Jump to content

Acid Rain


Guest Leteci Bajo

Recommended Posts

Guest Leteci Bajo

Koji su vashio utisci o ovom "mladom and perspektivnom" bendu?

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo,ljudi ovako: Verujem da je sada vecina cula za nas posle 2 nastupa na Hitu nedelje.Trenutno sviramo obrade(Stratovarius,hammerfall,kamelot,malmsteen,helloween...) a rade se i autorske pesme koje su vise u progresive metal fazonu.Bend postoji od kraja 2001.ali u ovoj postavi i sa ovim repertoarom od jeseni 2003.godine.

Trenutna postava:Max-vokali (1986.god.)

Nikola-gitara (1985.)

Bojan-gitara (1985.)

Damjan-klavijature (1986.)

Žarko-bas (1982.)

Marko-bubanj (1982.)

Za par dana cemo okaciti nasu prvu pesmu ,a skoro sigurno je da cemo gostovati kod Olge na Demo expressu u cetvrtak gde cemo pustiti tu pesmu i jedan kraci instrumental. Sve kritike, pohvale i predloge napisite ovde.Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd' red i na mene da dam svoj sud... mhihi.gif

 

Pa, 'vako... s' obzirom da sam vas slusao samo jednom, sada u nedelju...

 

Iako ne volim preterano power, u vasoj izvedbi ME TRERA DA GA VOLIM I DA UZIVAM U TOME!!! icon_mrgreen.gif Sala, ali stvarno dobro radite to sto radite i nemam zaista nekih velikih zamerki...

 

Samo mislim da bi sa klavijaturistom trebali da se malo uvezbavate, jer kako mi se cini imao je "svojih trenutaka"... Ostatak ekipe - odlicno, samo tako nastavite, Max vam dobro radi posao. Ritam sekcija je odlicno uklopljena a gitaristi (veliki poz!) icon_rockdevil.gifpivopije.gif

Nikola je bolji od vecine gitarista nase generacije. I... samo napred!

 

Atheist-a necu da komentarisem icon_razz.gif Ipak sam od njega najvise naucio stvari oko sviranja gitare, tako da....

 

Sta da vam kazem.... Jedva cekam da cujem vase stvari!

 

Ziveli! pivopije.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atheist-a necu da komentarisem icon_razz.gif Ipak sam od njega najvise naucio stvari oko sviranja gitare, tako da....

 

Sta da vam kazem.... Jedva cekam da cujem vase stvari!

 

no.gifno.gifno.gif

 

icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

 

pivopije.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo napred, dobro je. Slusao sam ih u nedelju i bilo mi je do jaja(iako ne volim power) sto samim tim pojacava utisak. Obrade odlicno, i samo se nadam da cu isto moci da kazem i za autorske. Veliki pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Havla, dobri ljudi na pozitivnim kritikama.Verujem da cemo i ubuduce dobro svirati i praviti pesme,pa onda jednog dana i album.

Samo da potvrdim da cemo sutra ja i Nikola gostovati kod Olge na radiu 202 na demo expressu (98.5 mhz i 104.0 mhz) Emisija pocinje u 21h a mi cemo biti negde oko 21.45h mada nisam siguran.Pusticemo nasu prvu pesmu "Shattered mirror" kao i instrumentalni intro na buducem albumu,a verovatno i neku pesmu sa nedeljnog hita.Pozdrav. musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Havla, dobri ljudi na pozitivnim kritikama.Verujem da cemo i ubuduce dobro svirati i praviti pesme,pa onda jednog dana i album.

Samo da potvrdim da cemo sutra ja i Nikola gostovati kod Olge na radiu 202 na demo expressu (98.5 mhz i 104.0 mhz) Emisija pocinje u 21h a mi cemo biti negde oko 21.45h mada nisam siguran.Pusticemo nasu prvu pesmu "Shattered mirror" kao i instrumentalni intro na buducem albumu,a verovatno i neku pesmu sa nedeljnog hita.Pozdrav. musik19.gif

E ja obavezno sutra slusam Demo, makar tako da vas cujem kada vec nisam uspela do sada icon_cry.gificon_cry.gif !

 

A onda idu POHVALE od mene i bojana j., poznatijeg kao bojan j. ( musik19.gif )!

 

pivopije.gifpivopije.gif

POZDRAV SVIMA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Primio sam mail nego sam neshto kratak sa vremenom pa nemam vremena da ti zhvrljnem neshto opshirno.

I jel to za Silent Land trazis basistu? 

Vetj imamo neke kandidate,pisatju ti.

S.L.A.R. rules icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Primio sam mail nego sam neshto kratak sa vremenom pa nemam vremena da ti zhvrljnem neshto opshirno.

 

Vetj imamo neke kandidate,pisatju ti.

S.L.A.R. rules icon_rockdevil.gif

Ma OK, samo proveravam da li mi sljaka ovaj krs od kompa icon_mrgreen.gif

 

Sta mu dodje S.L.A.R. ?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...