Jump to content

Anime / Manga


Recommended Posts

Koliko sam ja informisana, samo te tri epizode, i valjda je u planu da se radi dalje.

Manga ima nekih 20 knjiga, prevedene su (na engleski) samo tri. Ostali prevodi su kineski i francuski.

Ako je popularan onda definitivno ima engleski prevod,pogledacu kasnije na jednom stranom anime/manga forumu,mozda likovi odande mogu da mi pomongu.

 

Odoh ja da malo gledam X-a i najnovijeg Naruta i Bleacha.

Pozdrav.

 

Edit:Kako je dobra ova uvodna tema u X-u...bar do refrena.

Edited by Bla

Share this post


Link to post
Share on other sites

@SerbZmaj pa banuj me ako morash,ali nemoj da zakljucujesh o crtacju iz prve dve epizode,kada prava akcija tek pocinje oko 7-8 epizode (pa cak i od 3-4 ima dosta akcije)....kada shtite onog starca i poshibaju se sa Zabuzom...e sad to shto necesh da gledash je pametno sa tvoje strane,jer ja sam se navukao i sad ne mogu da prestanem icon_cry.gif

Da li sam ja negde napisao da sam gledao prve dve epizode? Nevazno...

Da li neko ima Cowboy Bebop serijal?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naruto je do jaja, samo sto treba izbegavati poslednjih par epizoda sa flashbackovima, ali je ipak bilo vredno:) Zbog zadnjeg fenomenalnog fajta!!!!

Bebopa gla mislim da imam negde na diskovima... ili je to na serveru ... nebitno...

 

Nemoj neko da dira naruta cu se naljutim bre...icon_razz.gif

Edited by Vortodox

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa upravo sam odgledao ovu epizodu i moram reci da su je uradili holivudski,znaci manje-vishe pukeface.gif

 

X ima najbolju muziku....

Edited by Bla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa upravo sam odgledao ovu epizodu i moram reci da su je uradili holivudski,znaci manje-vishe

 

X ima najbolju muziku....

Sto? Koju si odgledao?

Ne znam... meni je najbolja muzika iz Elfen Lied-a...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,da mislio sam na Naruta...gledao sam Lied-a,ali samo prvi epizodu tako da ne znam za muziku...na onom sajtu nema nishta za AS,pa cu da otvorim temu sutra...nashao sam uvodnu pesmu iz X-a,ali nema nigde Lied-a...cudno nema ga na jedno 20-30 sajtova huh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh meni je muka pukeface.gif ceo dan gledam Last Exile, jos mi par epizoda ostalo da odgledam al ne mogu...

Pogledaj, ja sam mislio da je bezveze pa nisam gledao ranije...

Cudno je, kako te price, crtaci uvuku coveka u taj njihov svet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni pricash,okinuo sam godinu,pomalo naucio japanski i izvukao nekoliko poruka iz anima koje sam odgledao i josh uvek ne mogu da prestanem da ih gledam....ksa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam ja informisana, samo te tri epizode, i valjda je u planu da se radi dalje.

Manga ima nekih 20 knjiga, prevedene su (na engleski) samo tri. Ostali prevodi su kineski i francuski.

Nashao sam engleski prevod,ali mora da se skine preko torrenta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo napokon i ja da se vrnem biggrin.gif !

Uf kakva frka oko Triguna! Sve sto sam htela da kazem je da je onakav komentar o streljanju ili sta god ama bas sasvim nepotreban. Nisam ga gledala, al sam ga nabavila, i kad odgledam prvo sve sto me interesuje, bacicu se i na nj... biggrin.gif !

Naruto je car!! Jeste da je klinacka serija, al je do jaja! Jebote, samo to sranje mi zauzima 19 GB!

Nece se vise praviti serije AS, sreco. Ili makar, nije najavljeno... smrk.

Ja sam upravo odgledala Full Metal Panic, i mnogo je srecica...

A muzika je definitivno najlepsa u Elfen Liedu... Ne samo zato sto je bozanstvena, vec zato sto je to prvi put do sad da sam videla da je muzika iz spice povezana sa radnjom... Divan je, bez daljnjeg.

Inace, ja ubedljivo glasam za Clamp. Najludje slikarke, keve mi... Njihovi radovi su recimo gore spomenuti X, Chobits, Wish (koji nazalost nemam u anime formatu, samo manga... icon_cry.gif), Angelic Layer, RG Veda itd

Share this post


Link to post
Share on other sites

I da, ko mi nabavi AS mangu pa ne znam... Dupe bih za to prodala...

Znaci ja tebi AS mangu a ti meni dupe????

Vidish nikad nisam razmishljao da postanem makro,i evo prilike.... icon_twisted.gificon_twisted.gificon_twisted.gificon_twisted.gif

 

Uzeto sa zatvorene teme Naruto:

ja imam do 142. epizode, ali josh nisam ni poceo da gledam, zavrsavam vandread.

znachi anime...zaista...da nista drugo ne radis...

 

Objasni mi kako imash do epizode 142 kada danas izlazi (juce u Japanu,vec danas u Srbiji biggrin.gif) 135-a epizoda!!!!!!!!!!

 

I Naruto nije klinacka serija,samo tako deluje...ima komicnih trenutaka,ima decijih trenutaka,ali ima mnogo ozbiljnih trenutaka i nije toliko bolestan kao neke druge anime....takodje kao dobar deo anima (bar onih koje ja gledam) ima neku poruku....

Edited by Bla

Share this post


Link to post
Share on other sites

I josh za Naruta,ako neko ima i film,radnja filma je negde oko epizode 100,znaci moze da se gleda kad stignete tu negde (100 ili 101 je najdebilnija epizoda,pored 26-27 koja je u fazonu "shta se sve desilo do sada") ali ja vam preporucujem da ga ne gledate...totalno je ocaj,kao da ga je Holivud radio...izgleda da ce drugi film biti bolji...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Manga.....

Jedna rec: FUJ!!!! pukeface.gif

Spam,delete this plz...

 

E Gundam SEED i Gundam SEED Destiny su bash odlicni,SEED me odushevio a Destiny me josh uvek odushevljava....

 

Citiram ortaka shta mi je rekao kad sam mu rekao da imam Kenshina (95 epizoda):

"Imash Kenshina epizode!!!!!Popushicu ti q*r*c za to!!!!!!!!!!"

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Uzeto sa zatvorene teme Naruto:

ja imam do 142. epizode, ali josh nisam ni poceo da gledam, zavrsavam vandread.

znachi anime...zaista...da nista drugo ne radis...

 

Objasni mi kako imash do epizode 142 kada danas izlazi (juce u Japanu,vec danas u Srbiji biggrin.gif) 135-a epizoda!!!!!!!!!!

 

Upravo se konsultovah sa ortakom koji to skida i distribuira mojoj malenkosti, imam 132 epizode, pomeshao sam sa i InuYashom. Moj bag. wallbash.gifwallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...