Jump to content

Prorock


Telcontar

Recommended Posts

Guest MMuka

Ej, Srki, sto se nesto utanjili sa domacicama? Bas bi mogli jos nesto da svirate!!!

Inace sve pohvale, u cetvrtak je baaaas bilo super u Dangubi :bend:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Srđan

Vezano za svirku u petak, baš bih volela da čujem od Deep Purple: Black night, Highway star, Anya(naravno), ne bunim se ako ubacite još nešto (npr Perfect strangers). Dugo niste svirali Speed, Love ain't no stranger, Firewoman (barem kad sam ja bila na svirkama, a nisam neko vreme)... I surrender-jes' da je svirate svaki put, ali nemojte nikad da je izbacite! :muzicar:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma dobro, to ja onako tek da dam ideje, nije ovo vecernja revija zelja :) Sta god da svirate, uvek do yaya zvuci, odabir pesam je redovno OK ... samo zbog prirode posla, zanci, po 1 svirka nedeljno mora se osvezavati repertoar .. mada se ja nikad nisam smorio i uvek j ebilo nesto posebno i nesto drugacije, a u Dangubi visim prilicno redovno, jer me Kuglash bas smara sa onim stubom, guzvom, rupom ispred bine i sl ... :)

 

 

U svakom slucaju, RESPECT !!!! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf kako volim tu pesmu!!! :rockdevil:

Ides li ti veceras Vampirka?

Blio bi lepo da se nadjemo, sretnemo, upoznamo...

Ukratko slusam rock, punk, ali prvenstvewno metal...

prepznaces me po slicici sa avatara...

Sve jedno zelim SVIMA lep provod na Prorocku veceras!!! :rockdevil::muzicar::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bila sam na svirci i samo mogu da kazem da je bilo super (kao i uvek) :mhihi: . Srdjane, rekao si da neces moci da otpevas Sweet child of mine ali si se lepo snasao, zahvaljujem najlepse. Mogli biste malo cesce, a sledeca bi mogla biti Nightrain. Salim se, ja sam svoju zelju iskoristila :rolleyes: pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

U dangubi je bilo ludilo u cetvrtak , iskreno skoro se nisam tako dobro proveo na svojoj svirci :da::mhihi: :mhihi: :mhihi: , ( a Boga mi ni ostali clanovi benda) , pogotovo sto smo svi bili pod nekom negativnom energijom tog dana. Sve u svemu zacin C iliti atmosfera je super sto bih naglasio da je sve u savrsenom

 

Sto se tice Burn-a , biti ce ga on Tabacco 12-og maja .

 

Pozzzz and C Y A

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto Sonja rece, bilo je stwawa. Steta sto nismo mogle da ostanemo do kraja :[ Zato i ja glasam da se svirke premeste za petak!

 

A i cini mi se da je repertoar bio nesto zesci nego obicno. 'Al zato sledeci put necu da tolerisem da nema 'I Just Died..' :] Ma daaaaaaaj, znas kad sam poslednji put cula tu pesmu? Na nekoj vasoj svirci pre 2 godine u Holideju. :[

 

A inace moje kolege se navadile, sad cemo da pravimo guzvu :]]]

Edited by BloodElfica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...