Jump to content

Defilement


Recommended Posts

he, he, he...okaci, okaci...

Hteo sam,al' mi njegova sestra nije dala (a video sam na njenom telefonu) icon_sad.gif

Ma ukrascu je telefon i pravac Nenadova slika na internet icon_smile.gificon_twisted.gificon_rockdevil.gificon_smile.gif

sad izgleda 5 godina mladje...

I 10 puta manje zao icon_smile.gif

Al' kad sam video na sta lici (sreca pa to nisam video i uzivo) - U M R ' O S A M !!! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Pola sata sam se smej'o kod lud icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 10 months later...
nista ti nisi ukapirao dovla. kako me nisi vide da se zalim na sacramental blood, ili amon din... kada odes na svirku da gledas te bendove onda znas da mozes da vidis bend koji je ostavio dosta slobodnog vremena u prostoriji za probe. ako vec dajes novac i podrzavas scenu (ja kupujem i njihove diskove, majce...) onda ta 'scena' mora i nesto da vrati. ono sto ja ocekujem je dobar nastup. nisam preterano zahtevan jer znam kako se kod nas kuburi sa dobrom opremom, ali iako je oprema losa ako bend dobro svira to i nije neki hendikep...

evo npr. prosle godine na exitu: zvuk ocajan, kisa, blato i onda u 4 ujutru izadje punished i razvali stejdz. spasli su mi vece tj. jutro.

ono sto hocu da kazem da ako hoces da budes dobar moras da vezbas redovno kao sto rade mnogi moji drugari iz gore pomenutih bendova.

zato instrumente u ruke i :muzicar:

 

Brate moj, isto razmisljamo, isto radimo. SVAKA CAST.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ovo nije bilo malcice pretenciozno? Ili sam pogresno razumeo? Zeleo si da kazes da je defilement nekako veoma los, a tvoj bend mnogo vise vezba i cini za domacu death metal scenu? Nemoj da mislis da sam neki vatreni fan defilementa, ne branim ih, kao sto ni tebe ne ocrnjujem, al mi ( ako sam dobro razumeo ) ova izjava uopste nije na mestu.

Opet, ako je greska, onda zaboravi da sam ovo pisao. Stoji da bendovi treba da provedu dosta vremena vezbajuci, namestaju zvuk i navezbaju se da razvale i majku i oca. A to ce se videti na svirkama :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

"...ako vec dajes novac i podrzavas scenu (ja kupujem i njihove diskove, majce...) onda ta 'scena' mora i nesto da vrati. ono sto ja ocekujem je dobar nastup."

 

Konkretno je to bilo najbitnije,zato sam rekao da se u potpunosti slazem,jer svaki "normalan" ili "pravi" Metalac koji prati UnderGround i domacu scenu svoju bi trebao tako da radi i gleda na to. A druzim se vec dugo sa Defilement-om,i kad bih imao nesto lose da im kazem,rekao bih im licno,a ne ovako preko foruma. U svakom slucaju,nisi me dobro shvatio,ali cinjenica je da treba ostaviti mnooogo vremena i para u prostorije za vezbanje...Uzdravlje !!! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Rumunski Black metal sastav Vokodlok i Defilement (jelte, mi) palimo na turnejicu pod nazivom Battlefield tour po severnom Balkanu.

Datumi:

 

 

11. 3. Tuzla (BIH) - TBA

12. 3. Sarajevo (BIH) - TBA

14. 3. Beograd - SKC - Triumphal, Last Funeral, Navrog

15. 3. Timisoara (RU) - Metal Box Club - Spiritual Ravishment

16. 3. Bucuresti (RU) - Live Metal Club - Dynasty, MG42

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

RUMUNIYA KEVA !!!!

E, ovo je bilo jako divno, u Tuzli svirka za petaka, u Beogradu raspad ali kul atmosfera zahvaljujuci onim divnim drugarima sto odvalise ogradu i skakase okolo, a potom ZLO !!!

Temisvar je bio pizdarija, iako je bina antiskakativna, tojest trule daske i tako to...A Live Metal u Bukurestu je bash onako svecki valjan klupcic, ko neskrnava verzija NS Time-a. Ljudi su bili predobri i bilo ih je puno iako je bila nedelja...

 

Toliko od sada jako veselog grajndera koji peva u vrlo veselom Djed Mjetal bendu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 5 months later...

Eno pesama na maj homo sexual spejsu (komentari su mi urnebesni zasad :mrgreen: ), rade se i ostale sto imamo, malo za promenu...

Ove tri nam dodju i kao promo materijal, a ostale cisto sebi za dusu da imamo ( i da ja sebe nateram da sredim textove do kraja )...

 

Difalament Moj Svemir Gde Mogu Da Se Cuju Pesme Od Difalamenta Bash !!!

 

Bice mozda nekog snimanja, ali tek krajem leta, a i to mozda, ne znam kakvi smo sa kintom a ima i precih stvari od albuma (ja treba da si uzmem mikrofone, preampe, monitoring, Gospa sklapa set, Topa glavu i box za gitaru...).

 

Do sledece godine cemo se najverovatnije shlepati dok ne stanemo na svoje, ali mislim da ce nam biti pametnije da imamo svoju opremu i da ne zavisimo toliko od materijalne spremnosti...

 

Al posle ima da vodimo ljubav sa majkama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 7 months later...
  • 1 year later...

Posto nije bilo apdejta od 2009 o bendu, evo da malo osvezim temu :

 

Dakle, kao sto neki vec znaju, u bendu je doslo do malo glupih i nelogicnih situacija, te se postava radikalno menjala tokom proteklog perioda. U jednom momentu je cak doslo i pod pitanje dalje postojanje benda, s obzirom da se snimanje pesama za album oduzilo do besvesti, a nedostatak voljnih muzicara u NS je bolno evidentan na celoj "sceni". Srecom ili ne, bend je opstao i snimio album,koji je sada u finalnim fazama obrade (omoti, introi, redosledi, sitnice) i izaci ce za neki lejbl ja se nadam do juna ove godine (s obzirom na interesovanje, verovatno net orijentisan)...

 

najverovatniji treklist za album :

00.Intro

01.Emerging

02.Rotting Crypt

03.Mindless And Aggressive

04.World Cadaver

05.Baptism Of a Stillborn

06.Psychotic

07.Torture Room

08.Mountains Of Flesh

09.Closure

10.The Axe

~31 min

 

 

Postava Defilementa 2011 :

 

Topalovic Nenad AKA Guitar Demon - Gitara

Milutin Strahinja AKA Milutin - Gitara

Alen Habek AKA levopotpisani - Vokal

* Gospic Niksa AKA Sagoth Manolax - Bas, bek vokal

* Vetnic Nikola AKA Vetnic - Bubanj

 

Bend je trenutno u fazi navezbavanja repertoara od strane clanova sa * pred imenom (koji su, jelte, novi, taze, friski) kako bi se sto pre koncertno osposobio.

Eto, toliko za sada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...