Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Ja hocu da se u KST-u pusti jednom nesto od Immortal-a a da nije sa ovog poslednjeg Sons itd. Da se pusti Borgir a da nije obrada i Cradle takodje, Moonpell bi dobro dosao, Death sa Symbolic-a too, Satyricon i Emperor (bilo sta)...U jeee...a koliko kosta ovo "narucivanje" pesama? icon_confused.gifzuba.gif

kosta kod slovenca : da si zensko i da imas sise...

to uvek pali... muskoj populaciji ne ispunjava zelje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

O.K thanx...Muzika je bila O.K, svidelo mi se sto si pustio Bite the Pain od Death-a. Za Satyricon i Immortal te drzim za rec, znas!!! icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

 

BTW, imao si svojih trenutaka sa mixetom icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif . Sta je pucalo sve vreme?

Sta nije icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ...Playeri uvek zajebavaju...jos sam dobro prosao ono vece...Poceo sam da rezem kompilacija na 4 brzine, ali opet nema vajde - procita mi disk iz 3-4 puta, a to da li ce pustiti pesmu-to je tek pitanje icon_smile.gif ...

 

Sto se tice Trance-a na kraju veceri-malo objasnjenje- nas zadatak nije da pustamo METAL u hodniku. Barem nam nije tako receno kada su nam davali posao, ali eto-zbog velikog broja metalaca u kst-u i nase dobre volje i ljubavi prema tom muzickom pravcu-mi pustamo metal. Ali nas ne vezuje niko da moramo samo to da pustamo. Tuzno mi je da kada pustimo neku pesmu koja nije "metal himna" vecina metalaca napusti hodnik...Sto se tice trance dela na kraju veceri - Natasha je lepo rekla-tada svi skacu i svi se lepo zavbavljaju i hodnik je krcato pun sto se ne desava dok pustamo Death, Blind Guardian, Rhapsody, Emperor...A nema veceg zadovoljstva nego kada vidis puno ljudi koji su pozitivni i lepo se zabavljaju! icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='25. 4. 2004, 17:35']

 

Sto se tice Trance-a na kraju veceri-malo objasnjenje- nas zadatak nije da pustamo METAL u hodniku. Barem nam nije tako receno kada su nam davali posao, ali eto-zbog velikog broja metalaca u kst-u i nase dobre volje i ljubavi prema tom muzickom pravcu-mi pustamo metal. Ali nas ne vezuje niko da moramo samo to da pustamo. Tuzno mi je da kada pustimo neku pesmu koja nije "metal himna" vecina metalaca napusti hodnik...Sto se tice trance dela na kraju veceri - Natasha je lepo rekla-tada svi skacu i svi se lepo zavbavljaju i hodnik je krcato pun sto se ne desava dok pustamo Death, Blind Guardian, Rhapsody, Emperor...A nema veceg zadovoljstva nego kada vidis puno ljudi koji su pozitivni i lepo se zabavljaju! icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

NIje ti opravdanje no.gifno.gifno.gif ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='26. 4. 2004, 03:00'] Ja se ni ne pravdam...i to u svakom slucaju nece promeniti situaciju ...

Jel si video da u zenskom wc-u na zidu pise Bane gay? mhihi.gif

Tuc tuc tuc tuc tuc tuc tuc tuc tuc tuc tuc tuc wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

To je moj komentar za tehno, mada posto sam ja fenserka bolje to nego glupi metal. Dakle, Bane samo nastavi. Jel mozes da mi obecas da ces ako dodjem u petak da mi pustis Get busy od Sean Paula? Posto si vec reko da nisi obavezan da pustas metal, a i to svi vole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel si video da u zenskom wc-u na zidu pise Bane gay? mhihi.gif

Tuc tuc tuc tuc tuc tuc tuc tuc tuc tuc tuc tuc wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

To je moj komentar za tehno, mada posto sam ja fenserka bolje to nego glupi metal. Dakle, Bane samo nastavi. Jel mozes da mi obecas da ces ako dodjem u petak da mi pustis Get busy od Sean Paula? Posto si vec reko da nisi obavezan da pustas metal, a i to svi vole.

get a brain....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se ni ne pravdam...i to u svakom slucaju nece promeniti situaciju ...

Ma O.K, sta kad bi se pustala samo muzika koju ja volim...ih, bezveze, opet ne bi valjalo nekom drugom, tako da...celom se svetu ne moze ugoditi icon_cool.gif (zato ugadjaj samo meni icon_mrgreen.gif , salim se), meni je sasvim zadovoljavajuce bilo u petak, sta se zalite?!?! E, sad sto je oprema dotrajala, to je druga prica, kontam da niko nije kriv i da to treba malo da se sredi ali ODAKLE?!? Pitajte upravnika KST-a icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif (citaj no.gif ). icon_rolleyes.gif

 

A sto se tice techn-a, O.K, mora narod nekako da se rastera, jel? icon_wink.gif Dobra fora pivopije.gif . Bilo je pokusaja i sa Indirom, ali narod je voli pa se jos vise napunio mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif . Sta ces kad je cujes praziluk pocne da radi zuba.gifbiggreens.gif . BTW, neko je u KST-u taaako bazdio na beli luk sinoc da to nije normalno, morala sam da kazem, znam da nema veze, ali jos uvek mi je taj grozan osecaj u nosu pukeface.gif . Zamisli kad je ceo klub bazdio na cevabdzinicu... pukeface.gif

 

Ali, da se vratim na temu, jos uvek te drzim za rec za Immortal i Satyricon...Mogu ja da donesem nesto next time da pustis? Bedak sto mora da se reze na 4x, mene je tako zezao stub i jos uvek zeza, kao sjebao se neki procesor, blah pukeface.gif . Ali kompjuter zavrsava posao mhihi.gif . Sto ne prikacite neki MP3 palyer na tu skalameriju i jel to uopste moguce??

Edited by genius

Share this post


Link to post
Share on other sites

BTW, neko je u KST-u taaako bazdio na beli luk sinoc da to nije normalno, morala sam da kazem, znam da nema veze, ali jos uvek mi je taj grozan osecaj u nosu pukeface.gif . Zamisli kad je ceo klub bazdio na cevabdzinicu... pukeface.gif

'Ajde da je cjevabdzhinica nego niigde nema cjevapa... Mislim nisu se uopshte osecjali...

 

I prekrechishe govno na plafonu...

 

Ol' Scratch

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='25. 4. 2004, 17:35'] Sta nije icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ...Playeri uvek zajebavaju...jos sam dobro prosao ono vece...Poceo sam da rezem kompilacija na 4 brzine, ali opet nema vajde - procita mi disk iz 3-4 puta, a to da li ce pustiti pesmu-to je tek pitanje icon_smile.gif ...

 

Sto se tice Trance-a na kraju veceri-malo objasnjenje- nas zadatak nije da pustamo METAL u hodniku. Barem nam nije tako receno kada su nam davali posao, ali eto-zbog velikog broja metalaca u kst-u i nase dobre volje i ljubavi prema tom muzickom pravcu-mi pustamo metal. Ali nas ne vezuje niko da moramo samo to da pustamo. Tuzno mi je da kada pustimo neku pesmu koja nije "metal himna" vecina metalaca napusti hodnik...Sto se tice trance dela na kraju veceri - Natasha je lepo rekla-tada svi skacu i svi se lepo zavbavljaju i hodnik je krcato pun sto se ne desava dok pustamo Death, Blind Guardian, Rhapsody, Emperor...A nema veceg zadovoljstva nego kada vidis puno ljudi koji su pozitivni i lepo se zabavljaju! icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Mislio sam da samo mi u Kuglasu imamo problema sa plejerima,ali eto,cak i renomirani KST je to sebi dozvolio. icon_mrgreen.gif

 

Apsolutno ne razumem logiku "pustajmo trance da bi hodnik bio pun" icon_confused.gif ! Mislim,ako su ljudi tu dosli zbog metala,onda TO treba pustati icon_da.gif .Ko zeli da slusa trance neka ide tamo gde se to pusta,a ne da svojim prisustvom kvari jedno od retkih preostalih mesta za rokere i metalce u gradu.Nije ni cudo onda sto je dosta ljudi kritikovalo nacin rada u KSTu,i sto su se mnogi obradovali kad je bio zatvoren icon_cool.gif .Ja se tome nisam radovao,ali cini se da ga zaista sistematski pretvarate u mesto za mase gladne ispiranja mozga.Mislim,ako ides po logici da pustas ono sto ce napuniti hodnik,mozes opusteno pustati i narodnjake,vec ce se naci neke budale da luduju uz to. icon_da.gif

Smatram da ima dovoljno metal pesama koje ce ljude zadrzati u hodniku,samo se treba setiti.Zadatak DJa nije samo da uveseljava ljude,vec i da ih edukuje,sto se svakako ne postize pustanjem jebenog transa! ph34r.gif

 

Dokaz u prilog mojoj tvrdnji da KST postaje anti metal mesto je i to sto ove nedelje izostaje gitar needle! Video sam na plakatima po gradu da se za 2.maj najavljuje vece domace muzike.Vece pre toga je EKV night,znaci opet domaca muzika! icon_rolleyes.gif Ima li neko logicno objasnjenje za ovu pojavu?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokaz u prilog mojoj tvrdnji da KST postaje anti metal mesto je i to sto ove nedelje izostaje gitar needle! Video sam na plakatima po gradu da se za 2.maj najavljuje vece domace muzike.Vece pre toga je EKV night,znaci opet domaca muzika! rolleyes.gif Ima li neko logicno objasnjenje za ovu pojavu?

wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif Pa, to je novi nacin rada KST-a, i potpuno je debilan...Kao nesto menjaju, oni menjaju ono sto je valjalo, a ne menjaju ono sto nije!!!!!!!!!!

 

Ne znam kuda to vodi, u stvari znam ali necu da se suocim sa tim icon_rolleyes.gif . no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apsolutno ne razumem logiku "pustajmo trance da bi hodnik bio pun" icon_confused.gif ! Mislim,ako su ljudi tu dosli zbog metala,onda TO treba pustati icon_da.gif .Ko zeli da slusa trance neka ide tamo gde se to pusta,a ne da svojim prisustvom kvari jedno od retkih preostalih mesta za rokere i metalce u gradu.Nije ni cudo onda sto je dosta ljudi kritikovalo nacin rada u KSTu,i sto su se mnogi obradovali kad je bio zatvoren icon_cool.gif .Ja se tome nisam radovao,ali cini se da ga zaista sistematski pretvarate u mesto za mase gladne ispiranja mozga.Mislim,ako ides po logici da pustas ono sto ce napuniti hodnik,mozes opusteno pustati i narodnjake,vec ce se naci neke budale da luduju uz to. icon_da.gif

Smatram da ima dovoljno metal pesama koje ce ljude zadrzati u hodniku,samo se treba setiti.Zadatak DJa nije samo da uveseljava ljude,vec i da ih edukuje,sto se svakako ne postize pustanjem jebenog transa! ph34r.gif

 

Dokaz u prilog mojoj tvrdnji da KST postaje anti metal mesto je i to sto ove nedelje izostaje gitar needle! Video sam na plakatima po gradu da se za 2.maj najavljuje vece domace muzike.Vece pre toga je EKV night,znaci opet domaca muzika! rolleyes.gif Ima li neko logicno objasnjenje za ovu pojavu?

KST nije nikada bio i nece biti metal klub. To da se razu8memo. To sto dolazi pouno metalaca, po meni je to sam znak da je klub pao sa klasom.

 

Ponavljam - PETAK HODNIK nije predvidjen za pustanje iskljucivo metala! Trance cu nastaviti da pustam jer ima ljudi koji zele i to da cuju, a metalci mogu malo da izadju iz svog tr00, grim necro fazona i da to prihvate kao dobru zabavu - sto JESTE zadatak DJ-a. Ako to nisi do sada shvatio - prestani da radis!!! To sto se hodnik napunio za vreme trancea (a ne bi se napunio da sam pustio ne znam koju metal himnu - to je provereno!), to je samo znak da ta muzika utice POZITIVNO na ljude i da podstice sve da se lepo iskacu i zabave.

 

Inace zaista nemam komentar za neke tvoje reci - kvarenje prisustvom odredjenih ljudi, svi su dosli da slusaju metal, mase gladne ispirranja mozga...

 

Po meni su metalci najtipicniji primer mase sa ispranim mozgovima , i stojim cvrsto iza tih reci!

 

Iskreno se nadam da ce se KST malo demetalizovati, da se vrati malo vise rocka (znaci vece EKV-a i domace muzike), i da ce konacno povratiti neku klasu - a ne da nas zatvaraju zato sto metalci povracaju po kst-u, pisu po zidovima i crtaju satanisticke simbole, lome flase, leze posle KST-a ispred na betonu mrtvi pijani, leze po podu u hodniku...To nije do KST-a vec do ljudi, a ljudi u KST-u su sada vecinom metalci. I eto do cega je to dovelo!

 

Dok se metalci ne upristoje ni ne zasluzuju nesto bolje!

 

Ja cu naravno i dalje pustati metal iz ljubavi prema toj muzici, i eto, posto ima dobre dece koja sada ulaze u svet te muzike i da imaju gde da cuju nesto tako.

 

Ko ima nesto da mi prokomentarise na ovo neka uradi to uzivo da ne spamujemo temu. U KST- u ce se znati kada radim - pa izvolite dodjite i recite sve s to imate...

 

Pozdrav!

 

P.S. Doo-shan radi u petak! Dodjite obavezno! Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) MENI APSOLUTNO ne smeta TRANCE !

 

2) Kst nije metal klub KST je klub STUDENATA TEHNIKE, i nekada je vazilo pravilo da su samo studenti tehnike ulazili ili makar imali popust, a svi ostali su placali vise ( mislim ako je njihov klub jel. )

 

To sto se u KSTU pusta metal to je strava ( metal, rock, alternativa ) ali ja sam apsolutno protiv toga da se SAMO TO PUSTA ( Domacica, Gothic, cak i hip-hop- drum n bass, techno, ako mi se nesto od toga ne svidja necu doci.. .)

 

3) I smorilo je da svake nedelje bude guitar vece, 1 mesecno bi bilo dosta..... musik19.gifmrred.gifpivopije.gifwallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

BTW, neko je u KST-u taaako bazdio na beli luk sinoc da to nije normalno, morala sam da kazem, znam da nema veze, ali jos uvek mi je taj grozan osecaj u nosu pukeface.gif . Zamisli kad je ceo klub bazdio na cevabdzinicu... pukeface.gif

Da, sva odecja mi je smrdela kad sam se vratio kucji... icon_mad.gif

Ko je jeo luk, pichka mu se ogadila.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...