Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Pa ponekad kad hocu da se "odmorim od blacka" pustim HIM,mada mislim da su se mnoooogo iskvarili,prvi album im je bio najbolji.Neko je to ranije rekao da je odlica za odredjene situacije,e pa ja se ne bih slozila sa tim mislim da druge grupe (Manson npr. biggrin.gif )imaju mnogo bolje balade neki neki HIM-ov ceo album!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaju jako simpaticne pesmice: Join me in death, poison girl,the reaper, Lose you tonight, ali i nevidjeno teskih sranja mednju kojima nikako ne mogu da svarim Gone with the sin i In joy and sorrow. Odvratno zvuce uzivo i zato nisam njihov ljubitelj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

ja ih vec 3 godine fanaticki gotivim i nema sta nemam od njih.i pre nego sto se jos vise izlajete i ispalite poslusajte Dark Secret Love ili Borellus ili cak Serpent Ride.ako im je zadnji album bio govno ne znaci da su sve pesme takve...novi album izlazi krajem ove godine i kako sam cula bice u fazonu prvog.

niko od njih nikada nije video YU osim na TVu.glupi VJ Deja ili kako li se zove ima poprilicno dugacak jezik!i savrsene snove...

:x :evil::twisted::twisted::twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muzicki su nekomplikovani, tekstualno radjeni po sablonu, pozercine su teske, ali... ipak moram da priznam da ima nesto cime njihova muzika zraci. Postoji jedno moje raspolozenje kada mi HIM zaista prija. Necu da lazem sebe da mi se nesto ne dopada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muzicki su nekomplikovani, tekstualno radjeni po sablonu, pozercine su teske, ali... ipak moram da priznam da ima nesto cime njihova muzika zraci. Postoji jedno moje raspolozenje kada mi HIM zaista prija. Necu da lazem sebe da mi se nesto ne dopada.

 

 

"....She'll be RIDING in my arms

So in Love

She'll be RIDING in these arms

She can't let go..."

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Vecj sam pisao o ovom bendu al' 'ajde opet...

Kao prvo ovu temu treba prebaciti na gothic... love metal ne posotoji za tako nesto postoji naziv a to je sweet metal... takodje glupa kategorizacija ali shta je tu je... a HIM nikako nije sweet metal bend vecj gothic! Poceli su kao gothic i koliko cujem jos uvek su... istina veoma komercijalan gothic ali opet ne toliko komercijalan da je i los...

Hiljadu puta sam rekao a i opet cju ovaj bend bi meni skroz ok da u njemu ne peva Villi, nikako ne mogu da ga svarim! Ne peva toliko on lose ali njegova pojava mi je uzasno odbojna!

Razorblade Romance je album skroz na mestu... biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

da se vratimo na Love Metal.to je naziv novog HIMovog albuma koji izlazi u Nemackoj, Finskoj, Svajcarskoj, UK, Danskoj, Norveskoj, Belgiji, Ceskoj Republici i Grcoj 14 aprila.

pesme ce ovaj put biti mnogo bolje,vec sam dve poslusala.i imce sve ukupno 11 traka.

 

kako je to slatko! laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

smile.gif

Slazem se smile.gif

Stvarno,da nije toliko smesno,bilo bi zalosno....... :roll:

Uopste mi nije jasna njihova tolika zelja da budu 'nesto novo',pa makar u bilo cemu.......

Iako zaista volim njihovu muziku,uopste mi nije jasan njihov ocajnicki pokusaj da budu prvi na svim top listama.A tek ona prica sa onim pacenikom Bam Margerom(ili kako vec) 8O .Coveka bi trebalo zatvoriti kao ozbiljan slucaj poremecaja licnosti,a oni koriste njegovu psihicku bolest da bi se probili u SAD.

KATASTROFA 8O

Ili ja vise nisam u toku........Mozda su 'raskinuli' prijateljske odnose....... :roll:

Sve u svemu,razocarala sam se,potpuno :ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...