Jump to content

Skid Row


lemmy sixx

Recommended Posts

Daj ljudi,kakva iskrenost kod benda kao sto je Skid Row.Bole njih kurac za tu "iskrenost".Videli su sta je doslo,sta je u tom momentu prolazilo,probali da ubace te elemente u muziku i cao.

Pa...'iskreno' su hteli da furaju to sto je prolazilo u tom trenutku :)

 

 

ma kakav hard rock osamdesetih?!?

jel mi pričamo o istom bendu :)

Pa,sta su onda oni po tebi? :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Pricajte vi sta hocete, Skid Row fuckin' rock!!! Nisu "izvorni" Hard Rock, ali to je zbog toga sto su mladji, prvi album je izasao '89. Jednostavno su se ugledali na najbolje. Ajlin, znam, Little Wing je stvarno neverovatno obradjen... To mi je omiljena obrada. Obozavam Sebastijanov glas!!! A i ima potpuno istu kosu kao ja, tako da frizeru nosim njegovu sliku. Kretenski, znam... :)

 

Prvi album mi je najdrazi(18 & Life je jedina pesma koja moze da me rasplace... http://www.youtube.com/watch?v=JzmfpfIq0-4), drugi je sjajan (In a Darkened Room, Quicksand Jesus, Wasted Time...) Do skoro sam htela da istetoviram Youth Gone Wild.

 

Novi Skid Row (tj. bez Sebastijana) mi se ne svidja. Skroz su promenili stil i kvalitet je otisao u kurac. Nesto kao VR u odnosu na (originalni) G n' R.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se dopada i Delivering the goods što su sa Halfordom uradili. Od onih su bendova kojima nije blam da pokažu koliko vole tuđu muziku... Ma, ceo B-Sides Ourselves je fantastičan album. Krajnje zajebantski opus. Šteta što je Bolan takva pička od čoveka, kako reče neko za njega "Bolan je samo običan pank basista koji svira bas trzalicom" ahahaaaha, sećam se da sam se prevrnula od smeha na tu definiciju. Jer je tačna.

 

 

Edit: sad tek vidim da smo iste reči napisale za B-Sides!! :)

Edited by Ајлин

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni deluje mnogo uobrazeno, zato me nervira. A stvarno i nije neki basista, nego je on kao osnovao Skid Row sa Snakeom pa misli da je faca.

 

Kad smo vec kod fajta, gledajte ovo:

 

Ovaj Sebastijan je lud ko struja, obozavam ga :)

 

 

ovo je cela pesma i tuca - http://www.youtube.com/watch?v=3p5zJbmv7fs&feature=related

Edited by Nineveh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rejčel je prepotentno nisko govance :mhihi: Neki bendovi jednostavno nisu ništa bez frontmena koji im daje imidž, i jedan od tih bendova je i Skid Row. Trebalo je to da shvate.

 

Meni su Skoti i Afuso carevi, obojica, doduše ne znam da li Rob još uvek svira sa njima, za Skotija znam, odličan je gitarista. A Madžar i panker su ga ispušili sa ovom bedastoćom od "nastavka" benda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije Rob odavno u Skidu, svira u nekom bendu po svadbama, sto bi rekli u narodu tezgari samo tako :mhihi:

 

inace Seba je malo previse hiperaktivan iako je stvarno nenormalno dobar pevac...zamislite da s takvim likom provodite vise sati dnevno..probe, snimanja, ovo ono, ni ne cudi me sto su se raskantali :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

postoji i ona prica da se bah sibao sa akselom iz gansa...i to vise puta...ili mu to dodje kao neki trac...bem li ga...

Prvo,nije Aksel,vec Eksl (ako ces vec da pises 'po srpski').

Ne znam za to,moguce da je neki trac.

 

 

...a mozda si i pomesao pricu sa Axl-om i Vince Niel-om (?) :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro da sam ga nazvao imenom,pa makar bilo i pogresno...

 

ja sam to cuo pre jedno 6-7 godina...nesto se njih dvojica ne gotive,pa su se posibali na nekom festivalu...80 posto sam siguran da su bili akteri njih dvojica...mada,moguce i da je trac...obojica su znali da kenjaju,pa je moguce da je i naduvana prica...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahaaaaaa,znam na sta mislis.

Ima nesto istine u tome sto si cuo,al nije bas bilo tako :)

 

 

Radi se o njihovom zajednickom nastupu na Wembley-u,avgusta '91.

Uglavnom,Skid Row su bili predgrupa Gansima.I bio je dogovor sa organizatorom koncerta (koji su svi ucesnici potpisali) da nema psovanja u toku nastupa (jebeni Englezi,prave se kao fini,jebala ih finoca :) ).

Ugavnom,na kraju nastupa Skid Row-a,a pre nastupa Gansa,Sebastian je procitao taj deo 'ugovora' pred publikom i rekao tipa kao "Now let's get a big FUCK YOU to that!".Sa sve srednjim prstom naravno :)

I,kako je Sebastian ponavljao,tako je masa pocela sa skandiranjem "fuck-you,fuck-you,fuck-you..." (ili 'fuck off',svejedno :) ).OK,posle toga aplauz i Sebastian odlazi sa stage-a...

 

I..sve je to OK i super,samo...Gansi tek treba da nastupe,oni jos nisu svirali :)

Ali,posto je Sebastian uradio to sto je uradio,CEO koncert (tj. nastup Gansa) je bio doveden u veliko pitanje,jer su organizatori hteli zbog tog ekscesa da prekinu koncert!

Al ipak je nekako koncert nastavljen i Gansi su odsvirali svoje...

 

Medjutim,ostalo je pitanje posle svega toga - da li Sebastian to uradio sve u sklopu imidza kao "I'm a bad guy" ili je to uradio kao 'miniranje' nastupa Gansa?

I kapiram da su se oko toga pokacili Axl i Sebastian...

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako god da su se (mozda) kacili u proslosti, sad bi trebalo da su 'super ortaci' jer je Sebastijan vise puta u proslih par godina pevao hvalospeve Axl-u i javno mu se zahvaljivao za saradnju, gostovao na koncertima novih Guns-a, pevao sa njim na Angel Dust...

Verovatno po principu 'zajedno smo jaci' icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako god da su se (mozda) kacili u proslosti, sad bi trebalo da su 'super ortaci' jer je Sebastijan vise puta u proslih par godina pevao hvalospeve Axl-u i javno mu se zahvaljivao za saradnju, gostovao na koncertima novih Guns-a, pevao sa njim na Angel Dust...

Da,da,Sebastian mu je gostovao na USA turneji...a ta Angel Dust - koja je to/cija je to stvar?

 

Lazo, jel' to koncert na kojem su se srušili oni veliki panoi pa oni ljudi izginuli posle za vreme svirke Gunsa? Ili me pamet izdaje...

Izdaje te secanje :)

To je bio Castle Donington '88,Gansi su tad prvi svirali i to je bilo to kad su 2 fana poginula u publici.

A ovo je bilo na Wembley-u '91 (taj 'incident' sa Skid Row)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...
Former SKID ROW singer Sebastian Bach has issued the following update:

 

"Hello from Brasilia, Brasil! It is so hot and beautiful here, it's like paradise. I love the snow, but, man, it feels incredible to get a suntan and go swimming and be outside in the heat.

 

"Coming from Europe to Canada to Brasil lets me know yet again how lucky we all are to do this and what a great life this is!

 

"None of this could be possible without all of your support and we can't thank you enough for bringing us to South America!

 

Tonight's the first show [of our South American tour with GUNS N' ROSES] and we are very excited!

 

"Trying now to decide whether to open with 'Slave' ['To The Gind'] or ['Back In The'] 'Saddle'. Depending on set time, we may do 'In A Darkened Room' this tour as well due to all the requests I am getting for that track. I love the song' too.

 

"Every country is different and since we have never been to Uruguay, Peru, or Chile, we may do some older tracks that have never been perfomed live in those countries.

 

"Which brings me to the subject of playing Chile for the first time. After the devastating earthquake that just happened there, I really can't believe we are playing Chile.

 

"It's going to be exciting playing rock music for a country that could probably use some good old escapism right now.

 

"I wish I knew how to help in some way with charity efforts in Chile. Maybe I should ask Sean Penn about that; he sure knows how to help out, as evidenced by what he is doing in Haiti right now.

 

"I feel totally honoured and humbled by performing in Chile. We are gonna give you the greatest show we can because you sure deserve some good times right now!!

 

"Thanks to all of South America for your support and let's have some fun tonight, Brasilia!!!

 

"See ya onstage in a couple of hours!!"

 

Bach's current solo band includes guitarists Nick Sterling and Johnny Chromatic, drummer Bobby Jarzombek and bassist Rob DeLuca.

 

Bach and DANKO JONES supported GUNS N' ROSES on their recently completed Canadian tour.

 

Sebastian recently collaborated with HATEBREED frontman Jamey Jasta on several tracks for Bach's new solo album, with Nick and Charlie Bellmore of the Connecticut band PHANTOMS assisting during the pre-production process. The singer has also written material with John 5 (ROB ZOMBIE, MARILYN MANSON).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...