Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

Ne.

Ali je bolesno toliko fanaticno obozavati nekoga da bi se skupljale njegove slike kao bebe.

Bilo bi bolesno kad bih stavio sliku Tennyson-a kao bebe (ako bi takva postojala) u potpis, ili Murphy-jevu bebi-sliku na avatar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

fanatici postoje. s tim treba da se pomiris isto kao i sa tim da postoje pederi. icon_da.gif

ja sam fanatik. priznajem. HIM fanatik, isto kao i fanatik turske muzike i skupljanja salveta. icon_redface.gif ali, jos nikoga nisam ubila ili kidnapovala zbog toga, kao sto Robert De Niro to zna da radi, ali bar priznajem.

ko prizna, pola mu se doda. icon_cool.gif

opusti se covece. relax, entspann dich...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, ja sam. kad me na'vatas u gradu, uvali mi disk da ti narezem, posto preko maila ne mogu da ti posaljem, mali ti je inbox.

Jes, inbox mi je sranje. Da znash da od danas nosim jedan rw u torbi uvek icon_smile.gif (ozbiljno)

 

Inache, chula sam i live verziju ove pesme, koja ide mnogo sporije. Psihodelichna je i mnoooooooooooooogo mi se svidja.

Ali dobro, to vecj mogu da nabavim, alko icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

fanatici postoje. s tim treba da se pomiris isto kao i sa tim da postoje pederi. icon_da.gif

ja sam fanatik. priznajem. HIM fanatik, isto kao i fanatik turske muzike i skupljanja salveta. icon_redface.gif ali, jos nikoga nisam ubila ili kidnapovala zbog toga, kao sto Robert De Niro to zna da radi, ali bar priznajem.

ko prizna, pola mu se doda. icon_cool.gif

opusti se covece. relax, entspann dich...

heh sve me vise iznenadjujes, prijatno..ja obozavam tursku muziku.. u ostalom mani se fanatizma, nista ne valja kada je obojeno prejakim emocijama, cesto pomucuju rasudjivanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Angel of desire Dobar ti taj Bajaga na avataru.

Moracu da promenim avatar i da stavim Cecu,kakvi li ce tek onda biti komentari.

ma avatari sa narodnim pevacima su bili nekad u trendu..to je vec provaljeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes, inbox mi je sranje. Da znash da od danas nosim jedan rw u torbi uvek icon_smile.gif (ozbiljno)

 

Inache, chula sam i live verziju ove pesme, koja ide mnogo sporije. Psihodelichna je i mnoooooooooooooogo mi se svidja.

Ali dobro, to vecj mogu da nabavim, alko icon_biggrin.gif

e, ja nemam tu live verziju... snimi je na rw.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...