Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

OK! Ali samo mi navedi da je u jednom delu isprozivao imenom i prezimenom jednog bivseg clana! Ta prva recenica se ne odnosi na Martija, a druga se odnosi samo na Drovera. Uostalom, nista neprijateljski nije upuceno iz tog klipa, nemoj da generalizujes stvari.

 

P.S. Pun mi je kurac ljudi koji naprave nalog i od prvog posta krecu da se raspravljaju sa ostalima, narocito na Megadeth forumu. Daj, odrastite vise i prelezite te glupave decje bolesti. Megadeth vs Metallica??? Koga uopste boli kurac, siguran sam da 90% ovog foruma voli oba benda, bez obzira na to sta pricali. Slusajte muziku!

Eh, i ti meni govoris da generalizujem stvari. Ko je uopste spomenuo Metaliku?

 

 

Nije isprozivao nikoga imenom i prezimenom, normalno. Medjutim, izjava da je Shawn "tkan od njihovog materijala", ili kako se vec izrazio, vredja i njega samog (Dejva). Da sviraju uz neku ritam masinu, osecajnije bi zvucali.

 

Okej, ne krivim ja ni Mustaina. Ne moze sigurno da kaze 'jebiga, ljudi, bubnjar nam nema pojma ali ni mi nismo nesto, pa neka ga.' Ali, mi to ne moramo da ponavljamo, zar ne?

 

 

Da se razumemo, meni je Megadeth omiljeni bend. Normalno je da im tokom godina opada kvalitet.

 

A vrlo dobro znamo koja je on govnara pa me nece cuditi kad sutnedrovera iz benda (nadam se uskoro) i pocne da prica da ne zna kako jebend sa njim uopste funkcionisao

Eto, jednom da i on bude u pravu.

Edited by biohazard
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, i ti meni govoris da generalizujem stvari. Ko je uopste spomenuo Metaliku?

 

 

Nije isprozivao nikoga imenom i prezimenom, normalno. Medjutim, izjava da je Shawn "tkan od njihovog materijala", ili kako se vec izrazio, vredja i njega samog (Dejva). Da sviraju uz neku ritam masinu, osecajnije bi zvucali.

 

Okej, ne krivim ja ni Mustaina. Ne moze sigurno da kaze 'jebiga, ljudi, bubnjar nam nema pojma ali ni mi nismo nesto, pa neka ga.' Ali, mi to ne moramo da ponavljamo, zar ne?

 

 

Da se razumemo, meni je Megadeth omiljeni bend. Normalno je da im tokom godina opada kvalitet.

 

 

Eto, jednom da i on bude u pravu.

 

Nisi ti pominjao Metallicu. To se ne odnosi na tebe. Bilo je tako ljudi koji naprave nalog i na prvom postu napisu gomilu gluposti, na sta obavezno dolazi i prepirka ostalih clanova foruma. Dakle, nemoj prihvatati ovo licno, nije bilo tebi upuceno (vracaj polako strane unazad pa ces se i sam uveriti, ne znam tacno gde je).

 

Slazem se sa tobom da je Megadethu potreban bolji bubnjar. Drover svira precizno, ali izgleda kao mumija. On je za mene jedna obicna setajuca (sedeca) komedija od muzicara.

 

Chill. Enjoy the music! MEGADETH!!! :rockdevil:

Edited by El Pistolero

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Nije isprozivao nikoga imenom i prezimenom, normalno. Medjutim, izjava da je Shawn "tkan od njihovog materijala", ili kako se vec izrazio, vredja i njega samog (Dejva). Da sviraju uz neku ritam masinu, osecajnije bi zvucali.

 

 

 

 

35214343.gif

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nisam gledao onu verziju iz juna, pomislio bih da je ovo dobar koncert sto se zvuka tice i pjevanja tice, haha kako su ga editovali (bar sto se megadeta tice, samo sam to pogledao, zasad), samo, meni je jebacki u obliku trzalice big four. Za one koji ne zele sve da skidaju na prvom disku su Anthrax, Megadeth, Slayer a na drugom gazde i dodatci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ko da dodje na njegovo mesto??? Nesto mi se ne cini da je moguc neki comeback. Jedan svira u drugom bendu, drugi se vise ne bavi muzikom, treci mrtav, a cetvrti (fan favourite, pogadjaj ko?) se osusio od droge.

Nisam siguran da se sasusio od droge nego je imao neku tesku operaciju a i takav na dijalizi je bolji od ovog svezeg...sto udara ko da je na dijalizi! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam siguran da se sasusio od droge nego je imao neku tesku operaciju a i takav na dijalizi je bolji od ovog svezeg...sto udara ko da je na dijalizi! :D

 

Ta epizoda s kolenom je zavrsena pre vise od 10 godina.:-)

 

Nazalos' nema ga u nekom zvucnom bendu..pa se ne cuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jeste ga gledali u onim dodatcima iz Sofije, haha kako prica isto zena, sav veseo i razdragan. nemam ja nista protiv njega, ali mu fali malo zivosti dok svira na koncertima.

 

a dio kad dejv i lars pricaju i lars kaze da je njegovom sinu majlsu jedno vrijeme najdrazi bend bio megadeth a dejv mu veli da ga je trebao prebiti.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...