Jump to content

Prorock


Telcontar

Recommended Posts

Vidi cicimona, momci u repertoaru imaju oko 150 pesama a za jednu svirku mozes najvise 30 da stignes da odsviras!!Znaci momci imaju repertoara 5 veceri da sviraju a da ni jednu pesmu ne ponove.E sad drugi problem se tu javlja; naime kad odsviraju nesto nestandardno tipa Perfect strangers od purple-a ili I surrender-rainbowa, vidis 3 lika koja otkidaju na te pesme i vidis celu masu koja stoji u stilu wtf is this?, al zato kad posle toga krene rabel yell ili poison cela masa svrsava. Buduci da momci tezgare logicno je da formulu koja uspeva ne menjas!! A ti plati momke za private party pa ce da ti sviraju po zelji!!!!

Da nisu kvalitetni tu gresis, naprotiv jedni su od najboljih koji sviraju tu vrstu tezge!!!

U izgled clanova ne bih zalazio (bojim se da cu se sloziti sa tobom :ph34r: ) :mrgreen:

 

Skroz si u pravu! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U redu je ida imate pesme koje se cesto ponavljaju jer su popularne,ali ne mora ceo repertoar skoro uvek da bude isti...ja i jos neko drustvo odavde(mighty krava i vilhelmina prorocica)dolazimo vec sto godina na vase svirke i skoro svaki put se sviraju iste pesme....malo postaje monotono... :mad: a sto se tekstova tice...Srki bi mogao malo da obrati paznju posto ima par pesama koje peva pogresno vec izvesno vreme :D

 

U svakom slucaju,i pored ovih zamerki Prorock je extra... :mrgreen: vidimo se veceras :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi hvala vam i na kritikama i na pohvalama i na zamerkama. Necu mnogo da objasnjavam , jer sam to ucinio 100000 puta i necu da zamaram ni sebe ni druge.

1. stvar mi jesmo cover bend ( neki to nazivaju tezga , ali je tu velika razlika , slicnost je samo sto uzimamo cash :D:D:D ).

2.Ja definitivno nemam nameru sa ProRockom da sviram autorski , jer me to apsolutno ne zanima ( prosao sam nekolicinu autorskih bendova i dinara nisam video ( Rapid Force (trenutno sam u King Size I to mi je dovoljno i naravno u pozajmici mojim prijateljima Abonosu )))

3. Sa ProRockom sam vec 8 godina , proputovao sam uzduz i popreko Srbiju svirali smo u C. Gori preko leta , svirao na gomili festivala , iza sebe sa njima imam oko 550-600 svirki , a i ni na cash se ne zalim.

4.Sto se repertoara tice , ja sam napomenuo da mi nismo Heavy band i ja ne znam zasto smo uvrsteni uopste u ovu grupaciju al dobro. Ja sam prvi ljubitelj Hard&Heavy-a , al to ne znaci da to moram i da sviram. Jer nazalost takvih klubova je jako malo za tu vrstu svirke i sto je jos gore uglavnom su neke rupe , podrumi i sl. Zato krenes malko da sviras disco , funky , pop 80ih i zabodes extra svirke u extra lokalima gde cak imas i sapun u wc-u.

5.Srki brljavi sa textovima jbga , jer ih je pogresno naucio pa sad nikako to ne moze da izbaci iz glave , al potrudice se :da::da::da::D

6 @ Zina : jbga nismo veceras svirali zino , zino :):):bigblue:

7Hvala to Kingmanowar na objektivnom komentaru , btw kako je prosla svirka sa Tankardom ? Jbga nisam mogao da dodjem , bio sam premoren.

8.Repertoar je poceo da se menja , al kad ti sviras za vece 35 pesama i ubacis novih 5 , to se bas i ne primeti.Ali samo polako.

9.Veliki pozdrav za ekipu iz ST. Pazove !!! Ako mozete dodjite u subotu u Indjiju u Stage.

10. Ja se posteno nasrah , al sta je tu je . Bilo je mnogo pitanja i kritika. Jos jednom ko zeli , voli hoce i moze , uvek je dobrodosao na svirci. Veliki pozdrav Srdjan ProRock

 

Moram jos da dodam da ne pomislite kako sam zapeo za novac , nego jednostavno necu da sviram za dzabe ili ne daj Boze da placam ( slucaj sa autorskim bendovima kod nas ( da bi ispao kvalitetan snimak u kv. studiju to kosta po nekoliko hiljada evra + izdavanje+reklama ...( posto to kod nas ne rade izdavacke kuce iako je to njihov posao))). Tako da mi je mnogo zanimljivije da sviram svake nedelje 2-3 puta , nego da cekam jednom mesecno neki festival i da molim Boga da ne bude otkazan , jer su se 2 benda posvadjala ko ce da donese mikrofone i kablove. Poz i sve najbolje :pivopije::pivopije::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo cisto da najavim svirke za decembar :

 

1. Galerija , Odzaci

2. Paradigma , Vrsac

7. Danguba , Bgd

15. Ex-centar , Mladenovac ProRock+ Tanja Jovicevic

16. Kuglas , Bgd

21. Danguba , Bgd

24, Rodjendanska zurka Dangube ProRock + Tanja Jovicevic

30. Tabacco , Obrenovac ProRock + Tanja

 

Za docek potvrdjujem u naredna 3 dana . 90 % Beograd i docek i repriza

 

poz & cya :pivopije::pivopije::pivopije:

 

p.s. U medjuvremenu treba da upadnu Pancevo , Zrenjanin i Cacak , al ne znam tacno datume.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd neki spisak za naredni period :

 

sad u subotu kuglas

21. Damguba

22. i 23, muszlya zeppelin

24. Rodjendan dangube ProRock + Tanja Jovicevic

27. Bosa na travi ( pop stojanova 20 a kod crvenog krsta )

30. Tabacco , Obrenovac + Tanja Jovicevic

1. i 2. Paradigma Vrsac

5.1.07. Coupe , Pancevo

12. Kuglas

 

 

Pozz and cya

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...