Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

' date='23. 4. 2004, 16:01'] Bice, bice... icon_biggrin.gif

Ja hocu da se u KST-u pusti jednom nesto od Immortal-a a da nije sa ovog poslednjeg Sons itd. Da se pusti Borgir a da nije obrada i Cradle takodje, Moonpell bi dobro dosao, Death sa Symbolic-a too, Satyricon i Emperor (bilo sta)...U jeee...a koliko kosta ovo "narucivanje" pesama? icon_confused.gifzuba.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja hocu da se u KST-u pusti jednom nesto od Immortal-a a da nije sa ovog poslednjeg Sons itd. Da se pusti Borgir a da nije obrada i Cradle takodje, Moonpell bi dobro dosao, Death sa Symbolic-a too, Satyricon i Emperor (bilo sta)...U jeee...a koliko kosta ovo "narucivanje" pesama? icon_confused.gif  zuba.gif

 

Bio i Emperor i Death, i Cradle i Borgir...Satyricon i Immortal sledeci put kada budem radio icon_wink.gif

 

Malo je bilo cudno veceras....Ne znam ni sam sta se pustalo???

 

Nego, Biljana-ako citas ovov - bio ti je i Opeth i Tiamat, a umalo i Saturnus...ali tebe nije bilo...Sledeci put mi se javi ako odlazis da bi ti pustio na vreme...Ponecu i Ark sledeci put..nisam procitaso na vreme...

 

Ajd vidimo se u KST-u za jedno mesec dana icon_wink.gif ..

 

Sledeci petak radi Dusan, a onaj posle Slovenac....

 

P.S. Za zainteresovane- sledeci put pravim specijalni mix za kraj veceri icon_twisted.gifmrred.giforangelistening.gif

Edited by [Cy_b_eR_S.T.A.R.]

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='24. 4. 2004, 03:52']

Bio i Emperor i Death, i Cradle i Borgir...Satyricon i Immortal sledeci put kada budem radio icon_wink.gif

 

Malo je bilo cudno veceras....Ne znam ni sam sta se pustalo???

 

 

P.S. Za zainteresovane- sledeci put pravim specijalni mix za kraj veceri icon_twisted.gifmrred.giforangelistening.gif

O.K thanx...Muzika je bila O.K, svidelo mi se sto si pustio Bite the Pain od Death-a. Za Satyricon i Immortal te drzim za rec, znas!!! icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

 

BTW, imao si svojih trenutaka sa mixetom icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif . Sta je pucalo sve vreme?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...