Jump to content

Anime / Manga


Recommended Posts

Kakav si ti idiot brate,stavi oznaku SPOILER,mislis da ja nisam mogao da kazem sta je bilo?ajd....i ja smatram da je trebao da se zavrsi!Ovo sto sada ide,malo me nervira

 

SPOILER

 

Kako moze N da bude bolji od L-a glupost najveca,bolje da imaju dobar izgovor za ovo sto ide...videcemo na kraju!

 

END OF SPOILER

 

Nemoj niko da spojluje a da ne upozori!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ti preporucujem GANTZ, ima 26 epizode i jedna je od mojih omiljenih.

 

 

Gledala sam. Thanks!

 

Ergo Proxy ako volis SiFi

Basilisk ako oces samuraje cast i tako to

.hack//Sign ako volis WoW

 

Ergo Proxy i Basilisk cu potraziti hvala na preporuci(lozim se i na samuraje i na si fi), a Hack sam odgledala odavno sve sto je izaslo, to mi je jedna od omiljenih anima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja pratim bleach, i veliki sam fan te anime, ali gledao sam do 112 epizode(tek treba da skinem ostalo) tako da ne znam kakve su nove epizode, uglavnom svi seru da je loshe, ali videcemo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve naravno,dokle je izaslo,gledaj ima da se odusevis,neces moci da stanes,avanture Straw Heat Crew-a su nesto najlepse sto mozes da pogledas,remek delo,nije ni cudo sto je to najgledaniji-najpopularniji anime u Japanu!Samo gledaj i uzivaj :D!Moj top 5:

 

1.Naruto/Death Note

2.One Piece

3.Bleach

4.Basilisk

5.Gantz

Share this post


Link to post
Share on other sites

SVE!? Uuuu... Moram da te stignem! :)

 

 

1. Shaman king

2. Ghost In The Shell

3. Bleach

4. Full metal alchemist

5. Hack (sve skupa)

 

 

mada nije to kod mene pravi poredak, 5 puta sam brisala i opet mi se ne svidja...

:)

Previse toga sam gledala, a lako zaboravljam to sto odgledam... Mozda zato sto sam te krace serijale(dvadesetak ep) odgledala za dan dva :)

tako da ne ostave neki preterani utisak na mene, koliko bi da cekam nedelju dana na jednu ep...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...