Jump to content

Warcraft III


Baal

Recommended Posts

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pazi ja imam posleratnu (ww2) krshinu ali to nije nishta... Ortak ima centralu koja nije ni posleratna ni predratna vecj mnogo gore - postavishe je shvabe za vreme rata da bi komunicirali njom... Jes' da shto shvaba napravi dobro funkcijonishe al' rat je rat i oskudna su sredstva i prodje pola veka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, ima neki loznicanin skoro se uclanio na onaj sajt koji sam pominja na nekoj od onih strana, i kaze da je jedan covek takav noob sto nije postavio archerice na ona night elf govna sto lete, stvarno je ispao budala, ja mu kazem da tako ne moze da iskoristi puni kapacitet gryphon-a ili kako se vec zovu a on nece ni da cuje, budala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sorry shto moram ovako da odreagujem, ali dosta si kenjao, kakvi crni Mi na vodecoj poziciji? U toj Koreji ima bar 10 000 ljudi koji bi mogli da pobede nasheg najjacheg igracha 100 : 0. Iz prostog razloga shto dok ti ovde gubish vreme postujuci gluposti oni vezbaju War 10 do 14 sati dnevno ( bez zajebancije ) ima i u drugim zemljama jakih igracha koji isto ovoliko vezbaju, ali u Koreji je igrachka scena sigurno najjacha. A vi se lozite kao da je on deo medjunarodne scene pa sve zna. Pa iz aviona se vidi da dechko ne igra na Bnetu nego preprichava neke noobz taktike. I o kakvih 2000 ti prichash? Zar se nije sad zavrshio Blizzard Invitational Turnir na kojem su nagrade bile 1. 20 000 dolara 2. 15 000 dolara 3. 5 000 dolara ...

Sinoc sam skinuo neki replay na kome je igrao neki nas noob i boze ne da covek nema pojma to je strasno, razumem ja ipak je jubae igrac i po ali onakve gluposti su ne dopustive, covek ga je dobio na archmagea na 5 lvl i 10 priesta ja sam umirao od smeha tokom replay-a, jednostavno taj nas se zove MARKO.LORD.SERB izgleda da na netu igraju samo mamina i tatina decurlija koja imaju pare za original, izvini sto sam ti protivrecio, ipak imaju samo 3 nasa igraca koja jebu zivo i mrtvo na netu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Ali pazi to je veoma korisno, sam odradi rush, bez problema izrashujes nightelf-a i kraj partije. icon_smile.gif , ali zato ce da pogine od undead-a, svaki mali goblin ima oko 100 health, bacis novu i kraj icon_biggrin.gif , ma nikada nece biti heroja kao sto je dreadlord, molim te samo ga dovuci do 6 lvl i tu je kraj partije, demonhunter-ovu metarmofozu je lako zajebati nije otporan na magije i nije cvrst kao ovaj majmun, plus Infernala mozes izleciti sa death coil, zamisli da mu jedva odkines 600 mucenih health-a i onda neki deth knight baci coil i zileci ga i ti sve nanovo, jos ako je dreadlord u blizini sa onom aurom .... KRAJ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazhem se ja da DK i DL kombinacija odlichno funcionishe al' nekako mi je mnogo slab DL u otvorenom shibanju...

Uostalo ogromna gomila ljudi se slazhe da je DL dobar samo posle 6og nivoa...

Dobroje shto su u novoj verziji smaljili cooldown Infernalu tako da DL mozhe da ga neprestano odrzhava... Bash mi ide uz image kao bodigard...

 

A da je ovo sa goblinima glupo glupo je... Mislim ako su ih vecj zamislili kao indijce (chitaj: prekomerno se mnozhe) zashto su ih vezivali za tehnologiju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ga ja znam, mozda zato sto tu nema trudnih goblinica (citaj: zenskih goblina) dreadlord je dobar posle 5. lvl nemora da se ceka 6. ali avaj klacemo mi i tog goblina samo neka dodje na sleep, pa cu da ga okruzim sa ghoul-ovima i da mu jebem kevu, bice to lep level, ima oko bezbroj malih goblina, znaci samo coil i nova, cak carrion ovde ima lepu ulogu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...