Jump to content

Threshold


Recommended Posts

Ja ne propuštam ni Testament, Destruction, Amorphis, Finntroll verovatno, tu će biti žešće zezanje... ali s obzirom koji sam zaludjenik, verovatno neću izdržati da ne pogledam sve bendove! :mrgreen:

 

 

Ima neko skorašnje liste Thresholda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je postovao frubi ili neko iz legacy:

 

THRESHOLD setlista

Slipstream

Pressure

Mission Profile

Sanity's End

Hollow

Pilot In The Sky Of Dreams

Light & Space

Fragmentation

This Is Your Life

 

Znaci uglavnom stvari sa zadnja 2 albuma sto meni skroz odgovara. :D

 

Off topic: Ljudi ko od vas ide na legacy?

Ovi moji Pancevci smorine niko nece da ide.. :/

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako si raspoložem, idemo se laktamo za prvi red na Threshu! :mrgreen:

 

btw

Ja bih više starih stvari. :da:

Ali ajde mozemo da dodjemo zajedno pa ce da vidimo gde ce da nas bace.

Ja imam M&G, mislim da necemo biti na istom mestu..

Mozda te i promuvam sa nama. ;)

 

Nemas brige Kirk bice nas poprilicno ;)

I ja bih vise starih stvari, ovako kontam da ce mi Light & Space biti highlight veceri :meshuggah:

Nisam ni sumljao! ;)

Imam samo zadnja 2 albuma tako da... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

THRESHOLD setlista

Slipstream

Pressure

Mission Profile

Sanity's End

Hollow

Pilot In The Sky Of Dreams

Light & Space

Fragmentation

This Is Your Life

 

Ne razumem se bash u Thresholda, slushao sam ljudski samo prvi album (jebg, nisam imao vremena da im se posvetim kako treba pred fest), tako da se nadam da ce da bude barem jedna sa prvog..ako bash moze da se bira, da to bude "Paradox" :mrgreen: Ali svejedno, otpraticu ih, jer inache planiram uskoro da se bacim an detailed preslushavanje :da: : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao veliki fan ovog izvrsnog benda, duboko žalim što na setlisti nema nijedne numere (ako sam dobro zapazio) sa nj. ponajboljeg albuma, EXTINCT INSTINCT, a i inače, slabo su zastupljene starije numere.

Recimo rado bi menjao Fragmentation za bilo koji od bisera sa Psychedelicatessen, E.Instinct pa i Clone albuma. Dakako, radujem se i prženju sa novog albuma. Mislim da ću i proslaviti mali jubilej u petak - 10 godina sa bendom Threshold!

 

Eat the Unicorn guys!! Show us thine british metal balls! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne razumem se bash u Thresholda, slushao sam ljudski samo prvi album (jebg, nisam imao vremena da im se posvetim kako treba pred fest), tako da se nadam da ce da bude barem jedna sa prvog..ako bash moze da se bira, da to bude "Paradox" :mrgreen: Ali svejedno, otpraticu ih, jer inache planiram uskoro da se bacim an detailed preslushavanje :da: : )

 

Definitivno ćeš tako nešto uraditi nakon koncerta. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao veliki fan ovog izvrsnog benda, duboko žalim što na setlisti nema nijedne numere (ako sam dobro zapazio) sa nj. ponajboljeg albuma, EXTINCT INSTINCT, a i inače, slabo su zastupljene starije numere.

Recimo rado bi menjao Fragmentation za bilo koji od bisera sa Psychedelicatessen, E.Instinct pa i Clone albuma. Dakako, radujem se i prženju sa novog albuma. Mislim da ću i proslaviti mali jubilej u petak - 10 godina sa bendom Threshold!

 

Eat the Unicorn guys!! Show us thine british metal balls! :rockdevil:

Hehe, moj covek, i meni je Extinct omiljeni album. Odusevila sam se kada sam videla da su bas njegov cover stavili pored imena Thresholda na sajtu festivala :wub:

Mogao bi da se javis na festivalu, da napokon upoznamo lika koji nam je toliko dobrih bendova preporucio :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...