Jump to content

Judas Priest


JUDAS

Recommended Posts

~,29. 4. 2005, 04:22] alo bre,hal4d je najvecja legenda svih vremena...

... no.gif ...

Ma nije valjda...

Upravo sam skinuo Wheels Of Fire...svidja mi se pesma bash bash.Ako je neko rekao da su nastavili Painkiller karijeru,sledeca rechenica je upucena njemu:"Gluv si kao top".

Edited by Vick Tim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Breaking The Law, Metal Gods, A Touch Of Evil, Hell Bent For Leather, Electric Eye, Diamonds&Rust i Living After Midnight. Sa koncerta u Valensiji. Malo su razbacali stvari u odnosu na set-listu, ali ne mari. + interview sa svim clanovima benda gde Rob izjavljuje da potpuno prihvata krivicu za sve sto se izdesavalo pre vise od deset godina. A svidelo mi se i kada K.K. kaze: "Sabbath je heavy, Priest je metal!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako god ti kazes  icon_rolleyes.gifmhihi.gif

tebi se osladilo da mi kontriras, samo ti promiche da ispadas glup.... icon_smile.gif

ne, stvarno, da se razumemo pre svega, ukoliko je to pokusaj humora, loshe ti iDe radnja, ukoliko nije, da se ponovo razumemo, meni su priesti medju najomiljenijim bendovima, al' ne mogu da ne budem objektivan pa da smaram kako su textovi super, to vredja....

Edited by Blacksunray Verb Delikvent

Share this post


Link to post
Share on other sites

tebi se osladilo da mi kontriras, samo ti promiche da ispadas glup.... icon_smile.gif

ne, stvarno, da se razumemo pre svega, ukoliko je to pokusaj humora, loshe ti iDe radnja, ukoliko nije, da se ponovo razumemo, meni su priesti medju najomiljenijim bendovima, al' ne mogu da ne budem objektivan pa da smaram kako su textovi super, to vredja....

Ma samo ti uzhivaj a moju "glupost" ostavi meni icon_cool.gif.

Share this post


Link to post
Share on other sites

recicu samo primus i saxon.... icon_smile.gif

ko je sada bedan.... icon_smile.gif

Saxon, takav kakav je opet je 10 puta znacajniji i kvalitetniji bend od cele power metal scene ukljucujuci i Broken English Stratosmorijus icon_smile.gificon_da.gif

 

A Primus, ha icon_smile.gif ...njih samo ne gotive ljudi koji ih nimalo ne kapiraju ili oni koji su mozdano-muzicki limitirani icon_smile.gif ...Primus je definitivno jedan od najgenijalnijih bendova koji se pojavio u poslednjih 10-15 godina icon_da.gif

 

Primus Sucks!

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolji bend ikada a najbolja stvar pa to je tesko ajde recimo Exiter ili jos bolje Ripper al sve je to staro a novija npr. One shot at glory.

Ne znam ko je rekao da je Jugulator razocaranje pa nisu oni maiden pa da 25 godina sviraju jedno te isto vec se ljudi za ovih 34 godine menjaju valjda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...