Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

Pa,kad sam poletela da kupim cim je izasao sad.gif

ja imam spot za The Funeral of Hearts

ima nekih razlika

na pr

na mom cdu textovi su ispisani Villeovom rukom,a na tom drugom,sa Love's.........su stampani.

Ima moja drugarica........

textovi ispisani rukom? icon_confused.gif jesi li sigurna da ipak nije u pitanju dsbh? ja imam oba izdanja LM-a, i u oba booklet-a su shtampani textovi.. osim shto na ovom (kako neko reche) fensi izdanju je text za poslednju pesmu u kutiji a, papir, na kome se nalaze textovi za ostale pesme, je, u stvari, mali poster sa druge strane...

hajde proveri, por favor icon_biggrin.gif .. ako postoji i takvo trece izdanje da i to nabavimo icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

textovi ispisani rukom? icon_confused.gif jesi li sigurna da ipak nije u pitanju dsbh? ja imam oba izdanja LM-a, i u oba booklet-a su shtampani textovi.. osim shto na ovom (kako neko reche) fensi izdanju je text za poslednju pesmu u kutiji a, papir, na kome se nalaze textovi za ostale pesme, je, u stvari, mali poster sa druge strane...

hajde proveri, por favor icon_biggrin.gif .. ako postoji i takvo trece izdanje da i to nabavimo icon_wink.gif

jesu,sigurno........i na Deep shadowsu su mi ispisani njegovom rukom icon_da.gificon_da.gif

Na Lovem metalu je rukopis jos gadniji icon_uhoh.gif

 

Aj nadjite negde sliku Susanne....da je vidim biggrin.gif

Dobro rece moja ortakinja........

Jonna lici na zabu:) icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

kmeee hocu i ja to izdanje icon_cry.gif brzo prichajte gde ste nabavile! icon_biggrin.gif ubice me lestate..sve po dve verzije jedne iste stvari.. a sad ce biti i tri.. ako uspem da nadjem ovo vashe pisano izdanje icon_wink.gif

 

sliku susanne verovatno ima bestia.. je l' tako, beshtijice icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

kmeee hocu i ja to izdanje icon_cry.gif brzo prichajte gde ste nabavile! icon_biggrin.gif ubice me lestate..sve po dve verzije jedne iste stvari.. a sad ce biti i tri.. ako uspem da nadjem ovo vashe pisano izdanje icon_wink.gif

 

sliku susanne verovatno ima bestia.. je l' tako, beshtijice icon_wink.gif

Kupila sam u Hi-Fi centru

pre 100 god

onom velikom u knezu biggrin.gif

a to je bilo cim se pojavilo u prodaji(posto se fushara u medjuvremenu izgrebala od preteranog slusanja i nastale su nekakve rupe u njoj..)

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

Za sta vi mene smatrate... ccc... Jonnine slike sam slucajno nasla uz celu pricu o dokumentarcu, a ostale devojke mu nisam videla... Ni slavnu Suzi. icon_biggrin.gif

 

"...me and Sue, that died too..." musik19.gif

ph34r.gif

Sad sam ga provalila! laugh.gif

Ja ne razumem o cemu pricate....

 

btw imam novu Apocalypticu icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jonna je ok kad se sredi. ipak je novinarka, a nije spikerka na RTS-u. inace ville je prilican krsolovac, njemu je samo bitno da je kost i koza...

 

ne znam kako je napravio izuzetak sa jednom i dobio korpetinu.

 

 

i pitanje za fantu, tj. 2 pitanja:

na sta lici apocalyptica?

kad mi radimo razmenu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

idejno - najbolji. samo zbog tog perioda meni se HIM nalazi na tako visokom polozaju u shvatanju muzike. uz cinjenicu da nemaju nijedan los album. ima jedan bledunjav, dva dobra i jedan apsolutno fenomenalan. sto se forme tice, LM je najformalniji i najprecizniji album, ali nekako bez te klinacke energije i bezz cool art osecaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i pitanje za fantu, tj. 2 pitanja:

na sta lici apocalyptica?

OFFTOPIC -

Pa..preslusao sam album samo jednom...meni je ubedljivo najlosiji album....

Mislio sam da je neka greska kad sam pustio prvu pesmu (inace fali mi jedna pesma - poslednja mislim)...

Ne znam..preslusacu jos par puta....

 

 

Cekaj, bre, ako je on a pedofil, na tapetu je... '91-vo godiste????  Ili jos mladje? 

Sto mladje to bolje... 

Zasto HIM nemaju neku prigodnu pesmu na temu pedofilije?

`87o RULA!!!!!!!! moje omiljeno...za mladje se obratite _________

Share this post


Link to post
Share on other sites

`87o RULA!!!!!!!! moje omiljeno...za mladje se obratite _________

Naravno da rulamo icon_biggrin.gif Ali to kazes jer nisi probao '89o icon_biggrin.gif Ja starije od '89og vise necu da pogledam! icon_cool.gif

 

We are so young,

Our lives have just begun... musik19.gif

 

yummy.

 

Ok, ne znam vise ni sta lupam, idem da kupim farbu za kosu icon_biggrin.gif Eeeee... kriza srednjih godina... prvo pedofilija, sad farbanje kose, avaj sta je sledece - teretana?!?! icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...