Jump to content

Isis


azal

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

debeli, zgnjecio si me... a kranky i ja zajedno onog hrvata... kenjao nam sto mnogo urlicemo biggrin.gif kaze "daj, gledajte koncert, nemojte se tolko derat", a ja njemu "jesi li ti normalan?"

 

trijumf panopticona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

debeli, zgnjecio si me... a kranky i ja zajedno onog hrvata... kenjao nam sto mnogo urlicemo biggrin.gif kaze "daj, gledajte koncert, nemojte se tolko derat", a ja njemu "jesi li ti normalan?"

 

trijumf panopticona.

+

sis koncert sinoć u zagrebu?

 

prvih 15 minuta sam plakao, onda sam blenuo buljio pevao umro drao se smejao se ponovo se rodio.

 

E jeste, nisam ja covek za koncerte. Dobro nisam iso.

'Vake koncerte to jest. Par hc-ova godisnje dobro dodje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

debeli, zgnjecio si me... a kranky i ja zajedno onog hrvata... kenjao nam sto mnogo urlicemo biggrin.gif kaze "daj, gledajte koncert, nemojte se tolko derat", a ja njemu "jesi li ti normalan?"

 

trijumf panopticona.

Vanja, slijedeci put nema ozujske i turistickog vodica ako ovako nastavis! icon_biggrin.gificon_mrgreen.gificon_smile.gifmhihi.gifmrred.gif233.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo malo lepsa slika:

 

user posted image

 

i evo par komada za butcherian vibe u B&W maniru:

 

user posted image

 

user posted image

 

user posted image

 

 

.. you welcome. biggrin.gif

 

EDIT: ako za butcherian treba veca rezolucija nije problem da povecam

Edited by slowdiver

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vanja, slijedeci put nema ozujske i turistickog vodica ako ovako nastavis! icon_biggrin.gificon_mrgreen.gificon_smile.gifmhihi.gifmrred.gif233.gif

sve sto sam rekao je istina icon_biggrin.gif

trebalo je da udjes na konc icon_da.gif

-----------------------------------------

bice isis BV skroz... vju+jedan poduzi live report... kent can't wait icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve sto sam rekao je istina icon_biggrin.gif

trebalo je da udjes na konc icon_da.gif

-----------------------------------------

bice isis BV skroz... vju+jedan poduzi live report... kent can't wait icon_smile.gif

ne bi toliko uzivala u koncertu, a i ti si bez mene bio u elementu tako da moje daljnje prisutstvo nije bilo nuzno icon_mrgreen.gificon_biggrin.gificon_rockdevil.gif

 

LOL za slike, nemrem vjerovat da su svu tu opremu natrpali na onaj mali stage, vidim da se nisu mogli okrenut opce mhihi.gifmhihi.gificon_mrgreen.gificon_biggrin.gif

 

ako je bilo 300tinjak ljudi kao sto se prica... mhihi.gifmhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

stravicna je guzva bila... jedva sam se probio do standa da kupim neku majicu... ne znam kakva je atmosfera bila pozadi, oko nas je bio grom sve vreme icon_rockdevil.gif

mrred.gif pa s obzirom da si mlatio sve oko sebe kako kazes, niti se ne cudim mrred.gif

 

nije mi jasno zasto su koncert strpali u najmanju zagrebacku dvoranu, no eto, ocito od najavljenog prebacivanja u Pauk nista..

 

ps, kakve su cijene majica bile? 100kn (12eura)??

Share this post


Link to post
Share on other sites

inache..

 

dao mi dobri komshija spot za The Beginning And The End i live snimak The Tower sa Michigan festa 2002.

 

The Tower je super (ovo je pero za tebe!), samo kasni slika za tonom jednu sekundu shto me uzasno nervira pa cu da vidim da odnesem kod jednog ortaka shto se bavi montazom da to sredim.

najvr' scena je kad krenu da gruvaju i svi u prvim redovima mashu glavama u istom ritmu, pa chak i neki fotograf pored. vr', bre!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nemam pojma..od muzike se ništa nije čulo.. onaj lik mi je nešto prstima objašnjavao.. (prstima na engleskom icon_smile.gif )

i ja mu dam 10 eura.. i još 100 kuna.. i on mi nešto vrati valjda.. namam pojma više.

 

ma mi smo bili za monno u prvim redovima, pored samih zvučnika..

 

ne znam, mene su jesu malo razočarali..

 

isis me apsolutno oduševio.. mada sam to i očekivao od njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

pa onda ste ok prosli, cijene inace idu:

 

CD - 140kn (barem po metal shopovima) cca. 19€

majica (kratki rukavi) - 100-120kn - cca. 14€

majica (dugi rukavi) - 180-200kn - cca. 26€

 

to su najcesce cijene..

Edited by Andromeda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...