Jump to content

Blasphemy


Goxy

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

2000 ili 2001,kad su se Blasphemy ponovo aktivirali za kratko

 

a the crown avatar sam stavio zato sto ih slusam ovih dana do besvesti,pa sam se slucajno setio intervju u kome je pomenut taj koncert

 

lorde nemo' da zajebavas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro,The Crown se ne dovodi u pitanje,pomenut je samo usput...Meni medju tri najbolja svedska death benda...

 

Nema potreba za bootlezima,kada postoji Live Ritual,ali Final Armageddon je solidan bootleg,plus onaj uvrnuti ep,sa promenjenim nazivima pesama i nikad boljim introima.

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Syrant

Baš sam se pitao, da li ima tema o ''Blasphemy'' i bože moj, ima! laugh.gif Pošto sam veliki fan ovog benda moraću da dodam neke sitnice icon_rockdevil.gif

 

Svi članovi benda imaju istetoviranog ''Angel Of Doom'' na leđima, naravno, tako dokazuju odanost kultu. Drugo, crnja o kojem pričate je već godinama član kanadskih black metal skinheadsa, zvuči apsurdno, ali istinito...(to me podseća na jednu scenu iz ''Napaljenih Uličara'', hehehehe)

 

Što se diskografije tiče, live ritual je objavljen 2002 godine, i bend još uvek postoji,ali ništa ne izdaju, već se skupljaju da bi održali po koju ''secret'' svirku.

 

Inače, dodaću i to da postoji oficijalni koncertni video na VHS-u, dostupan samo u Kanadi. Zove se ''Fuck The Christ'', koji je izdat 1993. godine. Tu se mogu videti fanovi, koji za vreme pesme ''Ritual'' seku vene, i tako to, da ne otkrivam sve...ali za vreme te pesme, uvek vlada pokolj u raji.

 

Takođe, Marco iz ''Witches Hammer'' je neko vreme svirao u ''Blasphemy-iju'' gitaru,ali pošto je mentalno odlepio, morali su da ga odstrane iz benda.

 

Vezano za Rose Bay, to groblje je poznato po skrnavljenjima i dan danas, i definitivno je groblje koje je najviše skrnavljeno do sada...Iskreno, ne vidim poentu u tom skrnavu, al' eto, pomenuo sam kad se već raspitujete za Rose Bay.

 

Iskreno, meni su ''Blasphemy'' najjači war/black metal bend ikad... Mislim, nikad nisam bio u tom nekom satanističkom fazonu, niti me to interesuje, ali ''Blasphemy'' su odličan bend.

 

Pozdrav svima! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno nisam znao ono za tetovaze.Hehe,imam i ja "Angel Of Doom",ali prisivenog na fajerku icon_rockdevil.gif

Nisam cuo ni za taj VHS,voleo bih to pogledati.Ja imam samo dvd sa dva koncertna snimaka iz '93 na kome se jedva sta vidi i '00 koji je odlican,ali ipak tezak za pracenje onima koji nisu naslusani.

icon_rockdevil.gif

A lik iz Witches Hammera se u bendu zvao - Black Priest of the 7 Satanic Blood Rituals -(kako obozavam ove njhove pseudonime) i citao sam jedan intervju u kom govori nesto o tome,ali nije hteo da isprica celu pricu o Ross Bay groblju. icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 7 months later...

BLASPHEMY "Fallen Angel of Doom"

(Finally re-released! An legendary album that created a whole new genre. Bestial Black Death hailing SARCOFAGO and BEHERIT! With great booklet, including rare photos, etc)

 

 

bez komentara :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

 

metal_blasphemy_fallen.jpg

Edited by Goxy

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

- greetings -

 

- this is just to inform everyone here about the BLASPHEMY Tribute Site [ www.freewebs.com/blasphemyritual/ ] -

 

- if youre a fan of the Ross Bay Desecrators, then check this site out. lots of info, rare pics & plenty of interviews & reviews are all on the site -

 

- lastly, if anyone has anything BLASPHEMY related [ ads, artwork, concert info, cover songs, flyers, interviews, pictures, posters, reviews, video clips, zine covers, etc... ], let me know as i would be interested in them [ & youll be credited on the site when i next update it ]. scans, camera pics, xerox copies, etc... are all welcome -

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...