Jump to content

Time Requiem


Recommended Posts

Dogovoreno pivopije.gif

 

pazi, taj live ravaljuje, nema tu dileme, ali znas vec sta meni fali kod ovog benda. ali, veeeeeliki plus za odabir ritam sekcije ovoga puta... kad cujem jonas&zoltan kombinaciju uvek se najezim. da je do mene, oni bi svirali na svakom prog albumu danas. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dogovoreno pivopije.gif

 

pazi, taj live ravaljuje, nema tu dileme, ali znas vec sta meni fali kod ovog benda. ali, veeeeeliki plus za odabir ritam sekcije ovoga puta... kad cujem jonas&zoltan kombinaciju uvek se najezim. da je do mene, oni bi svirali na svakom prog albumu danas. icon_smile.gif

Ma OK ukapirao sam tvoj stav što se tiče TR. Nego zvuk i kako je odsviran koncert mnogo je čudan.Prvo odsviran je pefektno kao da je rađen u studiju a onda prilepljeni mali žuti kako vrište.Čak je produkcija odrađena prilično čudno... kao da su roboti odradili ovaj koncert ... atmosfera albuma je nekako suviše "sterilna".

 

Pozdrav!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Instalirajte ICQ pa se dopisujte

ko tebe sta pita? icon_confused.gif

 

ovde se prica o time requiemu i produktima vezanim za isti, a ti napusti prostoriju ako to nisi ukapirao... icon_surprised.gif

 

evo put, da se ne mucis... icon_arrow.gificon_arrow.gificon_arrow.gificon_arrow.gificon_arrow.gif

 

 

EF, slazem se, mada koncerti u Japanu cesto poprime drugaciji oblik od ocekivanog...

 

Kako stojis sa ostalim projektima momaka iz Majestica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko tebe sta pita? icon_confused.gif

 

ovde se prica o time requiemu i produktima vezanim za isti, a ti napusti prostoriju ako to nisi ukapirao... icon_surprised.gif

 

evo put, da se ne mucis... icon_arrow.gificon_arrow.gificon_arrow.gificon_arrow.gificon_arrow.gif

 

 

EF, slazem se, mada koncerti u Japanu cesto poprime drugaciji oblik od ocekivanog...

 

Kako stojis sa ostalim projektima momaka iz Majestica?

Tu si 100% u pravu ovaj koncert i nije bio planiran za izdavanje ali kad ga je R.Andersson čuo sa sounboard promenio je mišljenje.

 

Znaš kako uglavnom što je vezano R.Anderssona i Apolla.

Meduza mi se sviđa čak i prvi. icon_biggrin.gif

 

Od Andersson-a znam njegove projekte Space O. Evil Masquarade,Zool... uglavnom na ostalim je samo gostovao.

 

Što se tiče ostalih članova benda nisam pratio njihove karijere ali možda mi ti možeš pomoći. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Od Andersson-a znam njegove projekte Space O. Evil Masquarade,Zool... uglavnom na ostalim je samo gostovao.

 

Što se tiče ostalih članova benda nisam pratio njihove karijere ali možda mi ti možeš pomoći. icon_da.gif

Pa i Zool mu dodje projekat, zar ne? icon_biggrin.gif

 

Naravno da ti mogu pomoci, pa zasta sluzi ovaj sajt??? icon_wink.gif Sigurno ne za ono sto radite po Alogia temi... icon_da.gif

 

Da pocnemo... Reptillian (Jonas Blum, Joel Linder, pa i car Peter Espinoza) ?

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i Zool mu dodje projekat, zar ne? icon_biggrin.gif

 

Naravno da ti mogu pomoci, pa zasta sluzi ovaj sajt??? icon_wink.gif Sigurno ne za ono sto radite po Alogia temi... icon_da.gif

 

Da pocnemo... Reptillian (Jonas Blum, Joel Linder, pa i car Peter Espinoza) ?

 

poz

Pa jeste ali Zool jako volim pa sam morao da ga istaknem. icon_biggrin.gif

 

Na Alogiji lupetam ne bi li Aperion shvatio da ni ja ni onaj ludi Boro ne možemo pisati spam postove koje on pohvaljuje kao inventivne i humorističke.

 

Reptillian imam ali nisam znao ko su članovi tj. nisam povezao ali zahvaljujući tebi zatvara se još jedan krug u mojoj glavi.

Nego nije mi se baš svideo album koji imam nekako mi je mnogo prenatrpan...

i sećam se da na omotu izgledaju ko frikovi. icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Nisu bas toliko kontroverzni icon_biggrin.gif

Na yumetal.net-u, forum power&prog nema kontraverznijeg.

Nego Kent kakav imaš stav za Manowar?

 

Juče mi je drug doneo disk sa nekim bendom koji se zove Nanowar, jedna od pesama glasi ovako:

 

Our Metal Is So Strong Cos Our Dick Is So Long. icon_smile.gif

 

Ili

 

The True Forest Of The Only True Metal And Other Heavy Minerals. icon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 10 months later...
Na yumetal.net-u, forum power&prog nema kontraverznijeg.

Nego Kent kakav imaš stav za Manowar?

 

Juče mi je drug doneo disk sa nekim bendom koji se zove Nanowar, jedna od pesama glasi ovako:

 

Our Metal Is So Strong Cos Our Dick Is So Long. icon_smile.gif

 

Ili

 

The True Forest Of The Only True Metal And Other Heavy Minerals. icon_smile.gif

Nanowar je sranje. Jeftino podjebavanje, ni malo smesno. Ako je u pitanju onaj album The Triumph of the True Metal of Steel, tako nekako... bezze.

 

Mada je spot solidan, kad ganjaju onog fensera kroz sumu icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

LOOK! A POSER! icon_smile.gif

 

Hmmmmm.. a jel ima XXL verzija te majce? icon_mrgreen.gif

 

edit: heh, dobro je da si se izvukao pa si rekao neo prog icon_smile.gif

 

Taman sam hteo da te ispravim pa da spomenem Ring of Fire (do trećeg albuma) kao najbolji neo power icon_smile.gif

 

Što se tiče g.Anderssona.. meni je i dalje Majestic - Trinity Overture vrh kako svirački tako i po pitanju pesama. Ovde je počeo da komplikuje bez razloga icon_smile.gif

Edited by Lordring

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nanowar je sranje. Jeftino podjebavanje, ni malo smesno. Ako je u pitanju onaj album The Triumph of the True Metal of Steel, tako nekako... bezze.

 

Mada je spot solidan, kad ganjaju onog fensera kroz sumu  icon_biggrin.gif

Ma to je sprdačina post je odavno pa neznam u kom kontekstu sam to napisao. icon_biggrin.gif

 

 

Hmmmmm.. a jel ima XXL verzija te majce?

 

Pa XL je univerzalna veličina XXL se retko nalazi i one su samo za ljude od 130kg ili preko 2m. icon_da.gif

 

Što se tiče g.Anderssona.. meni je i dalje Majestic - Trinity Overture vrh kako svirački tako i po pitanju pesama. Ovde je počeo da komplikuje bez razloga

 

Pa meni su svi Andersonovi projekti dobri, sad je izdao kompilaciju na kojoj je kompletno prepevao Edman sa nekim malo svežijim aranžmanima, zanimljivo.

Time Requiem je najbliži zvuku Majestic. icon_biggrin.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jeste to, ali osim prve i Attar of Roses sa drugog albuma meni se jedino svidja prvi TR (kad se samo setim Brutal Mentor icon_smile.gif )

 

Elem, što se tiče tvoje klasifikacije, recimo da nemam preko 2m i 130kg ali sam poprilično blizu toj klasifikaciji icon_smile.gif, a sa druge strane, znam kakve su XL majce tako da bolje meni da se ja vratim na rekreaciju pre nego što počnem da kupujem icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jeste to, ali osim prve i Attar of Roses sa drugog albuma meni se jedino svidja prvi TR (kad se samo setim Brutal Mentor icon_smile.gif )

 

Pazi i meni je prvi TR ultra, mnooogo bolji nego drugi mada je ovde prvi i najomraženiji uzbog krađe kako oni kažu.

 

Elem, što se tiče tvoje klasifikacije, recimo da nemam preko 2m i 130kg ali sam poprilično blizu toj klasifikaciji icon_smile.gif,

 

U jebem ti sunac. icon_smile.gif

Teretana ti negine. icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...