Jump to content

The Kovenant


Recommended Posts

Oni sada nemaju nikakve veze sa blackom tako da bi trebalo prebaciti pljuvanje po njima u ovu sobu!

 

prvo - reizdanje "in times..." uopste nije lose i uporedio sam sa original verzijom, klavijatura ima malo vise i vise im se pridodaje znacaj dok je "bubanj" daje utisak da je jaci i brzi, klavijature su ponovo odsvirane i kao sto sam rekao u prvom planu su! generalno ne lici TOLIKO na bm ali ni malo nije los, i nisu upropastili originalnu verziju! sto se tice elektronike nije mnogo uticala na kvalitet! Sve u svemu reizdanj zvuci urbanije i brze, dok original zvuci misticnije, i sporije(onako kako to treba da zvuci)

 

animatronic - ima primese metala (gitare, vokal tu i tamo...) cak album nije toliko los ali naravno promena je ocigledna!

 

SETI - nema nikakve veze sa METALOM, sve je neko cyberpunk sranje i pesmice su smesne... ima pesma cybertrash!

u novom explosivu ima intervju (ne pise sa kim je ali mislim da je to lex icon) u kome on prica da je ovaj album najbolji od svih ... tralala... ovaj album pripoveda o tome kako ljudi nisu nasli inteligentna bica na zemlji pa traze u kosmosu...

 

stvarno kako neki bend koji je bio super i posvecen bm-u moze ovoliko da se promeni?? to mi nije jasno!!! :?

a tek da vidite kako izgledaju!!!!!!!! ma daj...

 

e da, i vokal na SETI totaly podseca na m.mansona!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nismo na black forumu tako da nema razloga da se pljuvanje nastavi! :x Cyber je lepo rekao da se radovi The Kovenant komentarisu ovde jer nisu vise black nego industrial(doduse pomesan sa milion drugih stvari). Licno mi je Animatronic najbolji(nisam slusao SETI). JIHAAAAD!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma novi mi se jednostavno vise svidja. Nevidjen je trip. Upravo sad preslusavam SETI.

 

biggrin.gifa:

 

Iz nekog razloga, SETI mi se vise svidja nego Nexus Polaris. Animatronics nisam peslusao, a In Times... mi je i dalje na prvom mestu, ali SETI je stvarno zabavan. Onako, laka muzika za opustanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

"In times Before Light" je prosecan album doduse sa dosta potencijala ali opet skroz bez inovacija. Nexus Polaris je dosta dobar album... oprostite sto pitam ali ko urla-vrishti sta vecj na ovom albumu?! Animatronic mi se prvo nije svideo jel sam istripovao kada sam ga prvi put cuo da je naduvan sav i da je bzvz, medjutim ispostavilo se da je suprotna situacija u pitanju. Seti nisam jos uvek slusao a bas bih voleo sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nismo na black forumu tako da nema razloga da se pljuvanje nastavi! :x Cyber je lepo rekao da se radovi The Kovenant komentarisu ovde jer nisu vise black nego industrial(doduse pomesan sa milion drugih stvari). Licno mi je Animatronic najbolji(nisam slusao SETI). JIHAAAAD!

biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: JIHAAAAD I THE HUMAAAAN AAABSTRACT...

Meni najbolje pesme sa Animatronica...

I da, kako sam mogla da zaboravim Sindrom i New World Order...

Ma sve su super biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nismo na black forumu tako da nema razloga da se pljuvanje nastavi! :x  Cyber je lepo rekao da se radovi The Kovenant komentarisu ovde jer nisu vise black nego industrial(doduse pomesan sa milion drugih stvari). Licno mi je Animatronic najbolji(nisam slusao SETI). JIHAAAAD!

 

Slazem se, mada je SETI stvarno odlican.

Kovenant je super band. samo neka nastave da eksperimentisu-sto originalnije, to bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odakle ovaj forum uopste? Avantguarde? Bane? :mrgreen:

 

Nebitno...

 

The Kovenant... Animatronics je fantasticno remek delo - S.E.T.I. je sasvim zadovoljavajuci, nije nesto preterano novo u poredjenju sa Animatronics, i nema tako jake pesme kao The Human Abstract recimo. Ali je dobar.

 

Samo novi Kovenant, nikad stari!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kovenant... Vidim da je neko napisao ``smrt old-school blacku`` Kakve veze imaju Kovenant, tj Covenant sa old-school blackom? 8O Koja glupost...

Covenant su jedan od mojih omiljenih bendova, ali Kovenant... Definitivno ne... Mada, svidja mi se ona pjesma ``New world order``, iako nema veze sa Black Metalom! biggrin.gifa:

U svakom slucaju, veoma su originalni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...