Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ima Dave da ispresavija nevernike   :rockdevil:

 

Kad smo kod toga presavijanja,je li ikad odgovorio onome liku iz neke predgrupe koju je zajebao? Prozvao ga je na Blabber-u,rekavsi da Dejv voli da se hvali svojim borilackim vjestinama,pa da ih izdemonstrira na njemu.

Okacio je neko taj link prije mozda 4-5 mjeseci,ali ne i Dejvov eventualni odgovor.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle, vratili smo se juče Huszar i ja iz Pešte. Laza nažalost nije uspeo da nam se pridruži, ali za požrtvovanje svaka čast, čovek je sve pokušao da ipak stigne, iako je sticajem okolnosti propustio direktan voz. :pivopije: Znam da većina zainteresovanih za Megadeth upravo putuje ka Sofiji, pa neće odmah pročitai ovo što pišem, ali - koncert je bio dobar, pošteno odrađena svirka kao kombinacija rutine i loženja tamo gde treba. Broderick se posebno loži, vidi se da mu jako prija to što radi, a Ellefson je stvarno faca. Što se tiče Mustaine-ovog pevanja, njemu jeste definitivno propao glas, zato na zahtevnim deonicama gde su visoki tonovi ide linijom najmanjeg otpora da bi uopšte mogao da izdrži, katkad i falšira, ali se vidi da se trudi da stvari drži pod kontrolom sve vreme. Zbog mogućnosti da padne kiša, koncert je ipak održan u zatvorenom prostoru, pa je bilo prilično znojavo. Glavna zamerka mogla bi se odnositi na to što je set lista bila kratka, gotovo festivalska, ali sa pomalo iznenađujućim redosledom pesama, što je izvadilo stvar:

 

Holy Wars

Hangar 18

Headcrusher

In My Darkest Hour

Skin o' My Teeth

Five Magics

Poison Was the Cure

Hook in Mouth

Tornado of Souls

Trust

A Tout le Monde

Sweating Bullets

Symphony of Destruction

Peace Sells

Holy Wars (reprise)

 

Za mene najjači momenti na koncertu:

 

http://www.youtube.com/watch?v=0UDfo2wdScU

 

http://www.youtube.com/watch?v=6LkqCWaDAbE

 

Verujem da će ovi što idu u Sofiju imati lep provod, osim ako vam ga vremenski uslovi ne pokvare. Što se mene tiče, veliki dvojac melodičnog thrash metala sam već overio. :rockdevil:

Edited by Golman koša
  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...