Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

22.8. mokra zurka ...

 

mozes sa nama sara :veseli:

majo, mi smo samo lepe pa zato napadaju ...

jos nam samo barajevo girl fali i onako pitaju za nju :razz:

Vazi :D kupanjeeee :veseli:

 

 

Dobro bilo sinoc skroz :opusteno: kako je bilo ono shugavo vreme mislila sam da ce biti propast al bash se napunilo posle...i svecice hehehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc-uzaaas...

Jbt, izasla sam da se prosetam u nadi da ce biti bolja muzika kad se vratim. I nije bila. :angry:

Nije mi samo jasno kako dj nije izvalio da se ljudi ni ne klate :uhoh:

Onda je oko 3 pocelo nesto uz sta je i moglo da se igra, al sam vec bila previse smorena <_<

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

bas su sinoc sve sjebali, istina. izbor pesama - najpustanije od najpustanijih. one pesme koje i ako si voleo nekad vise ih ne volis. jos mi dosli najvise zbog metala u klubu, a nije ga bilo :sad:

 

al svejedno mi bilo kul :mrgreen: bilo poljaka i francuza :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ti ne preporucujem :)

pazi - svi oni likovi psihopate koji te ne startuju normalnim danima ili bolje receno nocima ce te napasti na muvanju.

ja sam bila dva puta- jednom za dan zaljubljenih ( uletvljena 95% posto veceri sam provela sa drugaricom u hodniku ) i jednom zato sto nismo znale sta cemo sa sobom, pa smo svratile, ali smo se brzinom svetlosti preselile u pekaru :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au shta kazesh psihopate,smarachi i to ...lele majko :) ...sad se vec premishljam...a ja bila fazon da banem ionako sredom nema neshto spec u gradu+slobodan ulaz bice vishe kinte za cirku :P ...ko zna ako bude dobro mozda i ostanem celo vreme na beerfestu...mada osim ekv revisited i nije mi zanimljiv program...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

bas su sinoc sve sjebali, istina. izbor pesama - najpustanije od najpustanijih. one pesme koje i ako si voleo nekad vise ih ne volis

haha video sam DJ-a Mishu u Herceg-Novom u pomislio mozda bude bolji petak al eto.....legacy goes on....

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha video sam DJ-a Mishu u Herceg-Novom u pomislio mozda bude bolji petak al eto.....legacy goes on....

 

ma de bolje, za onaj petak nema nade :)

 

al svejedno, bilo je dosta ljudi koje dotad nisam videla u kstu, potpuno nepoznatih lica, i jako je prijalo :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...