Jump to content

Lynch Mob


ZVERKO

Recommended Posts

Skoro sam uzeo disk tako da nisam mnogo upucen u ovaj bend ali mogu da kazem da DO JAJA zvuce bar ovaj jedan album koji sam poslusao ali cak ne znam ni kako se zove .... Ima pesama "She`s evil but she`s mine"

"Wicked Sensation: itd... Fenomenalni su ....

Komentari ???

E da ako neko ima neki njihov disk neka mi javi da se iscimam da ga prerezem ????

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 4 months later...

Imam ja sve , uključujući i Lynch-ove solo radove. Nisi trebao da naručuješ, sem možda Revolution-a koji je album obrada Lynch i Dokken pesama u 7-žičnom maniru, znači oranje ostalo su dobrim delom gluposti. Live je blizu malo bolje svirke u SKC-u, a treći lynch mob je rap metal album i to tragično isproduciran sa nekim tipom koji repuje dok Lynch halucinira na gitari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja sve , uključujući i Lynch-ove solo radove. Nisi trebao da naručuješ, sem možda Revolution-a koji je album obrada Lynch i Dokken pesama u 7-žičnom maniru, znači oranje ostalo su dobrim delom gluposti. Live je blizu malo bolje svirke u SKC-u, a treći lynch mob je rap metal album i to tragično isproduciran sa nekim tipom koji repuje dok Lynch halucinira na gitari.

Jebiga icon_smile.gif ...doduse narucio sam samo Wicked Sensation, Lynch Mob, Smoke This, Evil Live i Revolution...kostalo je nesto smesno...solo radove i Dokken nisam narucivao...nego nisam znao da je Lynch poceo da halucinira-repuje icon_smile.gif ...doduse video sam ja da je malo prsotina od coveka kada sam mu citao neku biografiju...kaze u jednom periodu svog zivota sam batalio gitaru na 2-3 godine kako bih se posvetio porodici i teretani icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Edited by Marty F

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od ovih pesama koje sam cula,najbolja mi je Tangled in the web,jel im to najpoznatija,ili ima i poznatijih od te?
Prvi album WIcked Sensation je najbolje prošao, a spotovi su snimljeni za istoimenu (W.Sensation) pesmu, koja je verovatno i najbolja u njihovom opusu i za River Of Love, a Tangled In The Web koja je i jedini singl sa 2. albuma je meni dojajna, ali nije nešto specijalno dobro prošla kod publike kao ni album.

Spot mi se sviđa, dobar je feeling, smrdi na Seks, Tekilu, i Otpanjena Pojačala, a to je pozitivno icon_smile.gificon_mrgreen.gif

 

Jebiga  ...doduse narucio sam samo Wicked Sensation, Lynch Mob, Smoke This, Evil Live i Revolution...kostalo je nesto smesno...solo radove i Dokken nisam narucivao...
Ako voliš tu scenu, DOkken bi mogao da preslušaš, ti njihovi albumi iz 80-ih su veoma dobri, a Dysfunctional iz 1995 je meni takođe jako dobar. Lynchovi solo radovi, znači da je pod imenom George Lynch su takođe ok, naročito Sacred Groove solo album sa početka 90-ih gde ima nekoliko gostiju u pesmama sa pevanjem. Lynch Mob su se de fakto raspali posle drugog albuma. Treći album smoke this je taj album gde se Lynch skupio sa tim likom koji je repovao i snimio album koji zvuči kao neki abortus Limp Bizkit (ja nemam ništa protiv L. Bizkit, nego je loš album, za tu vrstu muzike) TO je neka sredina 90-ih. Verovatno je mislio da bi bilo korisno da upotrebi Lynch Mob ime, ko zna. Tu negde oko 2000 su imali turnejicu (skoro) reoformirani koja je simpatično prošla, pa je Lynch pustio taj live (koji baš sirovo loše zvuči) i onda ih sve odveo u studiju da snime Revolution koji je skup obrada starijih Lynch i Dokken pesama, i koji ima par svetlih momenata.

I imaš ovaj album Lynch-Pilson koji je neki umereni hard rock, nije loše ali ni da se isečeš. Eto ti mini biografije icon_wink.gif

 

Kako god, on je toliko neverovatan gitarista .(i definitivno potcenjen, jer kao i obično, gitarista postaje poznat uglavnom tako što je član uspešnog benda, a Lynch je sišao sa naslovnih strana odavno) Jedan pokazatelj je i to što niko nikada nije uspeo da ga iskopira u vreme njegove velike popularnosti, jednostavno čovek jako specifično, neobično svira, ima čudne , nepravilne fraze, i uvek svira sa puno nervozne energije. Mnogo teži za verodostojno skidanje od Satrianija, ili Vai-a, verovali ili ne. A i ono što je radio od pesama kao autor mi je sasvim pristojno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 9 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...