Jump to content

Anime / Manga


Recommended Posts

Death Note ima 37 epizoda

35a je poslednja izasla...

ja skidam od Kuro-hana

oni prvi odrade posao

svakog cetvrtka ujutru je gotovo

nekad i sreda noc

 

 

 

 

film ----> Paprika

obavezno...

 

EDIT :

evo sad vidim

Death Note

Total episodes: 37

Status: Dropped

 

sjajno...2 epizoda pre kraja...

grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Edited by .hack//FANTA

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledala sam samo tri

ghiblija do sada... Spirited

away, Totoro i Mononoke...

ne znam da li je do Miyazakija

ili do cega, ali savrseni su

Obavezno gledaj Tenkuu No Shiro Rapyuta, Neko No Ongaeshi, Hotaru No Haka (ako želiš da se dobro isplačeš), Kurenai No Buta i ovaj novi, Hauru No Ugoku Shiro. Odlični su.

Share this post


Link to post
Share on other sites

izgleda da sam najveci geek :)

 

- dokaz -

 

inace samo delic stoji na hardu :) :) :)

 

:)

Preteruješ, zašto ih držiš na hardu? Gledaš sve svaki dan?

Imam preko 100dvd-a sa animama i oni mi zauzimaju previše prostora, još da mi anime zauzimaju prostor na hardu, poludela bih :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej ovaj Death Note je stvarno odlicna anima!Nabavih do 30 epizode, sad samo da poskidam ostatak...jbg, ovo cu za 2-3 dana odgledati...

 

E sad se setih, pogledajte ako niste My Neighbours : The Yamadas!Blesavo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se za Death Note smorila jer sam skapirala kraj, plus mi se nije svideo obrt u jednom trenutku. Plus prestadoše ovi sa subovanjem ali ajde.

A još se razlikuju anima i film, u zapletu i kraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shin-Chan je car nad carevima! Koji će on lik da bude kada odraste (ako su to autori uopšte planirali). Crayon Shin-Chan već ima preko 2k epizoda! Ja gledao na RTL dvojci dok su davali... Ginnosuke Nohara je Shinnosuke-ov (Shin-chan) deda i kada se prvi put pojavio odmah sam ZNAO na koga je Shin-chan. XDDD Carski, mada kapiram da ovi Anime "fanatici" u ovoj zemlji ne gotive takav minimalistički stil crtanja, već se guraju da skinu što više onaj Štirak ili štatijaznamanimunovegeneracijekojajeuveknaistifazon. To je problem kada se trudiš da proširiš deo neke manje popularne sub-kulture međ' narod. Ne možeš da promašiš ložane koji gledaju samo efekte ("boje, br'te, tako je sve realistično, čo'če") i idu pod parolom "važno je da ima što više klanja i krvi :))))))))" Znam da će se mnogi osećati prozvanim ali, iskreno, nije me briga. It needed to be said and I said it.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volim da gledam anime kada imam prilike :da:

Gledao sam Vampire Hunter D:Bloodlust,zatim Akira,GITS,Apple Seed i Final Fantasy 7:Advent Children(iako ova zadnja dva i ne spadaju bas u anime)

Cudo da niko nije pomenuo hentai(ala smo perverzni,sta cete jace od mene :lol: )

Nisam imao prilike da gledam hentai crtace,ali jesam citao stripove :mhihi:

Edited by Re-Animator

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...