Jump to content

Skid Row


lemmy sixx

Recommended Posts

  • 2 months later...

Je l' slusao neko ovo govno od novog albuma?Koja krsina.Zbog cega se uopste trude?

Dakle,u sirokom luku zaobidjite "Revolutions Per Minute".Katastrofa.Ova mesavina modernog zvuka i punka je katastrofa.Cak ima i jedna country pesma i jedna koja vuce na keltski folk.Veze to sa Skid Row nema.Jedina pesma koja je slusljiva je "Shut Up Baby I Love You",ostalo je katastrofalno.

Ocajan album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije baš novi album, izašao je još pre godinu dana...

Tad je i zaobidjeno ... Bila sam se ponadala da će bar NEŠTO napraviti od tog albuma, i kad sam čula... Lele... BLJAK. A i to je blaga reč...

 

Obrni okreni sumnjam da će ikad više napraviti dobar album...Mislim, imaju 5 albuma od kojih je prvi majka, i drugi vrda, mož da prodje, sve ostalo... ne znam šta im je trebalo :(

Udarila ih slava od prva dva uspeha??? Mamu im!!! :)

 

Kakav su samo bend mogli da budu... :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' slusao neko ovo govno od novog albuma?Koja krsina.Zbog cega se uopste trude?

Dakle,u sirokom luku zaobidjite "Revolutions Per Minute".Katastrofa.Ova mesavina modernog zvuka i punka je katastrofa.Cak ima i jedna country pesma i jedna koja vuce na keltski folk.Veze to sa Skid Row nema.Jedina pesma koja je slusljiva je "Shut Up Baby I Love You",ostalo je katastrofalno.

Ocajan album.

 

Slusao sam ja. Meni se iskreno ne svidja... ne oseca se onaj smek fazon kao 89-e.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fantastichan bend... Prvenstveno zbog ludnica sa dvanestozhichanim gitarama i Bachom koji je jedan od najboljih vokala na muzichkoj sceni ikada....

 

Seljachitji koji su napravili Riot act :muzicar:

 

Pesme koje volim od skida su:

 

Rokachine: Psycho Love,

Midnight Tornado,

Big Guns,

Makin' a Mess,

Monkey Busyness,

Mudkicker,

The Threat,

Sweet Little Sister,

Youth Gone Wild,

Here I Am,

Rattlesnake Shake,

Slave To The Grind,

Livin' On A Chain Gang,

Quicksand Jeezus... I josh par....

 

A Balade: 18 And Life,

Wasted Time,

I Remember You....

 

 

Tako... Mozda napishem josh neshto u skorije doba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se da jesu, ali i ova 2 nowa nisu za bacanje. Jedino bash Subhuman ne mogu da slusham... previshe grunge za moj ukus.

 

Newezano nizakoga posebno, nervira me kada ljudi odbacuju nowo samo zato shto je nowo i 'KAO' nekvalitetno! Pa menjaju se wremena. Tada je TREND bio da imas 18 & Life i I Remeber You i takve stvari, danaz je malo drugachiji i pesme su samim tim malo drugachije. PROMENA JE POTREBNA DA MUZIKA POGOTOWO OWA NE BI IZUMRLA! Tako dajte nowi bendowima i nowim albumima starih bendowa shansu otworenog uma i mozda se prijatno iznenadite.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...