Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

Dobro, za Ville-a se podrazumeva da je nevidjeno lep, ali meni je i Burton. Ona duga kosa, ma cela faca... wub.gif

Inace, ako cemo iskreno, HIM bas i nemaju osim njih neke lepotane. Onaj Mige a i Gas su mi kao svinje...debeli, antipaticni...

Ville= wub.gifwub.gifwub.gif

Burton= no.gifno.gifno.gif pogano........

 

Pa,jbg......ne moz' se imati sve..........Villeova lepota je dovoljna za ceo bend i za sve ostale ruzne bendove....... icon_da.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gif

 

Jes' stvarno su svinje Gas i Mige..........

Share this post


Link to post
Share on other sites

a propos de villeova stopala: jesu nesto manja za standard visine, odokativno 42 a ne 44, ali nista za pasti u nesvest. duzina organa nije testirana, bar sa moje strane, ali nisam primetio da se njegova devojka zali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, Kurt je za mene nesto posebno, i uvek ce biti icon_exclaim.gifwub.gificon_da.gif

Samo sam iznela svoje misljenje o clanovima grupe HIM. A prethodni klavijaturista je bio Zoltan (ako se dobro secam), ali mi je Burton lepsi od njega.

Ma icon_da.gif ukusi su razliciti, a Kurt je stvarno bio jedno od najdivnijih bica na ovoj planeti...

Da, da, Zoltan... yummy.... mmmm... dobro, uzdrzacu se... icon_rolleyes.gif Ali znam da sam negde videla i ime Jusska, verujem bas za njega... Ma, i oni sa tim imenima.. Linde Lily wtf??? Anyway, Zoltan Jusska Sweetie - wub.gifwub.gifwub.gifwub.gif Kad se samo setim onih nekih providnih majicica... pa kad se na nekoj nemackoj dodeli nagrada pojavio u suknji... wub.gif Bas mi je bilo zao kad je otisao... icon_cry.gif Nacula sam da je on sad resio da se bavi elektronskom muzikom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma icon_da.gif ukusi su razliciti, a Kurt je stvarno bio jedno od najdivnijih bica na ovoj planeti...

Da, da, Zoltan... yummy.... mmmm... dobro, uzdrzacu se... rolleyes.gif Ali znam da sam negde videla i ime Jusska, verujem bas za njega... Ma, i oni sa tim imenima.. Linde Lily wtf??? Anyway, Zoltan Jusska Sweetie - wub.gifwub.gifwub.gifwub.gif Kad se samo setim onih nekih providnih majicica... pa kad se na nekoj nemackoj dodeli nagrada pojavio u suknji... wub.gif Bas mi je bilo zao kad je otisao... icon_cry.gif Nacula sam da je on sad resio da se bavi elektronskom muzikom...

na temi o TDF imas informacije o njihovom zajednickom projektu. mozda je cak i tema tiaga otvorena. anyway, njihovih izdanja ovde nema... kao ni gomile bandova koji su donekle poznati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...