Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

Lici na Villa, da....i pomalo na Brandona Leeja u Vrani(ko ga ne zna, to je ovaj u mom singaturu)....mladji je od Villa(sto mi se svidja)...cale mi jos malo ide u Rusiju, pa cu ga zamoliti da mi kupi nesto od njih...inace, zgodan je on za jednog Rusa. icon_wink.gif

mislim da ljudi ipak znaju ko je Lee icon_surprised.gif ne lici na njega!

inace------- Rusi lepi ljudi! musik20.gif

Edited by dark_lilith

Share this post


Link to post
Share on other sites

Snimila sam te Ruse jos odavno, slucajno, medju radovima jednog ruskog fotografa. Skroz ok imidz ali onaj lik ne lici na Ville-a...

Rusi su prelepi ljudi wub.gif

 

Mozete i da pogledate galeriju ovog fotografa (devojka je u pitanju, fenomenalni radovi i mnooooooogo lepih Rusa) na

LINK

Edited by bestia

Share this post


Link to post
Share on other sites

obecan mi je sa tri strane i nikako da stigne. mislim da ce pasti narucivanje iz finske.

pa, bleso, shto mi nisi rekao da ti uzmem?? ccc

 

toliko prichate o tim rusima (a slazem se i ja da su lepi) pa cu morati da bacim pogled na bestia-ijin link.. ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

bas sam gledala pre neki dan neki skorasnji intervju sa Vileom u vezi sa novim albumom i pesmom Wings of butterfly na MTVu.Moram priznati da me je chovek iznenadio jer nije samo umisljeni pozer kakvog sam ga dozivljavala, ume on i nesto pametno da kaze icon_da.gificon_wink.gif ...sta vise delovao mi je sasvim normalno i neoptereceno tripovima o sopstvenoj slavi...Iako mi novije stvari nisu ni do kolena ranijim pesmama,mislim da cu ipak preslusati novi disk iz ciste radoznalosti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li se na netu opjavila zdrava verzija albuma, da ne svlacim sa spikerom ili nekompletnim pesmama?...ma stavicu da se skida pa kako je tako je...docice normalna verija uskoro. ne znam sta da ocekujem od HIM-a. Umeli su i da me oduseve i da me razocaraju. Apsolutno nista ne ocekujem dok ne cujem ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebes mi mater ne volim taj bangavi metal tipa rasmus i te fore al volim him u picku materinu! na znam zasto na znam kako al ih volem! wallbash.gif

rasmus je jedna bedna tvorevina koja pokusava da spoji HIM i linkin park, a to samo po sebi nikako ne ide. inace, ako volis tipican finski love metal kakav je him, veruj mi, ima tu mnogo da se istrazuje i slusa. totalna ekspanzija varijante. za pocetak negative, charon i entwine.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Solicitor pivopije.gif apsooolutno se slazem!

@Lesi Negative icon_da.gif -ona pesma sto se vrti na Stevinom najtu kao i na MTVu mi je extra,dok god ih ne gledam sa sljokicama i sjajem na usnama;

Charon-hmmm ok je,al po meni ne lici na Him,vise bih preporucila 2 die 4 kao slicniju varijantu... icon_da.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

rasmus je jedna bedna tvorevina koja pokusava da spoji HIM i linkin park, a to samo po sebi nikako ne ide. inace, ako volis tipican finski love metal kakav je him, veruj mi, ima tu mnogo da se istrazuje i slusa. totalna ekspanzija varijante. za pocetak negative, charon i entwine.

gde to moze da se nabavi???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja cuo sad Wings Of The Butterfly ... nije losa pesma. Nije spektakularna, ali ne fali nista. To je otprilike u okvirima onoga sto je bend do sada radio. Cesto mi se pilot singlovi HIM a nisu previse svidjali , a na albumu je bilo dosta dobrih pesama. Ima ovde dovoljno gitare i ako je ceo album u ovom fazonu, trebalo bi da bude na nivou makar prethodnog izdanja.

 

Bodome ... Entvine, Charon i ostalo moze da se nabavi kod pirata icon_smile.gifmhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

kmeeeeeee .. hocu leeepo da chujem behind the crimson door.. icon_sad.gif kad se cepka, samo se iznerviram ..

 

ali mogu i ovako da kazem da mi se mnogo vishe svidja nego wings of a butterfly wub.gif

Edited by mai

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...