Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Drover je najgori bubnjar kog je megadeth ikada imao...secam se u beogradu kako je odvratno svirao, a jos sam uz njega mora da trpim i onog njegovog mutavog burazera na gitari...ja ne znam sto dave drzi shawna i dalje na bubnjevima, nek vrati de grassa, to bi mu bio pun pogodak...

 

Na sta konkretno imas zamjerke u Droverovom sviranju? Nije kreativan kao Menza, ali stare stvari Megadetha svira odlicno i nema mu se sta zamjeriti. Nije napravio neke sjajne dionice kao Menza (Trust, Polaris, Ashes In Your Mouth) ali ni albumu na kojima je Drover svirao nisu nesto bog zna sta i ne spadaju u najbolje Megadethove.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa samo vidis kako je odsvirao intro za rust in peace i sve ti bude jasno :D salu na stranu...upravo zbog te kreativnosti koja mu manjka, ja sam za da vrati de grasa u bend...on se u zadnje vreme dosta popravio (pricam i dalje o droveru), jer je ranije svirao ocajno, bas ga je bilo mucno slusati, mada i dalje kad ga slusam nekako mi sve deluje prazno...gledao sam onaj blood in the water koncert i tu je do jaja svirao, i taman pomislim konacno zvuci lik dobro i onda cujem ovaj novi DVD i aj jovo nanovo....jednostavno mislim da je sad on najslabija karika u bendu (pogotovo nakon dolaska elefsona ponovo) i da bi ovaj trebalo da dobije sut kartu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice svirke, svi ovi sto su bili u bugarskoj mogu samo da nauce nesto od Dave & comp. Ne vidim kako su bili bolji ostali, sem Metalike koja je bila hedlajner i imala najbolji zvuk, al' su zato grijesili ( Lars, Kirk) kao pocetnici, a Slejer i Antrax su imali isto los zvuk kao i Megadeth i ne vidim po cemu su odvalili... e sad drugo je sta ko voli od velike cetvorke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,mogu da nauce kako lose pevati i imati ocajan scenski nastup.Nisi bio tamo,i ne mozes ti nekom ko je bio soliti pamet.

Megadeth je bio najlosiji,a to su i rekli njihovi fanovi i ljudi koji ih vole vise od ostalih bendova.Zvuk im je bio katastrofalan,bas pedala na bubnju je prdela,bubanj je pokrivao sve,gitare se nisu cule,vokal jako slabo,Dave je pevao ocajno,stajali su ko da su metle progutali...ocajan nastup,totalno razocarenje...kada je jedan od roudija Slayer-a izasao da namesta zvuk gitare,pa to je bilo bolje od celog Megadeth nastupa.Ja ne znam koji je kurac njima bio,ali zaista su bili najlosiji.Neuporedivo sa recimo koncertom u Beogradu pre par godina.

Zajebi to sto si gledao snimak,zajebi taj DVD tu se sve ispolira...uzivo je bilo jako lose.Realno.Stoji da ja volim Slayer najvise,ali ja ne pricam o muzici pa da covek kaze da sam subjektivan,ja pricam o zvuku i ponasanju na bini,i vokalnim umotvorinama Mustaine-a.Pitaj bilo koga ko je bio tamo,i reci ce ti isto.

 

Gde se Tom Araya upisa tu Mustaine moz se udavi :),iskren da budem!

 

Nakon dva odgledana koncerta i jednih i drugih,moram reci da si apsolutno u pravu.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa vokal mu je u kurcu to svi znaju (nije nikad ni bio neki neprejbeni vokalista), a sto se tice scenskog nastupa oni su uvjek takvi tj. Dave, bez puno price i kontakta sa publikom sto i ja smatram velikim minusom, a i pocela je kisa taman kad su oni poceli, a tu je i nervoza vjerovatno, mislim Big 4, Metalika uzivo prenos, kurac palac, ...ja sam vise mislio na svirku, koju uvjek posteno odrade i bez greske... ne solim nikome pamet, tipkam opusteno, stoji to da ja nisam bio tamo (sto jos nisam prezalio, jebene vize), ali po onom sto sam gledao sa snimka, ne cini mi se da je nesto pretjerano Slejer imao bolji zvuk, ako je i imao, kontam da ni uzivo ne moze biti neka ogromna razlika,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi, vidi:

 

Mustaine: You know who I saw the other day in Finland? CANNIBAL CORPSE. I was really blown away with how heavy those guys were. They were really great. I never thought I'd like a death metal band 'cause I thought the singing was... it's still not my style but the music that band had was so intense, man. I really enjoyed watching that.

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa vokal mu je u kurcu to svi znaju (nije nikad ni bio neki neprejbeni vokalista), a sto se tice scenskog nastupa oni su uvjek takvi tj. Dave, bez puno price i kontakta sa publikom sto i ja smatram velikim minusom, a i pocela je kisa taman kad su oni poceli, a tu je i nervoza vjerovatno, mislim Big 4, Metalika uzivo prenos, kurac palac, ...ja sam vise mislio na svirku, koju uvjek posteno odrade i bez greske... ne solim nikome pamet, tipkam opusteno, stoji to da ja nisam bio tamo (sto jos nisam prezalio, jebene vize), ali po onom sto sam gledao sa snimka, ne cini mi se da je nesto pretjerano Slejer imao bolji zvuk, ako je i imao, kontam da ni uzivo ne moze biti neka ogromna razlika,

 

U zvuku je bila ogromna razlika,zaista je Slayer neuporedivo bolje zvucao.Kao sto sam rekao,roudijevo namestanje Kingove gitare je zvucalo bolje od Megadeth koncerta.Da ne pricam koliko je onda tek Metallica bolje zvucala.

Mene je Megadeth totalno razocarao...ocekivao sam odlican koncert,barem na nivou onoga iz BG-a,ali mucak.Ocajan zvuk,lose pevanje (jeste da Mustaine nikada nije bio bog zna kakav pevac,ali je to sto radi radio dobro,i nije falsirao),statika...mogu oni svirati dobro koliko im volja,ove tri stavke cine koncert losim.

 

Sve u svemu,Anthrax je jedini bend koji je svoj koncert i generalno celu turneju odradio sa iskrenim zarom,na Beladoni se to videlo.Ostala tri benda nisu...Slayer i Megadeth su to odradili zbog para,a Metallica da se kurci da je najpoznatija.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...