Mada tesko...- Heaven And Hell
Odlicna je pesma.- Metallica
Mogli bi da banu kod nas, ima mesta da nas uglave: May 17, 2009 Cologne, Germany Lanxess Arena OVDE June 6, 2009 Mexico City, Mexico Foro Sol June 24, 2009 Rome, Italy Palalottomatica OVDE July 4, 2009 Hockenheim, Germany Hockenheimring - Sonisphere Festival August 2, 2009 Stevenage, England OVDE September 14, 2009 Nashville, TN Sommet Center- Kosa
Sutra idem na šišanje... Nisam se šišao od prošlog maja, sad ću samo malo da skratim krajeve...- Iguman
- Iron Maiden
Pa ne treba mi prevod tekstova pesama jbt. To je dokumentarac, ne koncert. EDIT: OK, pardoniram, nisam znao da bend ne da, onda postujem to- GammaRay
Da, mada su mi pesme odatle rastrkane kao bonus pesme studio albuma... Nebitno, odlicna pesma- GammaRay
Kako je do jaja ona bonus pesma sa Powerplanta - A While In Dreamland Odlicna balada- Iron Maiden
Ma znam engleski, ali je svejedno trulo sto toliko deru za karte a ne mogu da ni da stave prevod...- Iron Maiden
Nek puse kurac, necu da dam 1000 dinara za bioskopsku kartu. Pre cu da gledam kod kuce na kompu, nego da dam 1000 dinara a oni ne mogu ni prevod da stave.- Ensiferum
Sva tri su odlicna, tesko da mogu da se odlucim koji mi je najbolji. Ovaj zadnji je najvise folky, dok su prva dva vise melodeath/power. I Petri je zaista dostojno zamenio Jarija... EDIT: Zaboravih da pomenem da mi je Dragonheads bas shit... Al' dobro to je samo EP...- Hammerfall
Konacno sam se nakanuo da poslusam novi album. Trenutno sam na 3. pesmi i vec mi ide na kurac i Joacimov vokal i debilni back vokali. Jbt. kad poslusam GTTB i ovaj kurac, k'o dva razlicita pevaca da pevaju.- Ensiferum
Pa idi na njihov forum pa im reci -> http://www.ensiferum.de/forum/ Sto se tice zadnjeg albuma, slabije su mi The New Dawn i Raised By The Sword. Ova druga posebno, zato sto ima bas ocigledan rip-off od Sleeping Stars (Wintersun) negde u sredini pesme.- Hammerfall
I plus je daleko kvalitetniji pevac od Joacima. U stvari, MNOGO kvalitetniji. - Judas Priest