Jump to content

Prorock


Telcontar

Recommended Posts

Necemo svirati u Beloj Crkvi 99% , jer i prosle godine je bilo " malih nesporazuma" , a ove je malo vise "malih " nesporazuma , iako stoji na plakatu da cemo svirati , ali za to su krivi organizatori no.gifno.gifno.gif

 

Sto se tice svirke u Bgdu , videcu , necu nista da obecam da ne bude kao prosle godine kad nas je svaki put ispaljivala kisa. Ako bude nesto bicete na vreme obavesteni.

 

pozzz pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

 

P.S. Hvala svima koji su bili u kugli na + 50 , a mozda i vise biggrin.gificon_smile.gifbiggrin.gif

hehehe... i kod vasi ima "malih nesporazuma"..... laugh.giflaugh.giflaugh.gif

 

pa bolje i malih nesporazuma nego da ti obecavaju sve i svasta a posle nepoznajemo se...

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

30.6. Muszlya ProRock + Tanja

1.7. Muszlya

7.7. Piramida , Mladenovac

15.7. Tabacco , Obrenovac

21.7. Valjevo , Moto susret

22.7. Ada ( Senta ) , Moto susret

 

12.7. Kuglas , Unppluged Milos i ja

26.7. ---------II---------

 

Bice jos obavestenja ako dodje do jos nekih svirkica u junu.

pozzz

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sestro al je tebi dobro>sta ce mu bend,ima manekensku pistu!

Ali Srdjan zna da peva!

Pa malo se i ja salim, nemoj shvatati sve ozbiljno! Slazem se da Srdjan odlicno peva, ali ljudima nikada ne mozes udovoljiti, pa stoga takav moj komentar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nikakvo Usce samo Marakana biggrin.gificon_smile.gifbiggrin.gif i to predgrupa ce da mi bude Lepa Brena i Slatki greh laugh.giflaugh.giflaugh.gif

 

A sad samo da kazem da Milos i ja nismo 12og NEGO 13og (cetvrtak) u Kuglasu unplugged , zbog Satriani-a. Pa ko moze nek svrne , nista spec. , mala neobavezna svirkica u bastikugle. Do tada pozzz

 

p.s. Billy Idol je veceras j.... kevu icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

p.s.p.s. Probudio me je posle Him-a , koji je smorio do bola no.gifno.gifno.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci, Billy je juce postavio novi standard za dobar koncert na ovim prostorima...

covek je napravio ociglednu razliku izmedju 'nabedjenih zvezda' i pravih, istinskih legendi...

 

 

jebote.... sad sam ustao i jos uvek ne mogu da verujem koliko je dobra svirka bila...

 

 

 

edit:

 

eh da, off-topic, WASP u SKC-u! 10.10.2006!

Edited by Morgray The Dark

Share this post


Link to post
Share on other sites

WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako , sinoc je bila premijerna svirka na adi ( Di Luna Sangrija ( Makiska strana kod Red Shoesa i Sunseta)) i bice svake suncane srede , verovatno do kraja leta. Tako da svi koji zele mogu da dodju. I da , vazna napomena , nazalost ne svira se Heavy varijanta no.gifno.gifno.gif

 

P.s. Da ne bude zabuna ProRock NECE svirati u Beloj Crkvi na moto susretu (iako na plakatu pise) , ali ce svirati KING SIZE.

 

pozzz

 

p.s.p.s. Da Srki falsira i u Abonosu , dok ne nadju novog pevaca icon_redface.gificon_smile.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se potpuno da decko falsira i da svaka druga , a i treca budala moze to da otpeva i to mnogo bolje. Nego da najavim svirke u sredu 26.7. Ada ( makiska strana ) kafic Di Luna Sangrija ( pored Red Shoes-a) . Pocetak oko 22h.

Cetvrtak 27.7. Kuglas , Milos i ja unplugged vece. Pa ko zeli , moze i hoce nek svrne.

pozzz

p.s. Naravno kombinacija za adu vazi samo ako ne grune kisa no.gifno.gifno.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

E da obavestim sve ljude o narednim kretanjima benda :

 

11. i 12. 8. Zeppelin , Muszlya

13.8. Perlez

18.8. Amos , Vrsac

19.8. Moto Skup Muszlya

26.8. Rock Village , Banatski Sokolac

2.9. Moto zurka , Elemir

 

P.S. Naravno svake sred di luna sangrija na adi

P.s.P.s. Unplugged vece u kuglasu 15-og ovog meseca , odmah posle koncerta benda TOTO na Tashu.

pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da kazem da je sinoc na certu TOTO-a bilo extra icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

Hvala svima koji su posle svratili do kugle na svirkicu !!!

p.s. hteo bih da najavim Rock-Metal festival u Loznici koji ce se odrzati 25 i 26-og 8.. Mi cemo tamo svirati u petak 25og.

pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...