Jump to content

Slash & Slash's Snakepit


VampireBlues

Recommended Posts

Pa stalni pevac nam nece trebati...sviracemo instrumentalnu muziku...za zagrevanje prstiju Transylvania-u icon_smile.gif ...a posle ako nam se budu svirali Priest-i mogu ja da vristim icon_smile.gif ...mada ce to biti slicnije Ripper-u nego Halford-u al ajde icon_smile.gif ...a za sve ostalo tu je i veliki prijatelj benda a uz to i odlican pevac Dzigi, moj ortak...pa cemo ga zovnemo kad zatreba icon_smile.gif

 

Sto se tice fakulteta mozes da se upises na Masinski u Beogradu...prosto je icon_da.gif ...toliko prosto da bi cak i ja mogao da se upisem icon_smile.gif ...ali sumnjam da ces ga zavrsiti...jebiga icon_smile.gif

Mogu li da zavrsim samo prvu godinu, sta se tu uopste dogadja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pricao sam ti o Saletu...e vidis on ce se upisati na Masinski fakultet cim zavrsi vojsku (oko 16 avgusta) pa ce se posle prebaciti na neki drugi, znatno laksi fakultet...to mozes i ti da uradis icon_da.gif ...e da sad sam se setio...obavezno moras doci na moj rodjendan...tu se lepo mozete dogovoriti u vezi svega posto ce celo "drustvo" biti na okupu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pricao sam ti o Saletu...e vidis on ce se upisati na Masinski fakultet cim zavrsi vojsku (oko 16 avgusta) pa ce se posle prebaciti na neki drugi, znatno laksi fakultet...to mozes i ti da uradis icon_da.gif ...e da sad sam se setio...obavezno moras doci na moj rodjendan...tu se lepo mozete dogovoriti u vezi svega posto ce celo "drustvo" biti na okupu...

A kada je to, problem je u tome sto ja neznam kako se upisuje to sranje i kada moze da se prebaci na neki drugi fakultet?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam crnu gustu kosu rolleyes.gif , lepsi sam od njega icon_mrgreen.gif , i da bio sam njegov veoma veliki fan icon_da.gif . i medju prvim ljudima sam znao njegovo pravo ime i prezime. dovoljno?

icon_smile.gificon_smile.gif Vi nista normalni icon_smile.gificon_smile.gif Daaajte 6 stranica za 24h??

 

Ajde kratak pregled objasnite mi ko je jos novi muzh mrzi me da citam sve ovo icon_smile.gif

 

 

 

 

 

@anarki:dovoljno,darling,dovoljno icon_biggrin.gif

 

 

ps...oni postovi za klinke....ja sam 88 god icon_biggrin.gif tako da nema prozivanja male decice ili cu da se uvredim icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

U, bre, jel' si ti uvek online? icon_biggrin.gif

 

Pa, zar nisi rekao da ste bili zajedno icon_confused.gif

Pa ja sam u 11, u 17 i mozda u 23h.

 

 

A sto se tice mlade dame, ne nismo bili zajdeno jer je ona bila sa nekim bogatim majmunom, koji je pritom udario mog druga zbog nekih gluposti, pa idem da ga ugazim za 2-3 sata icon_da.gif , jadan on icon_mrgreen.gif , ima da se izivljavam. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, sto si se ti, onda, toliko izbedacio, kad jos uvek imas sanse kod nje, stvarno vas (muski rod) ne razumem

 

PS nemoj ga ugazivati icon_smile.gif mozda izgubis sansu

Sta!!!!!!

Debil je stariji od mene 7 god, a ortak mladji 2 god, ako ja nebudem branio mog ortaka nece niko, cale mu je alkos tako da nista ne primecuje, ja MORAM DA UGAZIM OVOG PRERASLOG MATROGO MAJMUNA.

Ps ako je njoj celavi debeli majmun koji je pri tom pun para i vozi BMW, bolji od mene e onda mi se jebe za sanse kod nje. radije cu pokusati da je prebolim i naci neku drugu, joj ala cu da ga ugazim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...