Jump to content

Acid Rain


Guest Leteci Bajo

Recommended Posts

Jebote, smarate me vise, sutra cu da nadjem nekoga da mi drzi casove iz sviranja klavijatura, i onda za jedno godinu dana ( posto cu vezbati po 12 sati dnevno ) cu da vas smaram, i ima da imate probu SVAKI DAN, dok ne izdamo album za jebeni Nuclear Blast ? JEL MOZE ?

Pa nemoj tako...sto si nervozan? icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

And then you will go to live in a far away magic lollypop kingdom with tinny magic honney pixies and pink fluffy cloud ponies and,...all that shit! icon_smile.gif

SARCASAM ROCKS!! icon_mrgreen.gif

Noup i hate lollypops, pink clouds, and pixies.....

 

Ill go to dark undefrground kingdom of eternal dark, where the flames burn black, and the creatures of the deep caves wander, spreading the eternal deathness and doom across the cursed souls of demonoid black, tortured slaves of the forever black god of death...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mora da si previse velicao sebe i svoj presvetli bas

Bas naprotiv,skoro da se nisam ni pomenuo.Velicao sam Nikolino sviracko umece. icon_biggrin.gif

i slepe vrapce

Kakve slepe vrapce? O cemu ti pricas? Nista mi nije jasno. icon_smile.gif

Najzad skinuh jebeni Alpha demo... mogu reći samo - sjajno!

Hvala,naravno da je sjajno. icon_smile.gif

Kako ja da nabavim taj demo?

Jedino da uzmes od nekog ko je vec skinuo,ne znam kako drugacije.Mi diskova odavno vise nemamo.

Toliko normalnih ljudi/muzicara svud unakolo.J

Veruj mi da nema vise od 2-3.Trazimo 4 godine i jos nismo nasli tako da...

E nateracjete me da vam ja nadjem nekog  onda cjete morati da imate probe svaki dan.. svake nedelje...svakog meseca... i bicje vam muuuuuka... hihihhi

Da znas da si u pravu. icon_smile.gif

p.s. sad ozbiljno.. hocjete da pitam neke osobe. da li bi vam svirale klavdzu???

STA SI CEKALA DO SADA? icon_smile.gificon_smile.gif OCEMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Mada mi sad kao imamo nekog,ali pitaj za svaki slucaj pa da napravimo audiciju icon_biggrin.gif . (to mi je davnasnja zelja icon_smile.gif )

Jebote, smarate me vise, sutra cu da nadjem nekoga da mi drzi casove iz sviranja klavijatura, i onda za jedno godinu dana ( posto cu vezbati po 12 sati dnevno ) cu da vas smaram, i ima da imate probu SVAKI DAN, dok ne izdamo album za jebeni Nuclear Blast ? JEL MOZE ?

Ne moze icon_smile.gif Nemam ja bre vremena da toliko cekam. icon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

And then you will go to live in a far away magic lollypop kingdom with tinny magic honney pixies and pink fluffy cloud ponies and,...all that shit!

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

@Nesa-Sreditju ti ja Demo preko veze..... icon_mrgreen.gif

 

@One Wish-Uradi to molim te.......

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm ako sam ti ja to narezao , i divx je onda je sigurno to do codeca..Probaj sa reinstalacijom istih ili ga turi u neki dvd koji pusta divx ili odnesi kod ortaka ,..Ako i tada koci onda jebi ga; ) hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jesam,ali koci.A secas li se kad je svirao Prorock i kad si bio bas pijan da si mi rekao da ces mi nabaviti bolji? icon_mrgreen.gif

A i ti si bio tamo? icon_redface.gificon_redface.gif Jbg,ajde narezatju ti ja ako ovo shto Bole kazhe ne uspe.....

 

Ajde sad tju se upisati u guestbook......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam qcao deset poruka nego jednu koja chim je preshla u drugi red ispalo je tako kako je ispalo.......

 

Max ain't gay enough. 

Pa brate odluchi se.....ili jesam ili nisam (negde se ovde krije reklama)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...