Jump to content

Skid Row


lemmy sixx

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Ja ne znam koji KURAC bi ovom bendu da onako drasticno promeni stil...Prva 2 albuma su do yaya,a onaj posle je uzas...To je kad muzika postane biznis... icon_mad.gif

istina.prva dva albuma su stvarno do jaja, a pogotovo drugi koja mi je uopste jedan od tri naj icon_mrgreen.gif (hvalim Slave gde god stignem icon_smile.gif )

treci album me uzasno zbunjuje, icon_smile.gif , osecam se prilicno dezorijentisano dok ga slusam icon_smile.gif (izuzev "Breaking down"-stvarno dobra balada icon_da.gif )

Edited by stpgirl

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je ipak prvi album bolji......on mi je sigurno medju 3-4 naj albuma ikad.....sa Slave-a mi je ubedljivo najaca stvar In A Darkened Room........genijalna pesma icon_rockdevil.gif

sve sa Slave-a je genijalno icon_biggrin.gif razlog zbog koga vise volim Slave je taj sto album jednostavno nema slabu tacku.svaka pesma je od pocetka do kraja savrsena, i retko mi se desi da neki album mogu da slusam toliko godina zaredom, a da mi i dalje zvuci isto onako dobro kao i kad sam ga prvi put slusala.pravi jebeni hard rock album icon_da.gif balade su fenomenalne, textovi da ne pominjem.i naravno odlicna produkcija.

jedino sto su mozda trebali da urade je da umesto spota za Wasted Time izbace Living on a chain gang.ili recimo Mudkicker.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dobro i wasted time je odlicna pesma.mislim da se nisu zajebali sto se toga tice 

 

daleko bilo da je losa,ali tri balade(spota) za jedan album su(bar meni)malo previse.

 

nema ni prvi album icon_wink.gif

 

Mozda icon_wink.gif ali nije onako prashteci kao Slave.Slusam ga kad pustim mozak na ispashu icon_smile.gif Slave je vec nesto drugo icon_wink.gif

 

Cekaj,zar nije taj prvi album producirao Bon Jovi,ili tako neki ostrokosi lik?

 

Kol'ko znam,on ih je progurao, ali mislim da ih nikad nije producirao, mada ko zna ph34r.gif

 

 

Da li bi mogao neko zna koliko tacno spotova je skinuto sa S.Race-a? musik20.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanjce za vas: omiljena pesma (a moze i spot?) je....? ph34r.gif

Spotove nisam bas imao prilike da gledam,sem onih sa Subhuman Race (koje usput zaboravio icon_smile.gif ) i pola Slave To The Grind-a,pa ne znam...

 

Al' od pesama najbolje su mi sa prvog albuma icon_rockdevil.gif

Yourth Gone Wild (to im je himna)

I Remeber You

(sa Slave To The Grind-a) Waisting Time

 

Jebi ga,svidjaju mi te komercijale icon_redface.giflaugh.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spotove njihove nesto ne gotivim... jedini ozbiljan spot u smislu produkcije je Breakin' Down koji je smesan, ono groblje i ona sranja. Jedino jos I Remember you i 18 and life imaju neku radnju, ali su stvarno glupost. Sladak mi je recimo Slave To The Grind a najgluplje odradjen Wasted Time s onim bljeskajucim svetlima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...