Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Vi očigledno pod imenom "MegadetH" podrazumevate onaj drugi bend što je snimio one albume Rust in Peace, Risk, Endgame i to..

Naravno,to su prave djede,tad i nikad vise.Najkulerskija postava

http://www.youtube.com/watch?v=rxbTrOu-5P8

tako to zvuci kad imas facu za bubnjevima i legendu u kosuljici.

bese jos nesto izmedju tog Riska...misim tog drugog benda...najboljeg...dalje ne vredi kurcu..a i ono pre njih sto je snimano odsvirase najbolje. :rockdevil:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači, MegadetH je nastao, definisao se kao thrash metal sa džezerskim osećajem, snimio tri albuma, ali je sve to gola kurčina u odnosu na onaj pop rok koji je snimala treća postava benda u vreme kada je metal muzika potpuno propala?

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze da nam se svidja ili ne, ali ako radi posao i ako su ostali iz benda zadovoljni time, ne vidim svrhu takvih komentara.

 

A, btw, ni ja se ne slazem skoro ni sa cim sto prica :D

 

Nego onaj Megadeth, opasan bend, dete mu jebem... :bigblue:

Edited by Demon Seed
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti ocigledno uzivas da drugi bacaju hejt na tebe. Kao neka modernija verzija Dzejmsa Forda.

Pusti ga, ne vredi se raspravljati :pivopije:

Ma troll klasični, ignorišite.

 

Ja ne znam šta vama nije jasno? Zašto nekom ne može da se ne sviđa Rust in Peace? Ja sam Megadeth zavoleo kroz prva dva albuma, i kad sam čuo dotični, bio mi je veliko razočarenje, jer to nije to.

 

Poštujem da neko voli "legendarnu postavu", i to je sasvim OK, ali ne može niko reći da je TO PRAVI MegadetH.

  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg tako to ide.Neko zavoli te postave iz osamdesetih,neko ovu iz devedesetih,ovi zeleni pamte samo ovu novu,pa im je ona najbolja,kao i poslednji albumi.

Ne pljuje niko killing is my....,peace sells ili so far so good...to su albumi,nego je realno najbolja postava sa Mencom i Martijem.tacka.

"Prave djede" ne cine oni koji su mu ga svirkali godinicu dve ili bili prvi bubnjari i taNburasi kad je nastao bend,vec ekipa koja pravi madjiju i ostavlja bez daha.Pravu postavu mjetlica bi onda cinili jedino Hetfild,Lars,Dejv i Mekgovnar...a jel stvarno tako?

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

O Garu bas i ne mogu mnogo da sudim - nema bas nekih kvalitetnih video snimaka sa njim. U svakom slucaju, meni je na drugom mestu. Sledi DeGrasso, pa Drover, ostale ne racunam.

 

Video snimak da bi sudio o muzičaru?

 

Chuck Behler je bio odličan, samo jako loše realizovan na snimku. Drovera treba razapeti na krast.

 

 

Vini bas i nije metal bubnjar. Snimio je TSHF za 3 dana, verujem da se sad toga i ne seca...

 

Poseban idiotizam je to što je Dejv njega angažovao, pa trigerovao bubanj... Ali, taj album je nešto najpribližnijie starom MegadetHu, Chris Poland & džez bubnjar. (:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video snimak da bi sudio o muzičaru?

 

Pa snimak uzivo ili prisustvovanje svirci ti je i jedini pravi sud o tome kako neko svira....studijski snimak je uvek dosnimavan,peglan,smiksan i ulepsavan milion puta,uzivo tek stices pravu sliku,na koncertu oni ne pustaju taj disk na kome je sve super,nego je uzivo izvode.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...