Jump to content

Boneyard


OceanSize

Recommended Posts

sto isteraste coveka?

Ovako ..mislim da sam ja baksuz (mislim na koncert) jer kad god ja treba da dodjem nesto se desi ..zato dajem casnu i pionirsku rec da necu doci na koncert ,pa se nadam da ce drugi uzivati..

Molim vas da okacite EPITAPH u bilo kojoj verziji PLEASE ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajd mi prosledi boneyard snimke sve shto imash

ako shaljem neke kg bendove sa strane da spakujem mp3

i no i can`t close my eyes anymore ako imash...

 

mislish da je cili dostojan gitarista icon_rolleyes.gif

mislim...dobro svira al chini mi se da ce `zika da opadne na kvalitetu

nije u tim vodama...mada chesto menja omiljene pravce icon_biggrin.gif

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

ah, glup sam. setio sam se da sam vas ipak slusao, na hitu 202 onomad; svirali ste i killswitch. orangelistening.gif

 

svir - sto da ne?

 

samo, cons i rd vec sviraju zajedno 10. marta.. kapiram da bi se publika smorila da nas gleda dvaput mesecno icon_smile.gif

 

EDIT: a mozda je bolje da se mi spustimo dole kod vas?

Edited by slowdiver

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, naravno...can't wait...a da napravimo svirku Rain Delay + Consecration + BoneYard?! Mislim da bi to bilo pobednichko...zar ne?!

VRH...ali jebeno jedva chekamo da sviramo sa vama...naravno chim za to bude prilike... icon_da.gif

dobro je rekao slowdiver tj Danilo...bilo bi mnogo da nas publika u Bg gleda 2 puta mesechno ali protiv svirke u Kg ili u nekom drugom mestu ne bi imao nishta protiv... icon_rockdevil.gif

inche Dule mi je obecao da cu na vasoj sledecoj svirci kojoj budem prisustvovao svirati bass za Pinball map...kazu mu da ga i dalje drzim za rech... icon_da.gif

nego shta bi za spot...Dushan i ja smo vas ochekivali ovde negde sredinom januara kako bi se oduzili za gostoprimstvo za Novaka... icon_confused.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo znam ja jedna punk band biggrin.gif

 

nego,cula ,upravo sam skinula novu pesmu,standdstill,jel..i mogu reci da mi se mnogo vishe svidja od L.H. i Con. posebno produkcija vokala,ali one prethodne dve pesme su mi koliko toliko imale neki licni pecat,ovo mi je malo vishe kopirano...ali to mu dodje i kao kompliment,jer definitivno zvucite kao strani bend...jel ste kod shomija radili snimak?

 

a,jel bi mogla ja da dobijem,kao stari fan,tekst pesme Blind Answer..znam da je vishe ne svirate i to,ali ja bih jako volela da imam tekst te pesme...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne mislim tako ..Standstill je obicna kopija sa greaskama !!!!!!!!!!!!

Ubija kolko razvaljuje , ha, ha ! violent.gifviolent.gif

 

Milsim da je bolje da se ostavite muzike!

 

 

je li bre Solomona jel ti to mene izbegavas ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni se standstill ne svidja, rif s pocetka je fantastican, ali ostatak pesme je mlak, nema tu energiju koju ima rif, rif strci iz pesme. sem toga, onaj lagani deo izmedju strofe i refrena, ne znam sta ce tu, taj deo po mom misljenju mnogo kvari pesmu, refren ne dolazi do izrazaja, jer ga taj tu deo izdvaja iz pesme. ne znam, mozda je do mene, slabo slusam bendove tipa thursday ali nekako mi pesma pocinje "metalno" a nastavlja se kao cist emo i ne ide mi.

 

e sad, voleo bih da ovo shvatite kao konstruktivnu kritiku, bio sam malo ostriji, ali to upravo zato sto mi se cini, na osnovu onih pesama sa download.com da ste jedan od demo bendova sa najvecim potencijalom kod nas, i da vam samo treba rad, i konstantan feedback da biste uspeli

 

eto tako, pozdav

 

 

btw vidim pricate da su nove stvari metalcore, standstill je predpostavljam medju starim posto nema ni m metalcore-a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...