Jump to content

Broken Strings


Stringer

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@dea-presladak ti je avatar.......

Hvaja biggrin.gif

 

Sto se tice Pada kisa, ima mesta za svirke. Ja sam jednom bila na nekoj rege + tamo je svirao Rezervni tocak. icon_da.gif

 

Videh juce plakat da stringsi sviraju sa jos puno bendova 14og.

Bedak, ali idem na eyesburn tad.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zashto ne svirate u Trecoj?????

 

U guzvi smo oko nekih snimanja nasih stvari, imamo probe malo cesce...pa ne postizemo sve. Greskom su nas stavili na plakat, jer je bilo price da sviramo, pa smo otkazali...i znas vec... icon_rolleyes.gif

Trebalo bi uskoro da imamo svirku, javicemo u svakom slucaju.

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Aaaaa, poceli ste da odbijate svirke, pa da , sve to ide uz popularnost, kroz par meseci ima da radite samo za kes, prodali ste se ljudi.....Salim se, Djordje, Bogdane, ajd u sredu kod nas na probu, i castimo pivo.... pozurite da dodjete, zeza se moj gitarista, kaze dok se vi nakanite, mi cemo se raspasti *posto se nesto kacimo...

Inace, kad smo vec kod traceva, jel vas bubnjar vidjen u nekoj crkvi, pop ili...? Moj gitarista ga je nesto vidjao, ali se zentao da mu se javi.

I da, ortakinja je gledala neku sugavu predstavu u nekom pozoristu, pa kaze da Bogdan glumi...!!!!????

Nemojte zameriti ako sam istracario....

DODJITE NA PROBU! musik19.gifmusik20.giforangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Wroom - Evo ovako ,a i svima, nismo ni trebali da sviramo u trecoj, ali je doslo do greske i malo gluvih telefona i jbg, mi zavrsismo na plakatu. Eto, toliko. To "sugavo" pozoriste je DADOV i Bogi glumi tamo vec nekih 5-6 godina, a sto se tice Igija, on je na civilnom sluzenju vojske pa je zato vidjen u crkvi. Eto toliko. Za probu, jbg, mi imamo probu u sredu vece a posle toga idemo na svirku Oskara u Atom, tako da banite tamo da se vidimo svi.

 

@ Pajaga - svirka u trecoj... pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifpivopije.gifpivopije.gif

 

@ Max - sve je roze.....i dalje...i bice roze EVERLONG!!!!!!!!!

 

 

Pozdrav, vidjamo se u sredu u Atomu!!!!! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,moram da vas pohvalim za svirku u Novom Sadu. icon_rockdevil.gif

 

Jeste da ne slusam bas preterano tu vrstu muzike ,ali definitivno imate neku vrstu pozitivne energije koju umete da prenesete na publiku. pivopije.gif

I autorske su vam dobre...

Aj pa se vidimo u busu 202 na nekoj sledecoj svirci.

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...