Jump to content

Prorock


Telcontar

Recommended Posts

Hvala na pohvalama icon_wink.gificon_smile.gificon_wink.gif Hvala Mistik-u i kao sto rekoh u julu se vidimo, a tebi Maki ako se ne svidja u kuglasu strpi se malo jer cemo ponovo svirati u SKC-u (nadam se uskoro (ako sve protekne kao sto smo se dogovarali)) i kad pocne toplije vreme nadam se na splavu Katastrofa koji je orijentisan ka rock muzici. Do tad sve najbolje !

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad pocne toplije vreme nadam se na splavu Katastrofa koji je orijentisan ka rock muzici.

E ovo je super ideja, bas bi bilo dobro, samo ne znam bas da li bi splav izdrzao icon_rolleyes.gifmrred.gificon_wink.gif !

Sala!

Za Katastrofu, odlicna ideja!

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice SKC-a , nije u pitanju velika sala vec mali klub ( sto znaci klasicna klubska svirka) tako da nema potrebe da sviramo sa nekim ( mada smo planirali jednu svirku da pozovemo neki bendic da nam se pridruzi) , a kad je u pitanju splav , pa valjda nece da se potopi icon_rockdevil.gif Za sad sigurne svirke su petak 18.6. Kuglas i subota 19.6. moto skup u Smederevu , a 12. i 13. smo u Muzlji (Zr)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad je u pitanju splav , pa valjda nece da se potopi  icon_rockdevil.gif 

 

subota 19.6. moto skup u Smederevu

 

Za splav, ma nista nije sigurno icon_rolleyes.gificon_wink.gif

 

Pa zasto bas Smederevo, da li ce nesto od moto skupova biti u skorije vreme u okolini Bg-a, a opet da svirate i vi icon_rolleyes.gificon_wink.gif ?

 

pivopije.gif

Edited by ZiN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice SKC-a , nije u pitanju velika sala vec mali klub ( sto znaci klasicna klubska svirka) tako da nema potrebe da sviramo sa nekim ( mada smo planirali jednu svirku da pozovemo neki bendic da nam se pridruzi) , a kad je u pitanju splav , pa valjda nece da se potopi icon_rockdevil.gif Za sad sigurne svirke su petak 18.6. Kuglas i subota 19.6. moto skup u Smederevu , a 12. i 13. smo u Muzlji (Zr)

A nas ne zoves da sviramo papucaru!!! icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice SKC-a , nije u pitanju velika sala vec mali klub ( sto znaci klasicna klubska svirka) tako da nema potrebe da sviramo sa nekim ( mada smo planirali jednu svirku da pozovemo neki bendic da nam se pridruzi) ,  a kad je u pitanju splav , pa valjda nece da se potopi  icon_rockdevil.gif  Za sad sigurne svirke su petak 18.6. Kuglas i subota 19.6. moto skup u Smederevu , a 12. i 13. smo u Muzlji (Zr)

Mali klub?! biggrin.gif Otkad nisam bio tu, a vezu me neke divne uspomene.

 

Splav ce se potopiti ukoliko ja dodjem. pivopije.gifgivemebeer.gif

Edited by VOJVODA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice moto skupa u blizini Bg-a , sviracemo u Obrenovcu 7. ili 8. avgust( to je najblize gde cemo svirati u okolini Bg-a), a tebi Mare sam obecao svirku u Holidayu ,pa se zato strpi do septembra icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice moto skupa u blizini Bg-a , sviracemo u Obrenovcu 7. ili 8. avgust( to je najblize gde cemo svirati u okolini Bg-a), a tebi Mare sam obecao svirku u Holidayu ,pa se zato strpi do septembra icon_smile.gif

Do septembra cu ja vec postati popularan i verovatno biti na svetskoj turneji!!!

Salim se Srki dogovoricemo se vec i za svirku i za basket i za rostilj i za Dacica!! icon_biggrin.gif

P.S Uradite Somebody put something in my drink!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam i moram priznati da sam jako pozitivno iznenadjen , ne toliko svirkom koliko izborom pesama i energijom koju su imali dok su svirali. A da ,svaka im cast i na minutazi jer ipak nisam ocekivao da ce svirati 2 sata i 20 min. Sve u svemu sasvim korektno icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako .Posto je lepo vreme najzad doslo ,dogovor je pao da sviramo na splavu KATASTROFA 10.7. To je pored stare Stenke ( preko puta Jugopetrola posle sajma) Detaljnije cu objasniti za par dana. Samo da obavestim drustvo iz Odzaka da tamo sviramo 9.7.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znac doslo je do izmene ystava i statuta. Na KATASTROFI nismo 10-og nego 1 jula , sto znaci sledeci cetvrtak. A za sve one koje interesuje gde sviramo u narednom periodu evo:

1.7. Katastrofa

2.7. Temerin

9.7. Odzaci

10.7.Vrsac Concordia

16.7. Zeppelin Zr

17.7. Zeppelin Zr

 

E ovo je za prvu polovinu jula za kasnije cu vam javiti na vreme, pa se nadam vidimo u cetvrtak

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...