Jump to content

Threshold


Recommended Posts

Pa šta da se radi, kad je tako rešio ne verujem da će ga išta odvratiti. Ko zna zašto je doneo takvu odluku, šta mu se dešava trenutno u privatnom životu...

Verujem da će naći adekvatnu zamenu, ali neće to nikad više biti isti Threshold :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

napusti napusti forum odma!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

jebote ne mogu da verujem...au...brate threshold vise nema smisla...idem da slusam replicu sad :icon_ne:

 

Ma nisam ja srećna zbog toga što se dešava, naprotiv, ali je to prava retkost doživeti da čuješ danas Damiana sa Threshold zato tako reagujem. Ipak mi je čova omiljeni pevač, imaj milosti :lol:

Nemam pojma šta da mislim o svemu ovome, jer i nemam pojma šta se zapravo dešava. Čekam još neke vesti, pa ako bude bilo razloga onda ću se skenjati... Iskreno se nadam da neće biti, ali kako stvari stoje, a ja sam večiti pesimista :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa baš zato i kažem da nemam pojma šta se dešava. Hmm... Zašto mi se čini da se ova rasprava vrti u krug? :)

Ja ću da sačekam još neke vesti, pa ću da nastavim sa debatom, ovako ne ide, samo ću da se ubedačim :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konacno je rijeseno - Andrew Mcdermott je napustio bend. Njegovo saopstenje glasi:

 

"Sorry it took so long to give this stament. But, I`m also sorry it took me so long to realise I had to get on with the rest of my life and eventually make a decent living. I know the timing was bad and I`m very grateful to Damian for standing in for me. Unfortunately it`s absolutely impossible to live on fresh air alone. Next time you listen to a Threshold album picture my girlfriend having to work overtime to make it possible for me to go on tour, not to mention all the jobs I chose to give up to continue with Threshold. Once again, the timing was bad.... I was up all Friday night (13.07.2007) considering this and decided it was time to support my family 100%. For all the Fans out there take what you have and enjoy it (I know I was devasted when Led Zeppelin came to an end). Thanks for all your support, all the best for Threshold and Threshold Fans for the future, Cheers Mac"

:icon_ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pazi ja Damiana obožavam, ali verujem da on nije otišao iz benda onda bez razloga. Mnogo vremena je prošlo, neće biti to to, ako se sada vrati.

Iako je meni on draži od Maca, ipak volim ove albume na kojima Mac peva i bez njega neće imati smisla...

Nemam pojma.

Čuću pa ću suditi...

Edited by Tanya

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao je Mac neku toplinu u glasu, koja je pasovala uz njihovu muziku i davala joj jos jedan poseban pecat, ali sad ce biti problem sve dovesti u red. Odlazak pjevaca je veliki udarac za svaki bend. Neko ce reci da Mac nije bio kreativna snaga benda, sto jeste tacno, ali je bio sjajan frontmen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jeste... Svi smo mu se smejali, ne znam kako da je ozbiljna pesma on te zasmeje :D

Zezam se, imao je dobar glas na neki način, iako mi se boja glasa ne sviđa, u sklopu sa muzikom je odličan.

Zna da prenese emocije koje želi da izazove kod slušaoca...

 

 

Jel su se ostali izjasnili o nastavku rada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko iz benda se nije oglasio povodom Mac-ovog saopstenja, ali se to moze ocekivati ubrzo. Slazem se da je on bio jedan od ljudi koji je sirio te pozitivne vibracije. Samo treba pogledati njihov DVD i sve je jasno. Publika ga je prije 2 godine proglasila za najboljeg frontmena na Power/Prog festivalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma čovek je bio spreman da nosi kožne suknjice, šta više reći :)

Koliko se sećam oni su ga primili u bend jer je pored dobrog glasa imao i prirodu pravog frontmena tj zabavljača mase. Pošto su oni svi manje više mirni, da ne kažem smorovi, trebao im je neko ko će svirku tj masu pokrenuti.

Ehhhh :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...