Jump to content

Threshold


Recommended Posts

Nadam se da ću uspeti da odem. To bi značilo da neću ići ni na jedan koncert ovde (osim na Guardiane naravno).

Moram da izvagam ovih dana šta mi više znači...

Mislim da znam šta će ispasti... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Vest koju sam čuo i koja me je vrlo rastužila .. jer ne znam o čemu se radi. Naime, na koncertu u Sloveniji, pre neki dan Mac je odlučio da ne nastupi sa bendom. Naravno, oni su se izgubili, i samo pukom srećom se tamo našao Demian Wilson koji je uskočio i otpevao koncert

 

Ono što me brine je to što se niko iz benda ne oglašava na njihovom forumu (a inaače stalno tamo vise Mac i Richard)

 

Jbt, nije valjda da se nešto dešava ?!?!?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam mrtav ozbiljan a vi vidite :)

 

Pa to je tvoje mišljenje, ok, your loss :D

 

Mada po meni najmanji značaj u bendu imaju vokali. Retki su bendovi (možda postoji 1 ili 2) koje volim isključivo zbog vokala.

Ok ima stvarno dobrih koji sa muzikom čine nenormalan spoj, ali za mene Mac nije jedan od njih.

Threshold mi je bitan zbog muzike tako i da dođe do promene vokala ne bi me to toliko povredilo, samo nije moralo sada u sred turneje da pukne! :no:

I to baš kad razmišljam da odem na cert. :(

A kad bi se vratio Damian na svoju poziciju :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

e vidis meni je oduvek u thresholdu najveci znacaj imao upravo mac, jer on ima tako mocan glas da ponese bukvalno citavu muziku. a o damienu necu reci da trosim. ne do bog da se vrati tek onda prestajem da ih slusam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm ... ovako:

 

obožavam način na koji Mac peva. Takođe, mislim da je vokal veoma bitan, čak bitniji od muzike, jer je pevanje (odnosno vokal) ono što je najvažnije u pesmi. Znam gomilu bendova koji su jako dobri, a koje ne mogu da slušam upravo zbog iritirajućih vokala.

 

E sada, Damian je sjajan pevač, jedan od boljih koje sam slušao, ali meni se ipak više dopada Threshod kakav je danas nego kakav je bio u danima kad im je pevao Damien. Mada, mislim da je promena nastala ne samo zahvaljujući pevaču, nego da je bend evoluirao.

 

Sumnjam da će se Demian ikada vratiti u Threshold (za stalno)

 

Nadam se da će sve biti OK i da neće menjati Maca :)

 

to Tanya: mrš! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej tako ti meni?

:razz:

Ma bitan je vokal, ne kažem da nije uopšte, ali nisam je meni muzika bitnija, jbg ima nas raznih :)

 

A u Thresholdu mi je definitivno muzika zanimljivija od vokala. Nije Mac loš pevač, jednostavno mi se Damian više sviđa, ono što je on otpevao Mac nema šanse na ta taj način i sa tim emocijama da ponovi, ali on ima neki svoj stil, koji se mnogim ljudima sviđa.

Elem, da zaključim ovu zezanciju, bilo bi mi krivo kada bi Mac napustio Threshold, dugo je već tu i Damian ne bi imao posle toliko godina šta tu da traži. Mogao bi on to da peva, ali i suviše je vremena prošlo, verujem da im je samo pomogao sada zato što su bili u škripcu. Ipak je isuviše vremena prošlo...

Biće valjda sve ok, neće debeli otići... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Richard West (klavijature):

 

"Mac was due to arrive in England on Saturday for band rehearsals, but on Saturday morning he sent us a short email saying he has to get on with his life and he's not coming. It was totally unexpected and we're all shocked by the news. Mac won't answer our phone calls so we can't get any more information from him. With two festivals to perform next weekend our only option was to cancel the shows or find a replacement singer. Fortunately our old singer Damian Wilson was able to step in and help out, he's now very busy learning the new material in time for Friday's show in Slovenia. We don't know what the long-term solution is, our focus right now is on the two festivals, we'll see how they go and take it from there."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...