Jump to content

Alister


genius

Recommended Posts

Ja sam iz Kragujevca pa mogu slobodno da kazem da je publika ovde kurac...Sve elitni metalci....

Momcima iz Alistera mogu samo da kazem da su razvalili i da su zasluzili mnogo bolji prijem ali jbg,ovde prolaze samo heavy bendovi.Kragujevac je grad hejtera(izuzev nekolicine ljudi)i tako ce do daljnjeg da ostane nishta se zadnjih godina nije promenilo...

E da jedino da pohvalim ekipu iz Smedereva koja se iscimala da dodje na svirku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sredicemo vam neshto u Kragujevcu,evo pitacu ove iz Forever Storma da vas stave na spisak bendova koje ce da dovode,pa cete se i sami uveriti kako su dostojanstvene ushi Kragujevachke i kako ne mogu da slushaju svakakva "sranja".

Osim dobre rakije i zezanja ovde vishe nishta necesh dobro da nadjesh...

Mada ti ne pijesh rakiju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mada, ja moram da ukazem na jednu stvar. Kada smo svirali prosli put u Kragujevcu (mislim da je bilo 2006.), bilo je 15-ak ljudi iz Jagodine koji su dosli na svirku, i koji su vec znali pesme i txtove, pa su mogli da naprave finu atmosferu koja je malo povukla kragujevcane, tako da je tad bilo stvarno pakleno (imamo slike kao dokaze :rockdevil: ). Ovog puta je ta podrska izostala, tako da nije bilo te "inicijalne kapisle".

Znaci, Rno, ako sviras u Kg-u, iznajmi autobus, popakuj ortake, i imas zagarantovan provod! :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

2006 smo mi punili Zid,bilo je toliko ljudi da nisi mogao sve da popakujesh u klub,i 5-6 puta smo morali da stajemo sa svirkom jer su ljudi bukvalno non stop pravili shutke i usled tolike guzve par puta je rulja popadal preko nas,i pored toga shto je jedan deo opreme bio sjeban tih nekoliko svirki u Zidu pamtim kao jedne od najboljih....Od kad se zatvorio Zid stvari su poshle na gore a Kragujevachka publika je poznata po tome shto je dosta teshka.KOliko znam ni Shumadijski demo fest nije vishe ni upola dobro posecen kao ranije...Od pochetka 2007-e svaki muzichki dogadjaj se ovde ne isprati onako kako bi trebalo.A te 2006 je bilo dosta dobrih svirki u gradu,ja se secam svirke Sacramental Blooda i Ophiolatry-a.Bila je ludnica i to veca za Sacramental nego za brazilce...Sjebali smo pola inventara doma omladine.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Da..3. je...bice na njemu Partibrejkersi i Yu Grupa...

Ja mislim da cu ipak kod vas ;):rockdevil:

Pa stvarno bi nas razocarao ako ne bi dosao!

 

Ljudi, bar vi koji ste iz NS i okoline, sirite vest o ovom koncertu! Posto nam se vec desilo ovo sranje sa ovim drugim koncertom, da bar ljudi koji bi se odlucili za nasu svirku, neka znaju da se uopste desava!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...