Jump to content

Threshold


Recommended Posts

Nema komentara ... potvrdili su da su bogovi, a psoebno Demian koji je posle svirke skočio u masu i tu ostao pola sata, slikajući se i grleći se sa nama ... kapa dole, legendi koja je radila sa Lucassenom i koji nema blam da siđe među fanove

 

Ovo je bilo ..... uh!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Aperion ne diraj mi crnca. Crnja je pokidao bubnjeve, i pokazao ovim ostalim extremnim metal bajama da ne moras da imas bubnjeve od 100 cinela i 300 peralaza kako bi odsvirao kako treba. Kapu skidam malom crncu!!!! LEGENDA!

 

A naravno tu je i Demian sa kojim smo pricali, rekao mi je da ga je Ayreon opet nesto kontaktirao (mozda neki Star One padne :D ) popio par piva sa nama, zajebavao se, slikao itd. Ovo je nesto sto stvarno nisam ocekivao od njega, vrhunski frontmen.

 

Sve u svemu, sve muke koje smo kasnije doziveli od strane organizacije su vredela ovoga. Savrsen koncert.

Edited by Stormlord

Share this post


Link to post
Share on other sites

ма са Демијаном је могао да се слика и ко слуша и не слуша Трешхолд :):):)

и ја сам се сликала са њим..... :) баш је цаааар!

а баш су добро свирали..свака им част!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Johanne James mi je odavno jedan od najboljih bubnjara, ali sinoćnom svirkom mi postade omiljeni ... slušao sam uživo Portnoya, Jason Rulla ... fenomenalni bubanjari ... ali James ... neverovatan bubnjar. SAvršen, tačan, oštar kao žilet, moćan ...

 

A što se tiče akrobacija .. pa ne znam u čemu je problem, on tako doživljava svoju muziku ... isto kao da damo sada priimedbu što Gildenlow skače onoliko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Johanne James mi je odavno jedan od najboljih bubnjara, ali sinoćnom svirkom mi postade omiljeni ... slušao sam uživo Portnoya, Jason Rulla ... fenomenalni bubanjari ... ali James ... neverovatan bubnjar. SAvršen, tačan, oštar kao žilet, moćan ...

 

A što se tiče akrobacija .. pa ne znam u čemu je problem, on tako doživljava svoju muziku ... isto kao da damo sada priimedbu što Gildenlow skače onoliko

 

 

100% delimo misljenje o malom crnji ! :pivopije:(mada smo spominjali cesce rec "chamuga",ali nije u redu ipak smo mi progeri)

 

Jes` da je metar i sumska jagoda,ali udara u dobos jbt. sve mi je presecao stomak na snicle, i slagao ih na pladanj.

A Damian kralj je cuo nasu verziju Angels-a dok smo pili Jelenka zajedno: "angels calling at my door.......

i don't know what scares me more.....jest da smo ga malo svi komplet iscedili ali verujem da mu je ipak bilo ok sa nama!

Ne znam koga je juce njihov nastup mogao ostaviti ravnodusnim.....ovaj nas deo ekipe se raspametio !

Pozdrav saborci progeri !

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jebote ti klinci su ghenijalni :) stajali u prvom redu ceo dan a cii mi se da ne znaju ni ko je svirao :)

moram da pohvalim jednu devojku sto je stajala do mene u prvom redu. jebote ja mislio znam sve teskstove al ona me nadjeba :)

svaka mas

Edited by WoI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije nije. Ova je bila onako goth obucena i crnu kosu ako se ne varam. Ja sma stajao malo desno. Otprilike u Richardovoj ravni

Plus bio sam jedini covek u teksas farmerkama i nekoj uber fensi crvenoj majici :) :) :) Fenseraj kvlt! :D

Ne verujem da smo se upoznali posto sa ovog power foruma jedino znam licno senjor Dragonhearta :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da su sada svi koji su kukali toliko za Macom shvatili zasto sam se ja toliko radovala Damianovom povratku.

Necu uopste da komentarisem svirku, ovo je definitivno ostvarenje najveceg sna sto se muzike tice.

Molim samo ljude koji su me slikali sa Damianom da mi dostave slike, jer se ni ne secam kod koga ih sve imam.

I hvala organizatorima, nisam se nikad ni nadala da ce ovo biti moguce u Srbiji.

A naravno tu je i Demian sa kojim smo pricali, rekao mi je da ga je Ayreon opet nesto kontaktirao (mozda neki Star One padne :D ) popio par piva sa nama, zajebavao se, slikao itd. Ovo je nesto sto stvarno nisam ocekivao od njega, vrhunski frontmen.

A ne , nisi ga razumeo. Video se pre par dana sa Arjenom, i Arjen radi na necem novom, ali Damian sumnja da ce on biti u tom projektu jer Arjen hoce nesto novo da proba, ali se nada da ce biti u nekom od skorijih Arjenovih projekata jer se odlicno slazu i smatra Arjena zapanjujucom osobom, blah, blah :wub:

Nenormalno mi je drago sto ce Damian pevati na novom Threshold albumu i sto ga ne smatraju samo vokalom za sadasnje live nastupe.

 

Jeste da je malo nas pevalo sve pesme, ali vidim da su se odusevili sto iko zna sve.

Svaka cast progeri, drago mi je sto sam se nasla sa svima vama koji su se najavili da ce doci, lepo smo se druzili, nadam se da cemo imati prilike da se opet ovako okupimo :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...