Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

@dunjah and maja ,,....sta vi imate protiv strebosa sa arhitekture...i ja pravim makete i crtam konstr. a po mogucstvu za srpsku idem nazalost u bosnu na jagnjetinu...boze gospode.....

ocu i ja domacicu 80te...

Jao, Bosna! mhihi.gif Srecno ti bilo, znam kako dave... icon_smile.gif

Nemam ja nista protiv strebera, ali Bibi vise voli makete od mene, ali neka neka. Kada meni krene praksa po ludarama nacicu ja novu drugaricu. icon_da.gif

 

Ja sam idalje za fest za srpsku, ali ove dve icon_rolleyes.gif zapele za kst! icon_rolleyes.gif

 

@dea: ne mozes da me potkupis xxl lizalicom, nervira me ona zvaka unutra, hocu obicnu od pomorandze!!!!!!!!!!

Ako nadjem obicnu od narandze i jos ti kupim unuce cuvene moskva vodke? mhihi.gif

Sto se tice subote ide se, ali ja ne cirkam. Rekla sam ti da od nove godine cirkam jednom mesecno i to ce biti za sprsku, tako da... AJDE SA NAMA, SMORU! 233.gif

 

Zene, vidimo se sutra u 12h u KST-u na kafi i na trach partiji. Jedva cekam! biggreens.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto ne sluze onaj lepi nes nocu? wub.gif

 

Nasli smo danas stek gde drze stare plakate. Uspeli da uzmemo dva za LTBR.

 

Ajde, Biljana, molim te uzmi ovih dana plakat sa WS veceri, molim te. Ako mi to nabavis, ne moras nista da mi kupujes za rodj! icon_da.gif

Edited by dea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, nebitno ko ce da mi donese whitesnake plakat. Ko god da ga donese ne mora da mi kupuje poklon za rodj, samo se dogovorite ko ce da mi donese, nemojte da dobijem 6 plakata za rodj! icon_da.gif

Kako sam zahtevna! biggrin.gif

 

Lepi ness u KST-u nije 40, vec 35. icon_da.gif

 

@dea: dobices ti nesto za rodj u svakom slucaju samo se strpi da nadjem malo slobodnog vremena!

Cuj strpi se! icon_rolleyes.gif Jos nisam dobila ni poklon za novu! icon_rolleyes.gif

Bolje bi vam bilo da rodjendanski budu na vreme! mrred.gif

 

ajmo u kst za novu!

mozda bih isla...

Pa, posto niko nece u fest, ide se u KST! icon_smile.gif Vazno je da cu se ja opiti! alkos.gif Mozda se prijavim da pevam na karaokama! icon_smile.gif Ali samo ako imaju Britney Spears! icon_da.gif

Dovodim i neku ekipu sa faxa! biggreens.gif

Edited by dea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...