Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

yumetal.net forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Mickey mouse

Iskreni članovi
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mickey mouse

  1. Apsolutno. Nikad loš koncert tamo nisam gledao.
  2. Jbt,tuga da više ovde ne postoji nijedno dvorište gde bi leti mogli da se organizuju koncerti...
  3. KC Grad ili moćni Fest se nameću kao sjajne zamene. Jel još ne otvaraju vrata u Gradu prema bašti za vreme svirki,da se spremim adekvatno da mrem za Author&punisher?
  4. Za izbegavati,ali zato ovaj rusko-meksički Nekroskop paket obećava..
  5. Phobocosm ubiva,greota...
  6. Kad ono beše kad su otkazali koncert u Festu zbog slabe prodaje karata? Ima sigurno 10+ godina...
  7. Hatebreed 12.11. KST
  8. Samo kad nije Đorđe Ćavi David
  9. Ali 80 evra da se sedi za stolom na spratu u Zappi...:)) dis iz d džouk bre
  10. William Basinski 19/9 Teatar 78.
  11. Meh...zaobiđoše nas Krallice U Berlinu sviraju u Berghain-u...to će biti epic...
  12. Arab Strap 25.11. Zappa
  13. Super je to combo,jedino što vrv obara negativan rekord u broju posetilaca na tvojim koncertima.:)
  14. Bilo je odlično,mnogo bre mrsite mooda... Bis kome se nije svideo,mogao je i da ide,važno je da je čovek hteo da se oduži publici,a ionako je rekao da nisu spremni za dodatni set... Publika odlično raspoložena,ne verujem da je bilo više od 150 ljudi,bolje to izgleda na snimku što se tiče brojnosti,nego kako je bilo uživo,dosta skromno.Bio sam skoro na The Stone,nije sinoć bilo mnogo više ljudi. Ovaj tip što je bio predčovek bio ok, nemojte kenjati,podrži domaće,ona poslednja stvar mu je bila baš dobra.
  15. Jel izašla negde satnica?
  16. Boban Zdravković 30.05. Zappa barka Konačno neko normalan!
  17. Prejako:))) Koliko je bila karta za ovaj spektakl uopšte?
  18. Fino bilo na D Kamen sinoć,par stvari sa novog,par standarda,nekoliko pesama koje mislim da nisu svirali neko vreme.Solidnih 70,80 minuta svirke. Poseta prilično bedna,Zappa odvratna as always.
  19. Yellow eyes 21.11. Bgd To bre!!!
  20. Syberia 28.7. CK13
  21. Nije valjda da je neko platio 4500,lol..
  22. Nou,ne gledam ništa from Svidn posle užasnog Lifelovera.
  23. MACHUKHA 31.7,Fest.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.