Jump to content

Acid Rain


Guest Leteci Bajo

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sto ste onda isli vi iz Consecrationa ako je demo express smesan?

Ja sigurno nisam isao...

Uostalom ,nisam mislio da ne treba ici na Demo Express , nego da su te liste bezvezne i nebulozne....jer nisu isto demo snimci koji su snimani u studiu i snimci radjeni kod kuce na kompu...Uostalom sta ja ima tebi da se pravdam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest spiritual holocaust
Daj brate demo express laugh.gif Kome to treba .... icon_confused.gif

Cisto me zanima da vidim o cemu se uopste radi , ali izgleda da niko nezna , jebi ga !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma,,Demo express je emisija koja ide na radiju 202 cetvrtkom od 21h do 23h.Uglavnom u toku emisije gostuju razni demo bendovi i pustaju svoje pesme ,a oko 22:30h ide top lista koja je sastavljena od pesama demo bendova.Ljudi mogu u toku emisije(a mozda i svaki dan,nisam siguran) glasati za bend koji im se svidja i od toga zavisi na kom ce mestu na top listi bend biti.Nista preterano znacajno ali simpaticno za bend koji tek pocinje( kao mi) .

Na listi su ako se dobro secam:Inumbro,Mithril,lenje pite,Amentes,Gangbengers... i jos neki ..I naravno mi.slusaj pa ces videti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest spiritual holocaust

Ma znam za emisiju i sve to ali nisam znao da postoji top lista , doduse dugo nisam ni slusao demo express ali u svako slucaju hvala .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma,,Demo express je emisija koja ide na radiju 202 cetvrtkom od 21h do 23h.Uglavnom u toku emisije gostuju razni demo bendovi i pustaju svoje pesme ,a oko 22:30h ide top lista koja je sastavljena od pesama demo bendova.Ljudi mogu u toku emisije(a mozda i svaki dan,nisam siguran) glasati za bend koji im se svidja i od toga zavisi na kom ce mestu na top listi bend biti.Nista preterano znacajno ali simpaticno za bend koji tek pocinje( kao mi) .

Na listi su ako se dobro secam:Inumbro,Mithril,lenje pite,Amentes,Gangbengers... i jos neki ..I naravno mi.slusaj pa ces videti.

 

ph34r.gifph34r.gifph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...