Jump to content

Acid Rain


Guest Leteci Bajo

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A zasto ako smem da pitam? ph34r.gif

O Satano i ostala ekipo cujete li vi ovo?! icon_confused.gif Kako zasto? Pa on je clan ELITNOG, a pre svega anti-casnog i arhijereticki nastrojenog, kultnog slaveno-serbskog underground benda Franconian Frost. Zar mislis da bi jedan ELITNI,a pre svega anti-castan i arhijereticki nastrojen, kultni slavenoserbski underground bend kao sto je Franconian Frost, delio Damyana sa Kiselinskom Kisom? A? A uskoro bi Damyan trebao biti regrutovan u Srpsku Black Metal Mafiju! Posle regrutacije svirace samo Black Metal, i slusati Psihodeliju.I tako... icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi svaka chast zaista, a ja kakav sam kralj 'ladno vas nisam slushao kada ste bili na demo expresu i ne chuh vashe pesme... jebiga

 

e ali samo moram da kazhem da vam je pevach strashan pozer, a josh vetji pozer je onaj koji vam je "nabavio" tog pevacha majke mi icon_smile.gif

 

p.s. batalite obrade i bacite se shto vishe na komponovanje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa...slusah vas na 202-jci i....prva pesma, onaj instrumental "ALFA" je ZAKON icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif , svaka cast za to, jebali ste mu kevu, a ona druga, s recima icon_mrgreen.gif , ona malo smara, to moze malo da se skrati, i da se izbaci onaj SOLO, bas ne ide uz pesmu, treba nesto emotivno-jebitacno icon_smile.gif . Sto se tice ostalog, pozitiva icon_cool.gif

 

pivopije.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa...slusah vas na 202-jci i....prva pesma, onaj instrumental "ALFA" je ZAKON icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif , svaka cast za to, jebali ste mu kevu, a ona druga, s recima icon_mrgreen.gif , ona malo smara, to moze malo da se skrati, i da se izbaci onaj SOLO, bas ne ide uz pesmu, treba nesto emotivno-jebitacno icon_smile.gif . Sto se tice ostalog, pozitiva icon_cool.gif

 

pivopije.gif

Pise se Alpha. icon_mrgreen.gif Ta s recima(Shattered mirror) je vec skracivana za sve ukupno 2 minuta.Zna se ko pravi sola ,znaci nema nista emotivno,nema nista sporo,samo przenje. icon_smile.gif Usput pesma je usla na top listu na 10 mesto isto vece kad je pustena. icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pise se Alpha. icon_mrgreen.gif Ta s recima(Shattered mirror) je vec skracivana za sve ukupno 2 minuta.Zna se ko pravi sola ,znaci nema nista emotivno,nema nista sporo,samo przenje. icon_smile.gif Usput pesma je usla na top listu na 10 mesto isto vece kad je pustena. icon_cool.gif

ma ima da se pise "ALPHFA" icon_smile.gif , a sto se tice Shattered Mirror, samo iznosim misljenje(konstruktivno icon_mrgreen.gif ) icon_cool.gif , a kako se uopste glasa na hitu icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ima da se pise "ALPHFA" icon_smile.gif , a sto se tice Shattered Mirror, samo iznosim misljenje(konstruktivno icon_mrgreen.gif ) icon_cool.gif , a kako se uopste glasa na hitu rolleyes.gif

Glasa se preko poruka sa mobilnog koliko sam ja shvatio.Pogledaj na sajtu radio beograda ili 202-jke

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa...slusah vas na 202-jci i....prva pesma, onaj instrumental "ALFA" je ZAKON icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif , svaka cast za to, jebali ste mu kevu, a ona druga, s recima icon_mrgreen.gif , ona malo smara, to moze malo da se skrati, i da se izbaci onaj SOLO, bas ne ide uz pesmu, treba nesto emotivno-jebitacno icon_smile.gif . Sto se tice ostalog, pozitiva icon_cool.gif

 

pivopije.gif

Emotivno... icon_smile.gif Znaci mora Atheist da je svira icon_biggrin.gif

Ne znam.... Alfu (ili kako se vec pise) sam cuo samo kraj, pa ne mogu da sudim po tome, ali Shattered Mirror mi se svidja, lici mi na nesto izmedju Symphony X-a i Evergrey-a (valjda zbog vokala, koji bi moga biti i bolji...) Ali, sve u svemu... icon_rockdevil.gif

 

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

 

Napred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cula sam Shattered Mirror, dobra je pesma, mogla je biti malo brza, vokal mi se bas i nesto nije svideo, ona solaza mi nikako nije isla, ali naravno, ne mora da znaci da nije dobra pesma, ima i toga verovatno sto nisam ljubitelj te vrste, ali... A instrumental nisam ni cula wallbash.gificon_mad.gif , ponovo icon_cry.gifwallbash.gifviolent.gifno.gif !

 

Sve u svemu...

SAMO NAPRED! pivopije.gifpivopije.gif

POZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da ćemo na nekoj od sledećih svirki odsvirati bar ove dve pesme. Nove pesme su u pripremi i nadam se da ćemo ih uskoro završiti. ph34r.gif

 

Biće sajt uskoro završen pa će oni koji žele da čuju pesme moći da ih downloaduju.

 

Inače, bend trenutno traži još jednog klavijaturistu koji mora biti dobar solo klavijaturista i mora da zna da peva ( prateće vokale).

 

p.s. Ako neko zna studio gde može da stane sedam ljudi sa sve dve klavijature neka ostavi broj. icon_biggrin.gifph34r.gif

 

Hvala na podršci i kritikama!

Pozdrav! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi...

 

A sta ce vam dve klavijature? icon_confused.gif  Mislim, sta kao jedna pratnja a druga solo ili sta?

Ne znam, meni je to malo... nepotrebno...

the wise man said........ icon_cool.gif

Edited by bu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da mnogima druga klavijatura izgleda kao nepotrebna, ali u našim pesmama i u mnogim obradama ima dve klavijature u istovremeno.

Pogotovo u autorskim pesmama gde vrlo često (skoro uvek) ima dve klavijature.

 

A i izgledaćemo opasnije! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...