Jump to content

Threshold


Recommended Posts

Ama, ljudi , poslušajte savet ovog stručnjaka! Jebote, kakvi ste to likovi! Kad sam video čime čovek raspolaže (odnosno kad sam pročitao u njegovo potpisu da je čovek zaključio ko su keve nad kevama), meni je odmah sinula da je u pravu .... evo, i ja se slažem da Threshold ništa ne valja

 

U isto vreme sam spoznao istinu da su bendovi pomenuti u potpisu druga estatic Fear za kurac, te mi je opet otvorio oči (mislim, Maiden slušam 15 godina i, sramota je reći, nisam znao čemu oni služe sve do dana današnjeg)

 

Hvala prosvetitelju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ama, ljudi , poslušajte savet ovog stručnjaka! Jebote, kakvi ste to likovi! Kad sam video čime čovek raspolaže (odnosno kad sam pročitao u njegovo potpisu da je čovek zaključio ko su keve nad kevama), meni je odmah sinula da je u pravu .... evo, i ja se slažem da Threshold ništa ne valja

 

U isto vreme sam spoznao istinu da su bendovi pomenuti u potpisu druga estatic Fear za kurac, te mi je opet otvorio oči (mislim, Maiden slušam 15 godina i, sramota je reći, nisam znao čemu oni služe sve do dana današnjeg)

 

Hvala prosvetitelju!

Cisto izjasnjavam sopstveno misljenje sto se tice ovog benda!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidiš ... ne mora svako da se iznese svoje mišljenje, pogotovo ako je ono ovakve sadržine. Za nekih 60% bendova mislim isto tako, ali to nikada neću reći na taj način.

 

Da si rekao: "Meni se ovaj bend ne dopada, nisu mi uopšte interesantni, i slično" niko se ne bi bunio protiv toga, ali ... nažalost, ti ne uviđaš ustvari šta je koren problema.

 

I što je najgore, siguran sam da se isto tako ponašaš i inače, što je stvarno tužno.

 

Pre ili kasnije ćeš uvideti da je isključivost loša navika i da je poštovanje tuđih mišljenja osnova zdrave komunikacije. To je ono što zovemo tolerancija, a na toleranciji počiva kultura ...

 

Uzdravlje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

znaci Richard iz benda je jedan od najvecih stocara s kojima sam radio intervju. Prvi put skroz ok a sada...pazi odgovor majke ti

 

Hi Ivan,

 

I'm sorry but I have no time to do this interview, I have been too busy preparing for the tour.

 

Regards,

Richard West

 

E a jebem mu mater edelju dana pre toga mi reko, da hvala ti dobio sam pitanja, odgovoricu ti sledece nedelje :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bend je potvrdio priče u vezi izdavanja svog prvog "teh best of" albuma. Album pod nazivom "The Ravages of Time (The Best of Threshold)" će sadržati nešto preko 140 minuta muzike, a izlazak se očekuje 19. novembra. Pesme koje će se naći na ova 2 CD-a:

 

"The Ravages of Time" track listing:

 

CD One: The Latter Years

 

01. Slipstream (radio edit)

02. Light And Space (edit)

03. Mission Profile

04. Falling Away

05. The Ravages Of Time

06. Phenomenon

07. Pressure (radio edit)

08. Fragmentation

09. Oceanbound

10. The Art Of Reason

11. Pilot In The Sky Of Dreams (radio edit)

 

Total running time: 71:29

 

CD Two: The Former Years

 

01. The Latent Gene

02. A Tension Of Souls

03. Eat The Unicorn

04. Consume To Live

05. Innocent

06. Exposed (radio edit)

07. Sanity's End

08. The Whispering

09. Voyager II

 

Total running time: 70:06

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veruj da je tako zaista! Meni je lik odgovorio na polu -privartni interviju i čak smo se dopisivali mejlovima ... čovek je legenda, a ti moraš razumeti i poštovati tuđe obaveze

hehe znam da je lik ok veruj mi, jer sam radio s njim pre godinu dana intervju i dosta smo se dopisivali, ali ako ja moram da postujem i razumem tudje obaveze mora i on da postuje moje. na kraju krajeva mogo je da na jedno pitanje odgovori na svaka dva tri dana pa bi uspeo da odgovori na tih dvadesetak pitanja koje sam mu poslao

inache ova best of izdanaj su najvece sranje ikad :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...