Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ovo zvuci predobro da bi bilo istina, ali bez obzira zvuci i izgleda awesome :mrgreen:, ima li linak za cijeli uradak, jel se pojavilo vise!?

 

 

 

Bice ;)

 

Odlično mu zvuči glas, ali mislim da je ono editovano do zla boga. I miks je čudan jako.

 

Na 99% zivih albuma se edituje i nasnimava, cak i kad su PUNO bolje pevaci od Dejva u pitanju.

 

Obratite paznju na deo "paid by the alliance..." :D

Miks je sulud, na mestima prekompresovano, na glavnom solu je iskljucena Broderikova gitara, onda odjednom neka grupica ljudi vice nesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Long live butlezi!

 

Ima snimaka loseg kvaliteta,ali zato ima i jako dobro odradjenih,al tu osetis pravu energiju,i kako je stvarno zvucala svirka.Oko 70% ukupne zike omiljenih bendova i muzicara danas slusam kroz butlege,tu je sve sirovo,na ovim zvanicnim lajvovima svi zvuce savrseno,jebem ti to,ispeglali ga i uredili ko za studio,onda odes na cert i cujes kako krklja u mikrofon.

Jbt kad se setim Cepelina i How the west was won i DVD-a(Pejdz i savrsene melodicne solaze,maltene bez greske,licks iz snova),i onda originalnih snimaka npr sa Knebwortha,iz Long Beach Arene ili LA Foruma,ko razlicite svirke da su(totalno drugacije solaze,negde malo traljave,zivlje,prirodnije,tek tu osetis Led Zepp).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da si još malo veći fan znao bi da Dave učestvuje u miksovanju svakog albuma Megadetha, tako da, ako je neko kriv za lošu produkciju, to je Mustaine. Inače, prenesi tvojoj babi da je tražio Sneap, verovatno da mu pokaže nešto ;)

 

 

Ovo bi treblo da je lista pesama za ovaj Rust in Peace live DVD:

 

1.Holy Wars...The Punishment Due

2.Hangar 18

3.Take No Prisoners

4.Five Magics

5.Poison Was The Cure

6.Lucretia

7.Tornado Of Souls

8.Dawn Patrol

9.Rust In Peace...Polaris

 

 

 

Edited by M-16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest милка зоофилка

златни ретривер измедју добермана и булмастифа. па има ли шта сладје?    кјууууут.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Basista fura neki Tower wannabe stajl :bigblue:

od kako znam coveka (vec 4 godine) lik je bio ovakav tako da

bic pliz :haha:

 

Mito, Ministar je pre dve godine imao kratku kosu. :P

 

Stalno mi govore na sve strane da ličim na njega, da imam istu frizuru, ali imam je oko dve do tri godine duže. :P

 

 

Desetka za trud što se tiče one solaže, ali da se ne lažemo, dečko je upropastio 90% tonova. Treba tu još mnogo vežbe, ali ima potencijala. :da:

 

Slažem se. x)

 

Mada, ako ništa drugo, mali me je inspirisao da i ja krenem da skidam taj solo. x)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi ovo oni uopste nisu ni vezbali, tako da je jos i dobro ispalo...ali zvuk ovog bas bubnja je kriminalan, ddrum je apsolutno sranje

sad je na shawna red da ode na metalikin koncert i zatrazi im frayed ends of sanity! :red:

Edited by LukaHM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...