Jump to content

Warcraft III


Baal

Recommended Posts

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Anarki, eto ne znam ko lupa! vidis i sam da ne znas sta su destroyeri! pa to je jebo te bila najjaca jedinica kod udova!

 

gledas li ti malo neke riplejeve igraca? ocigledno ne.

 

kad sam igrao sa ud, taktika mi je uglavnom bila:

 

death Knight, Lich i Crypt Lord, ta tri heroja zajedno su nenormalno dobra! bukvalno samo sa njima mozes odrati hum armiju!

uz njih malo ghouls, abom neki dve ili jedna statua i destroyeri!

sa destroyerima, napunis ih manom, oni ukljuce orb of annihilation i kraj! plus imaju splash damage! ma mislim daj!

 

sad kod onog ghouls vs huntz.... huntz rokne tri gnola odjednom, na to si ocigledno zaboravio.... tako da ti oni crknu za tili cas! a ti ako kao svaki debil umes samo da namasujes fiendove onda super icon_wink.gif

 

sad stvarno anarki ne znam ko lupa icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anarki, eto ne znam ko lupa! vidis i sam da ne znas sta su destroyeri! pa to je jebo te bila najjaca jedinica kod udova!

 

gledas li ti malo neke riplejeve igraca? ocigledno ne.

 

kad sam igrao sa ud, taktika mi je uglavnom bila:

 

death Knight, Lich i Crypt Lord, ta tri heroja zajedno su nenormalno dobra! bukvalno samo sa njima mozes odrati hum armiju!

uz njih malo ghouls, abom neki dve ili jedna statua i destroyeri!

sa destroyerima, napunis ih manom, oni ukljuce orb of annihilation i kraj! plus imaju splash damage! ma mislim daj!

 

sad kod onog ghouls vs huntz.... huntz rokne tri gnola odjednom, na to si ocigledno zaboravio.... tako da ti oni crknu za tili cas! a ti ako kao svaki debil umes samo da namasujes fiendove onda super icon_wink.gif

 

sad stvarno anarki ne znam ko lupa icon_wink.gif

Tri heroja jesu brutalna, ali destroyer, sta bi ti dragi moj uradio protiv garhoyla, wyverna, i na kraju da ne pominjem sve, feary dragona? Hajde reci mi majke ti.

A najjaca jedinica kod ud je Frost Wyrm sa unholy frenzy-jem na sebi. icon_wink.gif , think about it, crypte sa unholy frenzy na sebi i 3 heroja ispred i 2-3 obsatin statue, bez detroyer upgrade-a, su sasvim dovoljne, jos ako napravis 2-3 Meat wagon-a, na konju si.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hunt, napada sa svojih bednih 16 damage-a ( i to je max ) a ghoul sa 14, splash je 50% od pravog napada, znaci oko 8 damage-a, plus je avrage, a ghoul atack je fast, plus Feind ima i ponavljam ima 40 damage-a, plus je 150% damage na hunt i ostale unarmored jedinice, znaci 60 na hunt, jeste slow ali kida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa vidis Frost Wyrmove prave samo noobovi.... kazem ti pogledaj malo kako igraju profi igraci. tebi ocigledno svaka partija traje po sat ipo....

 

hunt nema jak damage ali je protiv ghoulsa odlicno! protiv takvih jedinica super.... uvek sam mrzeo kada igram sa udovima protiv nelfa jer crknu od njih za tren a ja mu ubijem jednu ili dve....

 

ja ti opet pricam o fajtu na prvim minutima.... icon_wink.gif fiendovi jesu zaista super jedinica, jaki su i sve, ali se dosta sporije prave od huntza sto je lose.... ali p[et protiv huntza jesu jaki.

 

a vidis, da bih ih ti pravio kada igras 1x1 ne mozes da uradis brz upgrade, i eto... kod udova se upgrade radi gotovo odma, i odma se ide i na black citadel i tek onda mozes da igras normalno!

 

a vidis ti bi opet mozda da namasujes destroyere gde bih oni pukli od gargoila ili viverna. naravno, ako on ide na to, pa napravices fiend ili i ti neki gargoil. razmisli malo o tome icon_wink.gif ocigledno ne znas sta su destroyeri a i ne moras znati....

 

ajd pa ziv bio i naucio biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E polako nerviras, daj stavi svoj nick sa b neta, ja nisam jebeni noob, i ne ponasaj se sa mnom kao da jesam, meni partije traju oko 10- 15 min max, najbrza 8 min sa zgradama, protiv humana. najsporija 45 min protiv 3 insane-a, jedva sam ih pobedio. a sto se tice hunt vs fiend, graveyard se pravi brze od hunt hall, plus je jeftiniji znaci imacu ga pre tebe,i pre tebe imacu 1 gotovu criptu i 1 koja se gradi, nemoj pricati gluposti u vezi deatroyera, takvi ljudi padnu od rifelmana, fienda, archerica, pa cak i od head huntera, one definitivno nisu bogovi, ali nisu ni za bacanje, mislis da ja nemogu da ti okruzim heroja sa ghoulovima, i da pokoljem hunt sa Criptama, nemoj se vise praviti vazan daj postuj ovde tvoj bnet username, ( mislim na link ka njemu ) da vidimo sta tako pametno raadis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ti moj nick koji je blago receno ocajan, sa udovima mi je sjeban, radi glupih leavera.... mislim saces misliti serem u fazonu, ali majki mi mile 10 partija za redom su mi ally izasli....

 

 

a sto se destroyera tice, da li gledas ti riplejeve?!?!

 

a na ovom nicku sam iole normalno odigrao sa nelf..... vise ne igram ladder, mozes i videti kada sam ga zadnji put odigrao.

sada igram samo Dotu i super mi je biggrin.gif

 

imas li ti original war? daj mi tvoj bnet nick icon_wink.gif

 

http://www.battle.net/war3/ladder/W3XP-pla...rName=mALi_JozA

Edited by Up_The_Irons

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ti moj nick koji je blago receno ocajan, sa udovima mi je sjeban, radi glupih leavera.... mislim saces misliti serem u fazonu, ali majki mi mile 10 partija za redom su mi ally izasli....

 

 

a sto se destroyera tice, da li gledas ti riplejeve?!?!

 

a na ovom nicku sam iole normalno odigrao sa nelf..... vise ne igram ladder, mozes i videti kada sam ga zadnji put odigrao.

sada igram samo Dotu i super mi je biggrin.gif

 

imas li ti original war? daj mi tvoj bnet nick icon_wink.gif

 

http://www.battle.net/war3/ladder/W3XP-pla...rName=mALi_JozA

Skupljam pare za original. Polako imam oko 1000 jos 1800 i kupicemo ga, ako neupisem ni jedan faqltet, sigurno kupujem original, i totalno posvecujem svoj zivot muzici i war-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...