Jump to content

Acid Rain


Guest Leteci Bajo

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tek sad pishem jel nisam ranije video temu

ovako momci veoma ste dobri

Bojan-znam ga od ranije dobar gitarista isto ko i njegov matori bata icon_da.gif lepo radi svoj posao samo nek sredi malo zvuk gitre

Nikola-koliko god dobar on bio a jeste moram da kazem da je covek prepotentan i kao sto neko rece svira da bi se videlo kolika mu je kita mada dobro svira odlicno u stvari

bubnjar na mestu nisam primetio ispadanja iliti slicno

basistu nisam ni cuo iskreno

a klavijaturista pa ovako onj mi se cini kao najlosiji u bendu mada decko je do jaja svirao kamelot i strat

sve u svemu bend u celini funkcionishe do jaja

pa sta vishe sem samo napred

a sad maxa

.......................i tako vam kazem

sala mhihi.gif

maxa znam i licno i sa silent landom kad peva dobar glas ne stedi ga uopste i max-imalno se trudi dobar je on!!!!!!

poz i samo napred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikola-koliko god dobar on bio a jeste moram da kazem da je covek prepotentan i kao sto neko rece svira da bi se videlo kolika mu je kita mada dobro svira odlicno u stvari

 

A da te pitam odakle ti znas Nikolu , i na osnovu chega si stekao takav utisak?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uploadovane su prve dve pesme - Alpha i Shaterred mirror koje ste imali prilike da cujete na radiju 202. Zbog velicine fajlova smanjili smo kvalitet istih.

Evo linkova:

 

http://www.damyan.net/AcidRain/Alpha.mp3

 

http://www.damyan.net/AcidRain/shattered_Mirror.mp3

 

Proces pravljenja sajta je trenutno pauziran zbog tehnickih problema! icon_biggrin.gif

 

 

Downloadujte i ocekujemo komentare! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja skinuo i preslusao... ustvari jos sad slusam Shaterred Mirror, pa cu ga iskomentarisati kasnije, dakle Alpha:

 

Zanimljiva mi je ideja, dobra kao uvod u album (cini mi se da ste je tako zamislili), jer staje upravo onde gde treba da se razvije radnja... Dobra je i tema na gitari ali LJUDI....

 

VIBRATO!!! icon_mrgreen.gif Ali pod obavezno to izmeniti, znaci ja ne znam sta se desilo - koliko znam samo je Nikola snimao tu gitare, daj cimaj malo te zice icon_biggrin.gif sta drugo da ti kazem... Jel se neko slaze sa mnom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo skidoh alfu, i moram da kazem da ovo nije ni za go kurac evotigana.gif , no salu na stranu, fensi je(posebno onaj deo kad ide klavir) icon_mrgreen.gif , bas gotivna stvar, savrsena za pocetak (buduceg) albuma, samo da se nastavi u tom fazonu i mozda srbija dobije i prog bend. "slomljeno ogledalo" mhihi.gif nisam ni skidao, cuo sam je vec na radiju i malo je dosadnjikava icon_rolleyes.gif...i tu zesce smara onaj solo evotigana.gif....oseca se malo i andromeda u ovom materijalu icon_cool.gif

 

pivopije.gif

Edited by bu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja preslusa pesme...prva pesma mi je fenomenalna icon_da.gif ...bas ima odlicnu atmosferu...sve je leglo kako treba...a i bubanj mi se mnogo dopada icon_da.gif ...jedinu zamerku imam na taj vibrato koji je spomenuo Bojan ali to nije toliko bitno...druga pesma mi se takodje dosta dopada samo onaj solo nista ne valja i imam osecaj kao da je tu stavljen cisto reda radi...ima lepih delova tu i tamo (mislim na solo) ali onaj pocetak sa arpedjima mi nikako ne ide...na stranu sto nije bas lepo odsviran..a i onaj deo sa tremolom nije bas za pohvalu...ovo posle sa tapingom je ok icon_da.gif ...sve u svemu nekako mi se ne uklapa u pesmu...bilo bi lepo da uvod u solo bude malo melodicniji (u fazonu pesme) pa da se tek posle "razradi"...ali dobro to je samo moje skromno misljenje...nadam se samo da nisam nekoga uvredio ovim sto sam napisao ph34r.gif ...sve u svemu samo napred i puno srece u daljem radu pivopije.gif

Edited by Marty F

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako bas hoces da cujes nesto dosadnjikavo preporucujem ti Consecration... i vise nego dosadnjikavo  icon_spava.gif

Cons. je u principu dosadan, meni barem ali ima PONEKI interesantan deo

 

.druga pesma mi se takodje dosta dopada samo onaj solo nista ne valja i imam osecaj kao da je tu stavljen cisto reda radi...ima lepih delova tu i tamo (mislim na solo) ali onaj pocetak sa arpedjima mi nikako ne ide...na stranu sto nije bas lepo odsviran..a i onaj deo sa tremolom nije bas za pohvalu...

 

mogao si samo da kazes da solo ne valja icon_da.gif

Edited by bu

Share this post


Link to post
Share on other sites

dodjavola, pesme su vam mnogo zarazne, od kad sam ih skinuo sam su mi one na playlisti icon_wink.gif skinuo sam i mirror i ipak je gotiva, mozda mi je utisak malo pokvario kad sam je slusao na radiju, najgotivnije je onaj deo oko 3:44, na to ce klinkice najvise da se loze mhihi.gif , ma pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

dodjavola, pesme su vam mnogo zarazne, od kad sam ih skinuo sam su mi one na playlisti icon_wink.gif

Cekaj da cujes nove dve koje su pri kraju icon_rockdevil.gif

Bice verovatno u septembru neki promo cd sa 4 pesme i dve obrade(live sa hita nedelje) koji cemo napraviti u 50-100 komada i podeliti ljudima pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest spiritual holocaust
Ako bas hoces da cujes nesto dosadnjikavo preporucujem ti Consecration... i vise nego dosadnjikavo icon_spava.gif

Pa Consecration i nije za svakoga , tj. nije za siroke narodne mase ! icon_biggrin.gif

 

Sto se tice ove dve pesme , moram priznati da sam iznenadjen , ocekivao sam neku ljigavu powericu ali obe pesme imaju dobrih momenata . Alpha je ok onaj poslednji rif je zakon musik19.gif .

Ova druga (Shattered Mirror) nije losha ima malo smor delova ali zato ima i dobrih , solo necu da komentarisem (prepusticu to gitaristima) , ali pratnja za solo vam zvuci dosta prazno . Kapiram da je solaza u prvom planu ali valjalo bi da malo popunite to klavijaturama , recimo sasvim dovoljno bi bilo da se svira pratnja na klavijat. ili da recimo druga gitara kada vec svira pratnju ubacuje neki neparni picking . Onaj delic pred solo lepo zvuci ... i neznam to je otprilike to , ako josh nesto zapazim reci cu vam . pivopije.gif

 

P.S Jos samo da ovo snimite u studiu sa zivim bubnjem i imacete sasvim solidan demo(n) . pivopije.gif

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...