Jump to content

Trivium


Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI
a najajci je sto bleji na Trivium forumu i zna detalje njihovih zivota, a ovde sere po njima :lol:

 

Како победити непријатеља ако не знаш ништа о њему? Немој да си плитак. Све је то теорија завере, као кад усред филма, пусте рекламу кока-коле на секунд, а теби се одма припије кока...кола. Американци су чудо!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako pogledas spot trivijuma i otrcis da se cesljas kao emo klinac... :)

 

nisam znao da je u toku neko takmicenje, koji su nasi a koji njini i koja nam je taktika za pobedu?

 

a sto se tice teorije zavere...

PopeSith.jpg

ali ipak mislim da neko drugi stoji iza svega

david-hasselhoff-img_2_thumb.jpg

sad vise ni ja ne znam

 

 

inace sublimminal messeging je zabranjen zakonom. moze nekome nesto i da promakne, al to samo koka kola moze da plati tako nesto. e izvinte ljudi al morao sam da stavim micha, mnogo je lol banujte me ako treba

 

Edited by Ziggyman

Share this post


Link to post
Share on other sites

clean pevanje ne potice iz emo pravca... :no: zasto je emo ako koristi clean... pravi emo i nema clean vokale, vec vristanje... ako cemo tako onda je i Iron Maiden emo... :no:

Edited by zombie autopilot

Share this post


Link to post
Share on other sites

e taj izraz je tako glup i nedefinisan da je to smesno...mislim nije nedefinisan ali su ljudi poceli da ga koriste za sve sto su nekad zvali gay, sad je ovo kao blaza varjanta toga... sad kad hoces da prozoves nekog kazes da je emo?

:confused: mislim ako je ovaj emo i onaj emo onda se gubi poenta, aj da nabrajamo onda one koji nisu... evo na primer burzum :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Nije Trivium emo, Trivium je govno. :rockdevil:

Produkt buržujskih kučkinih sinova, koji nisu istrošili dovoljno love na drogu i kurve, pa rešili da se izdrkavaju po instrumentima i da prave kao neku muziku. A muzika je da se usereš, i to mislim bukvalno. Pustiš, To the rats, i odmah dobiješ sraćku...strašno, koje su oni dno od benda. Muzički debakl.

 

Srećom ti vam u Srbiju nikad neće doći, ni u još pola zemalja sveta. Jerbo, za njih je danas BLAM da sviraju pred 1000-2000 ljudi, a počeli su kao bend koji je svirao pred 100 jadnika...To samo govori kolike su pičke...zaboravljaju svoje početke...tužno, zaista tužno.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolja pesma!?Poslusaj njihov album THE CRUSADE i shvatices da su sada jedno veliko govno.Mame i tate im jednog jutra nisu otisle na pijacu da kupe namirnice za kucu i onda jednog jutra oni odluce da izdaju za ROADRUNNER od tih pare.Mamini i tatini sinovi ko sto rece RAZBIJAC!ali ako hoces da cujes pravi Trivium poslusaj Pull Harder ,Rain itd....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...